АВГУСТ 🤱🏻 2022 🌸 👶🏻 (Тема 11)

  • 27 977
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 606
Аз мислех да си остане вкъщи за няколко дни, за да се по радва на бебето и да свикне с нея и после да си продължи градината. НО вече съм силно притеснена, че ремонта ни няма да приключи на време. Ако не приключи, като ни изпишат ще си идем на село с децата при свеки и тогава ще му удари една голяма почивка тя, аз ще съм пред нервна криза, а мм ще остане в София да довършва. От този сценарии много ме е страх.

# 76
  • Мнения: 190
Момичета, вие пазарувате ли си сами? Сега ще кажа защо питам 😁 Днес ходих на кауфланд пеша, той ни е на 15мин.Навръщане се бях натоварила с две торби и срещнах съседката, тя се възмути как така ги нося... По принцип сигурно е права, но колата ми е на ремонт, мъжа ми е командировка...
Баткото ще тръгне на градина от 15.09.

# 77
  • Мнения: 3 974
Даже ми е най-добре да си пазарувам сама и да не се занимавам с никого.
Голямата ще е на училище, малката може би ще я спра до 1 или 15 септември, не си спомням кога почваха по график.

# 78
  • Мнения: 701
Аз си пазарувах, докато не ми казаха, че трябва повече лежане и пазене. Та вече ММ пазарува, ама всяка вечер му пиша списък иначе, няма как Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 5 623
Ако е като моя, сигурно забравя и нещата от списъка.

# 80
  • Мнения: 701
Разбира се Wink Едни батерии за апарата за кръвно ги купува 3 дни Wink
Ако е като моя, сигурно забравя и нещата от списъка.

# 81
  • Мнения: 3 348
А освен, че забравя неща от списъка, някога го и чете грешно. Иначе и аз си пазарувам. Но тежки неща сякаш не ми се е налагало да купувам. Обаче затова пък редовно вдигам малката.

# 82
  • Мнения: 110
Здравейте, момичета!
Минавам само да кажа, че в Айко има намаление на всички бебешки стоки до 22.05.
Купихме количка Cybex Balios S lux 3в1 със столче за кола за 1160лв.

# 83
  • Мнения: 938
Аз пазарувам, обаче АГ ми забрани да вдигам тежко..каза ми “ хляб и мляко и още нещо дребно”. Та нашата схема е следната…ходя до магазина с колата, от пазарската количка ги подрежвам в торбички чак в багажника на колата, така не вдигам пълни торби в нито един момент. И ММ като се върне от работа  качва покупките от колата. Разбира се ако съм купила  месо или нещо друго развалящо се го качвам в хладилника, но тези неща са малко и не са тежки или на няколко пъти.
Доста е досадно, ама не искам да рискувам  нещо да стане.

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 22:24 от NI_CI

# 84
  • Мнения: 3 974
Аз си нося и малкото, което е 9 и малко кг... Нямам много избор, тя си иска гушкането.

# 85
  • Мнения: 606
Аз пазарувам сама, но го правя всеки ден и то най често от няколко места. Така нямам тежки торби. Ако се съберат един след друг магазините и има много торби в колата гледам или мм да е с мен или да е вкъщи. В краен случай ползвам майсторите или общаците на мм да ми качат нещата. На мен ми е малко неудобно, ама мм ми вика да ги юркам по- стабилно. Нали пари им дава..... И те така. Детето не го вдигам отдавна, то милото е 20 кг. На мен и преди ми беше тежка, сега ми се вижда невъзможно вече.

# 86
  • Мнения: 1 238
Ние попринцип и преди пазарувахме заедно с колата по - големите покупки, а аз като ми щукне ходех пеша за хляб, мляко, някой друг зеленчук или месо - до една леко тежка торба.Сега обаче гледам да пазарувам сама до 3 кг - една две бири например и кисело мляко и това е.За утре даже обмислям да помоля някой съсед да ми помогне като пристигнат бебешките неща  да ги качи до втория етаж - по - специално за кошарката и матрака.Ако не бях бременна бих си ги качила и сама ,но сега няма да се правя на здрава.С малките деца е по - трудно да се съобразиш обаче..разбирам.
NI_CI добра схема

# 87
  • Мнения: 2 452
Хранителният магазин е до нас. Ходя обаче с раница, гледам да не е много тежка...
Днес обикаляхме за сгъваема кошара не си харесах. Май само в Хиполенд имат по-голямо разнообразие, но не стигнахме до тях.
От Раяленд взехме повивалник мек ( дебел като гумиран )

# 88
  • Мнения: 701
Минавам на отчет. Бях на контролен преглед при д-р Михова. Бебките са добре, кръвотока им е добре. Едната малко изостава, но все още е в рамките на нормалното. 27+1 официално в 7ми месец от днес. Едната е 1142г, а другата 853г. Шийката ми е 24мм, а преди 3 седмици беше 18мм. Има смисъл от лежането, така че продължавам Wink

# 89
  • Велико Търново
  • Мнения: 885
И ние се възползвахме от намалението в Хиполенд. Уж отидохме само да разгледаме, а си тръгнахме с количка и столче за кола от 0-36. Дано да не сме сбъркали с избора си. Количката взехме 2 в 1.



В четвъртък съм на ЖК вече нямам търпение да видя мънинката колко е станала.
Сама пазарувам само леки неща, хляб, прясно/ кисело мляко, някой зеленчук и задължителният ми за деня сладолед 😃. Иначе в повечето дни ММ си работи от вкъщи и ходим през обедната почивка да пазаруваме. Чак ми става кофти някой път как се товари милия, но бебка е най- важна сега.

Общи условия

Активация на акаунт