по-малък мъж и брак?

  • 7 368
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
най- ме кефи като каже - музиката от моята младост! (говори за  музиката от 80 те години когато аз бях към 20 г (разлика 9г 5м)! но пък сме на една вълна сега поне в музиката! ина4е си е  предизвикателство! но докато ни е добре, не мислим за дреболяците като разлики и тн!

# 31
  • Мнения: 958
Мъжът ми е с 3 години по малък от мен, до преди него се срещах с по възрастни мъже от мен, никой от тях не ме  е правил толкова щастлива колкото съм сега, нито толкова обичана нито толкова уважавана, да не говорим че повечето и не бяха толкова зрели колкото той. Обичам го много и не мисля че някой около нас се сеща за разликата в годините ни най-малко пък ние Simple Smile 
Важното е да си щастлива възрастта не е определяща  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 1 793
Годините нямат никакво значение. Кой бил по-голям, кой по-малък.....ала бала. Най-важното е да се разбираш с човека и да ви е добре заедно. Моя добра приятелка е с 5 години по-голяма от съпруга си. Разбират се чудесно и са щастливи. Въобще не се тормози излишно. На който не му харесва да си гледа работата.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 089
не одобрявам.
особено ако жената е на по-високо обществено положение (така да се каже) - по-добра работа, в пъти по-добре платена, издържаща финансово домакинството, осигуряваща скъпи почивки и т.н.
всъщност имам такива близки роднини. отстрани изглеждат щастливи (за сега), но никак не мога да избягам от усещането, че няма да е така по-натам. дай боже да греша и да съм просто тесногръда. обратното би било много жалко...

# 34
  • Мнения: 1 045
Нищо против по принцип  Peace На мен просто ми е малко странно  Rolling Eyes Де да знам всичките ми приятели са били по-големи от мен и за мен е по-добре така . В смисъл , че никога не съм търпяла някакви лапешки истории и размисли  Tired
Щом държите един на друг ми какво се чудиш ??? И тези мисли , че щял да бъде още парче   ooooh! ами приеми го  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 233
Моя съпруг също е с една година по-малък от мен, не мисля, че това е проблем някакъв.

# 36
  • Мнения: 303
Ето един много хубав разказ по темата:

http://skromni.virtualave.net/cgi-bin/article.pl?social&83

# 37
  • Мнения: 217
Това ако го имаш за разлика #CrazyХора имат с по 15- 20-30  години разлика и не се плашат.Тогава ве4е става смешно,да не кажа грозно Sad  bouquet

# 38
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз живея 2 години с мъж по малък от мен с 3 години.Досега не са ни разконспирирали.Не ни личи разликата,а и то си е до поддръжка.Мисля,че най важното е да си щастлива,другото е робия на отживелици,това ТРЯБВА да е така,онова ТРЯБВА да е онака.....
Много хубав разказ,много истинска история

# 39
  • Мнения: 2 677
Родителите ми имаха най-прекрасния 25-годишен брак! Мама беше с 8 години по-голяма от татко (мир на праха му  Praynig). За целия си съзнателен живот, прекаран с тях, никога не съм видяла нищо друго, освен безгранична любов, която още дълго ще я има, независимо от тъжните обстоятелства....
Не смятам, че възрастта е определяща за отношенията между хората. Важното е да има любов! Малко встрани от темата - съпругът ми е по-голям с 12 години от мен. Това са доста годинки, независимо в чия полза са, но ние се обичаме и нямаме никакви пречки помежду си.  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 043
в интерес на истината по голямата възрастова разлика е тайна за успех в съжителство. Много ми е чудно но съм виждала много такива успешни бракове, аз личнмо имах тази дилема като бях 19 год. имах връзка с 30 годишем мъж - запитвах се дали не съм от мутреските и Защо този човек ми допада толкова , в крайна сметка се рзделихме от хорски срам - голяма глупост защото съжителствахме много добре  за разлика от сегашния ми - бивш и настоящ мъж който е на мойте години, верно е че сме на един акъл но ... все пак мъжете порастват малко по бавно и немога да кажа със сигурност дали е удачно - но все пак ако се обичате - на кой му пука каква ви е разликата

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Нашата разлика е 3 години.Друго си е агнешкото ..... Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 4 493
Едно сравнение. Майка на 30 години с 3 деца, голямото на 10 години и 30 годишна нераждала жена. Раzбира се, чЕ нераждалата жена не е минала преz периода на неспане, на бременности и т.н. и иzглежда по свежа zа върzастта си...
А А А  Naughty
С това въобще не съм съгласна  Crossing Arms
Сама казваш, че е период - след този период човек може да се възстанови и като се грижи за себе си може пак да си изглежда добре.
Изобщо не мисля, че тове че една жена има дете я прави да изглежда по-зле.
Смея да твърдя, че това няма нищо общо с външният вид, а с това как се чувстваш.

# 43
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
според мен не е въпрос кой първи ще остарее, а кой първи е порастнал. защото има мъже, които на 25 (примерно) тепърва навлизат в пубертета, а жена на 27 е вече зряла и улегнала. само тогава може да има проблем. ако обаче твоят човек е на твоя акъл, не виждам да има за какво да се тревожиш.
Така е

# 44
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
 Бая зор видях в началото, сега не ми прави впечатление. Голяма е разликата ни. Недоразумения нямахме съществени, само по отношение на алкохола никога не се разбрахме и такаааааааааааааааааа до брак не стигнахме,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,не било писано no

Общи условия

Активация на акаунт