по-малък мъж и брак?

  • 7 367
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И нашата разлика е 6 години. Аз съм "каката" Laughing Но никога не се замисляме за това. Заедно сме от 6 години, борим се за второ дете и се чувстваме щастливи... Hug

# 46
  • Мнения: 647
Годините нямат никакво значение. Кой бил по-голям, кой по-малък.....ала бала. Най-важното е да се разбираш с човека и да ви е добре заедно.
Това е важното! Не е необходимо да търсиш одобрението на хората , винаги ще има хора с предрасъдъци като мен . Аз също съм по-малка от мъжа ми с 1 година и не считам разликата до година-две-три за съществена. Но имам един пример на семейство в което жената беше по-голяма от съпруга си с 11 години. Винаги изглеждаха щастливи , хора които се обичат , абе страхотно семейство .И всичко до момента когато тя се пенсионира на 55 г. , а той беше зрял , красив мъж на 44 г. Не мога да си обясня точно какво му се случи , как точно му повлия този факт , но той буквално се срина. Колкото и широкоскроен човек да се опитвам да бъда не мога да забравя за това семейство.
Но такива като мен винаги ще има . Така , че :

Щом държите един на друг ми какво се чудиш ???

# 47
  • Мнения: 2 401
А бе май аз съм рекордьор с 7 години и 4месеца по млад мъж.Много се обичаме,разбираме и малко се караме.Само една радост ни липсва още ,да си имаме бебче.Вече 3 години се борим.Надявам се и това скоро да ни се случи.
Като остареем, по за кратко ще сме по сами.Т.е. статистически нали мъжете живеят по малко ,та за това.Малко черен хумор.

Аааа хич не си лепвай първенството  така бързо - има и с по-млади мъжлета  Wink

Ние с моя сме заедно вече сто години. Баща ми е по-млад от майка ми и сестра ми е женена за по-млад мъж.
Избии си тия притеснения за възрастта. както са казали момичетата, много зависи от начина ти на живот, а и наистина връзката с по-млад мъж подмладява.

# 48
  • Мнения: 26
Според мен за любовта няма граници.Брат ми е женен за жена с 2 год. по-голяма от него.Но се разбират много добре.Вече 9 години са заедно.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Важни са чувствата Peace

# 50
  • Мнения: 6 167
аз имах 'ухажор' да кажем, който е с 10 години по-млад от мен.
аз на 30 , той на 20. ако аз бях на 50 а той на 40 щях да съм по-спокойна, да ти кажа.
момчето прогресира със скоростта на светлината,
и ако не бях срещнала мъжа си, сигурно сега щях да съм с него.
убедена съм,че  такава комбинация  е възможна и много успешна.
при една поддържана и свежа  жена и по-зрял млад мъж някъде се срещате.
аз съм за.

# 51
  • Мнения: 3 360
Довери се на сърцето си-възрастта няма значение Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 5 468
Моя позната е вдовица с две деца, на 34 години и се омъжи за 22 годишен пичлигар, и дете роди от него преди няколко месеца. Та сега са пет-членно семейство с разлика във възрастта 12 години.
Аз все давах мрачни прогнози, но  Embarassed....

5 години не са кой знае, каква разлика, за да те притесняват. Изглеждай добре и няма да ги усещаш. А и все пак сте от 3 години заедно. След толкова години връзка, защо да не се ожените и да имате дете?

# 53
  • Мнения: 2 622
По-голяма съм от съпруга ми със 7 години.В момента той е на 26,а аз съм на 33.Женени сме от 3г.,заедно сме от 5.Разликата въобще не се усеща,и двамата сме приблизително на еднакаво ниво.В началото на връзката и аз имах известни резерви и колебания,но съпругът ми се доказа стократно през годините smile3501Сега се радвам на хармоничен брак и две прекрасни дъщери!

# 54
  • Мнения: 2 407
За любовта няма граници.Мъжа ми е с 2 години по малък.

# 55
  • Мнения: 5 140
Няма нищо страшно в това, че си по Голямата.
При нас е така, имаме 4 год разлика в моя полза, (е не си личи) Mr. Green
Вече сме заедно 7 години.

# 56
  • Мнения: 169
Моят мъж е по малък 2 години и мисля 4е това си е голяма превилегия.Той 6те си е пар4е пък покрай него и аз .Искам да кажа ,4е 6те подмладява и мен.Няма не5то по красиво от любовта ,а дали си я ссре6тнала при 4овек по- млад от теб няма зна4ение. newsm10Даже е супер

# 57
  • Мнения: 3 205

Имам опит, да - съпругът ми е три години по-малък от мен. Баща ми е три години по-малък от майка ми. Важното е любов да има, разликата в годините е без значение.

# 58
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Офффффффф, май и аз да се разпиша.... Crazy

Ами при нас нещата стоят така- кака ви Пипи е с 11 години по- голяма от нашият тати. ooooh!
Живеем заедно от 8 години, имаме две деца- вижда се кои са... - и двете са планирани и двете са Коледни подаръци  Joy

Очевидно е , че ви бия всички  Laughing и затова ще напиша малко- когато се запознахме, аз бях на 30, с едно дете на 8 , той на 19  #Crazy- за мен беше шок, защото не очаквах, той винаги е изглеждал много зрял и е доста по- уравновесен от мен. Joy
Все пак в началото ужасно се притеснявах, мислех, че всички в нас гледат, после свикнах и сега дори не се замислям за това. Истината е , че той ме е ревнувал повече, отколкота аз него.

А и като се замислите- това, че мъжът не е по- малък, дава ли гаранция, че няма да му отпере сачмата и да реши, че като стане на 40, му е време да ходи с 20- годишни?!?!

Така че ако се обичате- давай смело, пък каквото е писано- това ще стане!  Hug

За секса няма да споменавам.... Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 1 067
За любовта няма граници.Мъжа ми е с 2 години по малък.

 newsm10

И ние сме така!!!

Общи условия

Активация на акаунт