Колко се плаща на детегледачките?

  • 7 016
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 455
На нашата детегледачка плащаме по 1,20лв на час като я викам само когато малкия е болен или ни се налага да отидем някъде само двамата със съпруга ми. Иначе в Пловдив цените варират между 1,20 лв. до 2,20 лв. на час. в зависимост от времето през което са ангажирани с гледане на детето - дали е за цял месец или почасово.
Ние сме много доволни от нашата - изкючително честен и отговорен човек. А относно цената - аз й казах как вървят услугите и й предложих тя да определи цената - тя се спря на 1,20 лв.

# 16
  • Мнения: 532
Да ви кажа уговорихме се с жената за 2 лв.За първи път ще дойде в понеделник.Но ми е неудобно да я питам за данните от картата й.Тя е възрастна жена,доста инетелигентна и мила ми изглежда,а и сега още ще пробваме с нея.Аз я викам да се занимава с малката докато аз изчистя и оправя къщата.Ще видим за напред как ще е. Simple Smile
Благодаря ви за включването!

# 17
Да ви кажа уговорихме се с жената за 2 лв.За първи път ще дойде в понеделник.Но ми е неудобно да я питам за данните от картата й.Тя е възрастна жена,доста инетелигентна и мила ми изглежда,а и сега още ще пробваме с нея.Аз я викам да се занимава с малката докато аз изчистя и оправя къщата.Ще видим за напред как ще е. Simple Smile
Благодаря ви за включването!

Нали знаеш, че ако на мошенниците им личи, то те няма да са мошенници.
Ако искаш извини се на жената, че постъпваш така, ако не прояви разбиране вероятно няма да прояви разбиране и към нещата, които изискваш към нея.

Ако на теб ти е неудобно, накарай мъжа ти да го направи, но на твое място не бих рискувала.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 724
А вие искате ли данните от личната карта на гледачката? Все пак ако стане нещо.............

Иначе моята е на пълен работен ден - от 9-6.30, това са 9часа и половина и взема 350лв, това прави по 1.70/час за пълна заетост. Когато е на повикване е по-скъпо, но все пак разумно по-скъпо, затова наистина 2-2.50 мисля че е нормална цена.
 (.

Доволна ли си, в кой район сте?

# 19
  • Мнения: 1 180
Аз плащам два лева/час - идва четири пъти седмично, по 4-5 часа. Обикновено в събота я викам вечер, за да излезем и й плащам поне 10 лв. - прибира се пеша, живее през два блока.

Общи условия

Активация на акаунт