А къде пушите вкъщи?

  • 7 209
  • 232
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 634
В кухнята,пред отворен прозорец #2gunfire

# 106
  • Мнения: 1 120
В къщи не се пуши... Naughty
Само на терасата...(не е приятно в студените дни ,но на който му се пуши....... Sunglasses).... Wink

И у нас е така!  Naughty
И у нас!

# 107
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В кухнята

# 108
  • Мнения: 2 891
Бях изгонила мъжлето на балкона  Mr. Green, но след миналогодишните студове, той присвои кухнята Wink

# 109
  • Мнения: 2 759
     В едната къща съм разрешила да се пуши в кухнята, но въпреки това никой не си позволява. Та си пуша самичка.
     В другата къща - само на терасата, която за съжаление е доста отворена. Та - в едната ръка с чадърче, в другата фасче и така...

# 110
  • Мнения: 206
В хола. За съжаление кухнята е съединена с него...
И понеже съм ужасна пушачка... Tired
А гостите си никога не ограничавам.
И не обичам да ме вадят на терасата, когато отивам на гости. За това си го спестявам, и не ходя на такива места. Уважавам правилата на домакините, но... обичам и да се чувствам добре, когато съм на гости.

Момичета, какво е ширма? Търсих, търсих, но не намерих обяснение на тази дума. Моля, просветлете ме.  Hug

# 111
  • Мнения: 863
аз не пуша ,а  мъжът ми пуши на терасата,това е положението  Sunglasses 

# 112
  • Мнения: 983
Аз съм непушачка и ми супер отвратително да дишам дима на цигари. Пуши в кухнята/през зимата/, иначе го гоня на терасата.

# 113
  • в къщи
  • Мнения: 467
Ми вкъщи,къде другаде Laughing

# 114
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И двамата не пушим,всичките ни приятели се съобразяват с това,че сме непушачи и имаме малки деца и пушат на терасата.

# 115
  • Мнения: 1 212
Крием се от нас самите, където сварим...само не вътре.... Wink..Особено сега зимата и аз в 9 ти месец......
Вариантите: единият балкон, терасата....кухнята на отворен прозорец.

Момичета, какво е ширма? Търсих, търсих, но не намерих обяснение на тази дума. Моля, просветлете ме.  Hug

 и аз се заинтригувах.... newsm78... в каква насока да мислим?
P.S. Имаше една тема тук за всякакви въпроси на най - различни теми...уви не помня заглавието точно.....

# 116
  • Мнения: 5 647
Като пушех преди, обикновено на балкона. Вътре не давам да се пуши. Както споменах и в другата тема, цигарения дим ме дразни изключително много.

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 22:41 от Madeline

# 117
  • Мнения: 7 723

Момичета, какво е ширма? Търсих, търсих, но не намерих обяснение на тази дума. Моля, просветлете ме.  Hug

 и аз се заинтригувах.... newsm78... в каква насока да мислим?
P.S. Имаше една тема тук за всякакви въпроси на най - различни теми...уви не помня заглавието точно.....
....ееееее и аз се хвърлих в размисли newsm78
.....нещо в кухнята ще да е  newsm78

# 118
  • Мнения: 1 568
На терасата!!! smile3513

# 119
  • Мнения: 929
в кухнята, но съх хващала брат ми и мъжо вхола и #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт