А къде пушите вкъщи?

  • 7 212
  • 232
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 3 680
АЗ не пуша- откакто се е родил сина ми-където е той не се пуши.
Мъжа ми пуши или на балкона или в кухнята- ако Валето вече няма да влиза там/вечер/

# 181
  • Мнения: 5 790
На балкона пуша. Но скоро и там ще спра да пуша, че все пак си мирише. Когато Виктория беше по-малка, въобще не пушех вкъщи. Ако ми се допушеше - навън.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Под аспиратора в кухнята.

# 183
  • Мнения: 3 835
Под аспиратора в кухнята.

 Crazy hahaha Joy

На прозореца! Confused

# 184
  • Мнения: 2 722
 Embarassedнавсякъде с изключение на детската.
Но ние почти не стоим в къщи - когато малкия е на ясла след това стоим 2-3 часа навън да повилнее на въздух а събота и неделя сме извън София и по цял ден търчим из двора на вилата.
Ако времето е много гадно и се наложи да се затворим вътре просто се съобразяваме да не направим лисичарник - детето не е виновно за нашите пороци Confused

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 09:41 от Mama_ Galia_66

# 185
  • Мнения: 3 211
АЗ не пуша- откакто се е родил сина ми-където е той не се пуши.
Мъжа ми пуши или на балкона или в кухнята- ако Валето вече няма да влиза там/вечер/
и при нас беше така: или на балкона или под аспиратора, даже с негов приятел в същото положение все викаха, че някой ден аспираторът ще ги засмуче Laughing
Нооооо вече и мъжът ми отказа цигарите, та вкъщи се пуши само, ако има гости пушачи, за радост и те вече са все по-малко

# 186
  • Мнения: 9 486
На терасата

# 187
  • Мнения: 3 932
Изкл'чително и само на терасата (както и всички гости без изкл'чение)

# 188
# 189
  • Мнения: 115
На терасата.

# 190
  • Мнения: 8 999
Ами - в къщи, разбира се, къде другаде да пуша. Хол, кухня и трапезария са ми на едно - там се пуши - и аз, и гостите ми. Спалните ни са сравнително изолирани, стаята на децата е далече от хола и е невъзможно да се задими. Децата ми си знаят мястото - имат достатъчно лично пространство, за да виреят далече от цигарен дим. Проветрявам често /за 1 минутка правя течение/ и всичко се омита навън. То за да ми мирише само на хубаво май трябва и да акаме навън!

# 191
  • Мнения: 1 612
Само на ширма в кухнята!

# 192
  • Мнения: 3 457
ние не пушим,но гостите на терасата Peace

# 193
# 194

Общи условия

Активация на акаунт