Обувате ли чорапи на бебето през нощта?

  • 8 555
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 941
Понеже не мога да си представя аз да спя с чорапи, не му слагам
Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 44 229
да откакот се застуди му обувам. освен ако не е с пижама с ритънки. но в къщи не е топло, особено нощем, той не спи с чувалче и доста често го заварвам изпълзял извън одялата...

# 77
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не, не виждам защо да го правя. Спи с пижама, завит с одеало. Температурата в спалнята е около 18-19 градуса.

# 78
  • Мнения: X
Не,аз не мога да спя ако нещо ме стяга,затова не го причинявам и децата си...Спим с пижамка/с панталонче,не с ританка/ и само ако е много студено го слагам в чувалче...в спалнята ни не е много топло/максимум 18 градуса/ ,но мисля,че децата трябва да се закаляват още от ранна възраст,за да не са податливи на настинки като порастнат.Гледала съм баткото по същия начин и до две и половина години не знаех какво е болно дете/а и всъщност не ми е боледувал от настинки и досега/...

# 79
Моята щерка е на почти 9 месеца и винаги съм и слагала чорапки.Като бебе нямаше проблем,защото беше постоянно завита,но сега просто е задължително

# 80
  • Мнения: 116
Чорапки не слагам, защото спи с пижама с ританки.
А за тези чувалчета се чудя да слагам ли одяло отгоре - моето е мнооого изрязано на ръцете и е много разголена с него newsm78

# 81
  • Мнения: 773
Предната зима слагах или чорапки или ританка. тази още не съм почнала, спи си бос. пипала съм му крачетата и не са били студени.

# 82
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не, спи само по боди с дълъг ръкав в спален чувал, ама ние сме си хладнолюбиви де. А сутрин е такъв един топличък като го извадя от чувала.... че се гушкаме поне 15 мин.!  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 5 079
Предпочитам ританки, чорапките бързо биват събути, отвива се, и крачетата му стават ледени. Crazy

# 84
  • Мнения: 1 259
Не слагам,и без друго ги събува Tired

# 85
  • Мнения: 3 089
не. спи с пижамка без крачета и в чувалче. понякога завивам и с одеало, но ние живеем в къща и си е хладничко нощем.

# 86
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Много се отвиваме вечер и слагам чорапчета.

# 87
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не и слагам чорапи,спи с летни ританки и боди.

# 88
  • Мнения: 3 069
Спи с цяла пижама, която е с ританка отдолу. Така не мисля за чорапи, много е удобно! Peace
[/quot


И ние сме така.Ако пижамата ни е само с крачолчета няма да го оставя бос разбира се.Тогава само слагам чорапки.

# 89
  • Мнения: 2 849
Не ,няма смисъл щом е с ританки .

Общи условия

Активация на акаунт