Кой ви е по-близък - половинката или приятелите?

  • 3 832
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
За мен този въпрос е риторичен.

# 31
  • Мнения: 771
Никой не може да ми бъде по-близък от мъжа ми. Той ми е любовник, партньор и най-добър приятел.  И ако някой някъде има дилема, то ще да бъде между членове на семейството. Приятелите са ПРИЯТНА компания. И това е.

# 32
  • София
  • Мнения: 28 786
Приятелите са много повече от това. Добрите познати са приятна компания.

# 33
  • София
  • Мнения: 38 711
При мен ситуацията е такава, че каквото беше, беше. Той ми беше най-добрият приятел. Знаеше почти всичко за мен. Към днешна дата знае колкото му кажа, а то не е много. М да.
Добре, че имам една супер приятелка. И разни други приятели.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 358
Аз нищо не разбрах

# 35
  • Мнения: 12 864
ММ е моят човек, с него споделям всичко. Ако имаме разногласия или проблеми, си ги обсъждам само с него. Никога не бих го обсъждала негативно с познати, не бих искала съвет, изобщо ми е напълно неприемливо такова нещо. Каквото си говорим, са наши вътрешни работи.
Виж, за хвалене - мога да го похваля пред хората.

# 36
  • Мнения: 3 444
Приятелите са до време. Половинката е до живот. Бях с мъж, който поставяше приятелите си над връзката ни. Никога не бих допуснала да съм на второ място.

# 37
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Най близките ми хора са мъжът ми, майка ми, детето.
С мъжа ми споделям абсолютно всичко, майка ми е като приятелка и довереник ( но дори на нея не казвам абсолютно всичко).
С нито една приятелка, никога по каквато ѝ причина не споделям нищо лично и интимно. Не ме влече. Не си говорим за секс и за мъже. Винаги сме имали много по различни теми - духовни, интелектуални, дори за цветя и земеделие, но няма да обсъждам семейството си с никого.

# 38
  • Мнения: 1 570
Съпругът ми ми е най-близък по простата причина,че преди връзката ни бяхме приятели 20+ години.

# 39
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Най близките ми хора са мъжът ми, майка ми, детето.
С мъжа ми споделям абсолютно всичко, майка ми е като приятелка и довереник ( но дори на нея не казвам абсолютно всичко).
С нито една приятелка, никога по каквато ѝ причина не споделям нищо лично и интимно. Не ме влече. Не си говорим за секс и за мъже. Винаги сме имали много по различни теми - духовни, интелектуални, дори за цветя и земеделие, но няма да обсъждам семейството си с никого.
Браво,Доня.Личния живот за това е личен.

# 40
  • Мнения: 2 579
Съпругът ми е на първо място по важност, що се отнася до време и внимание. Нали затова сме се събрали заедно. Но има неща, които бих се въздържала да му споделям и които са си чисто такива женски неща и така или иначе не би ги разбрал като мъж. Такива неща споделям според зависи или с майка ми, или с моя приятелка изпитана във времето. Просто знам, че няма да ме разнесат при никакви обстоятелства. Не че не споделям доста неща с мъжа ми, но си има теми, които предпочитам да обсъждам с друга жена. Дори и изобщо да не става въпрос за нещо строго секретно.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 151
Аз, честно казано, не мога да си представя да нямам никакви приятели освен мъжа ми. Ако не смееш да споделиш нищо, ясно е, че не са ти никакви приятели, а само познати, с които си пиеш кафенцето.
Приятелите не са гарантирани до живот, но и мъжът не е гарантиран до живот и ако, не дай си Боже, реши да си хване шапката и сакчето, трябва да имаш на кого да разчиташ. Не мога да си представя живот, в който единственият човек, на когото имам доверие, е мъжът ми.

# 42
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз имам доверие на няколко приятелки, проверени с десетки години. Но това не значи че искам да се ровя в чаршафите им, или бих позволила те да се ровят в моите. Има теми които са лично интимни, семейни. Те са си между мен и мъжът ми само. С приятелките си говорим за пътувания, книги, филми, децата, градинарстване, спомени, но щастието обича тишината. Има жени които обичат просто да си клюкарят, да си люпят семки пред блока и да говорят за мъжете си, на мен не ми харесва. За книги и балет примерно ми е по приятно.

# 43
  • Мнения: 7 423
Как би протекъл един разговор за балет, какво точно се обсъжда в него? Интересно ми е просто. Аз с моите приятелки не си говоря за времето, градинарство и филми, това са повърхностни теми за друга аудитория. Лични неща си говорим, затова са ми приятелки, не познати.

# 44
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Ами какво съм гледала примерно, кой балетист ми харесва и коя балерина. Кога има онлайн спектакъл... Такива неща. Защо да е повърхностно. Понякога и заедно гледаме. Или фигурно пързаляне, художествена гимнастика. За съжаление в момента няма директно предаване както по време на пандемията от Большой или Марински театър.
И за книги можем да говорим и за филми. Разговор на паша хубаво вино може да ни накара и за вина и места за дегустация да говорим. Какво лично трябва да споделя, за да не е повърхностен разговора? Колко пъти правим кекс, или размери и форми?

Общи условия

Активация на акаунт