Генно-модифицираните храни

  • 11 775
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 641
Тeopr , благодаря Hug!
Остава да им се обадя за да попитам производители ли са или вносители (съмнявам се в последното ама знаеш ли...).
Разшифровах и К89%= кълняемост 89%.

NICOLE B. , аз за себе си съм убедена отдавна, че е по-добре органична храна, остава да убедя и съпружеството. Тази година дори ще шетам на баба в градината Grinning, пък да видим как ще се разберем, че са възрастни и въпреки това доста "на ти" с химията Mr. Green.

# 106
  • Мнения: X
, пък да видим как ще се разберем, че са възрастни и въпреки това доста "на ти" с химията Mr. Green.
И моите баба и дядо от много години слагаха амониева селитра на щяло и не-щяло. Някакви течни торове, някакви добавки, които им препоръчваха от аптеката...дали има нещо напълно чисто и натурално от напълно не-запознати с формули баби и дядовци?! newsm78

# 107
  • Гърция
  • Мнения: 2 348

Някои неща взимаме от тези магазини, но не всичко.

# 108
  • Мнения: 720
[ПАЛЕ4КА това за съпружеското тяло ти пожелавам успех,моя мъж не го оставих на мира и до спорове стигахме ама това ве4е е минало,тои по принцип си ме слу6а Wink.та сега заедно си пазаруваме органик  Peace

а за бабите и дядовците   Laughingясно ми е,аз дори бях намерила по интернет еко препарати за градинарството.но понеже ни6то не разбирам  Embarassed(ме4тата ми е мое собствено производство в голямата къ6та която 6те живея Praynig...ме4ти но с вяра.)та дори и да ги поръ4ам какво да и обясня на моята баба  newsm78 как се ползват .но моми4ета ако вие разбирате  bouquetдеиствайте....не ги оставяите да си пръскат с разни ужасии,ровете се в градините .аз съ6то съ сигурност 6тях да се намеся но за съжаление не става от англия.,та само се надявам на6ата баба да не е пръскала с агресивни не6та 4е лятото и изяваме цялото производство.

# 109
  • Мнения: 109
Теорг, мерси много за рецептата. Сусамките получиха страхотни признания.  Hug Включително и от зъболекаря ми  Mr. Green
А пък за храните - не можем да се опазим съвсем. То знаете ли какво дишаме  ooooh!

# 110
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Теорг, мерси много за рецептата. Сусамките получиха страхотни признания.  Hug Включително и от зъболекаря ми  Mr. Green


Радвам се, че са ти харесали и се надявам да няма счупени зъби Wink.

Общи условия

Активация на акаунт