ДЕТСКИ КОЛЕДЕН КУПОН - 23.12, 13.00 часа - АТЕЛИЕ 313

  • 11 601
  • 257
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 047
Аз мога да помогна с книжките.Имам кола с ремарке.
Само Тео да ми обясни как да се приплъзна до вас.
Айде,темата отиде в уговорки за кафета.

# 196
  • Мнения: 4 473
Брех, толкова ли много багаж има бре?  newsm78 И аз нямам книжка, ама имам бус  Mr. Green

# 197
  • Мнения: 1 047
Брех, толкова ли много багаж има бре?  newsm78 И аз нямам книжка, ама имам бус  Mr. Green
Багажа не е много,ама организация требе.
Лили има книжки и подаръци.
Бифана познава Лили и Тео и пие кафе с тях,като се уговарят междувременно.Тя е свръзката демек.
Тео знае кой къде живее.Разполага и с набор карти вече..........А,кара и ски.
Аз имам шоф.книжка и ремарке,а ти бус.
А на Вини може да се разчита.
Кой ще сглоби сега мозайката? newsm78

# 198
  • Мнения: 4 473
Кажи първо какъв е проблемът?! Стоката е в Лили, но тя няма транспорт до въпросното ателие, така ли? Лили ще я открия като трябва къде живее! Друго? Питам директно, щото не ми се чете цялата тема Crazy

# 199
  • Мнения: 3 861
хахаха пълните ми душата  Joy Joy Joy

Борко,  smile3501 smile3501 smile3501 newsm62


Ще внеса известни корекции обаче  smile3503

Тео НЕ знае къде живея, а това е проблем  hahaha

Бифана знае и Вини знае, Стрелата не знае, но нея на билярд ще я бия за компенсация, от  микробус нужда нЕма, нито от ремаркета, вие да не мислите, че книжките са гигантски, споко, а колкото до кафетата...кога и къде ще пием кафета дружно???

А за ските, който можа да се присъединява, който не може ще го учим на свинско и винско Joy

Стрелооо, имам транспорт бре, Тео ще ме вози, ако ме намери къде живея де, ако не Борко ще и пусне карта  hahaha

# 200
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте:)Твърде ли е късно вече да се запише още една мама за купона. Днес разбра от мен за него и каза да ви питам Rolling Eyes

# 201
  • Мнения: 3 835
Много мразя в мое отсъствие, да ме обсъждате!!!!!!! Както казах вече, съм много сериозен и отговорен човек. Strelche, не им обръщай внимание, тия хора нямат мярка, то бива, бива, ама те вече прекаляват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Лили, внимавай, че както си ми на близко, да не ти цъфна ей сега пред вратата, да ми се обясняваш, какви са тия приказки. newsm48

# 202
  • Мнения: 3 861


Ето и списъка на вече платилите:

СПИСЪК НА ВЕЧЕ ПЛАТИЛИТЕ ЗА ДЕТСКАТА КОЛЕДНА ВЕСЕЛБА

Списъкът е актуализиран, погледнете го и ако има несъответствия ми кажете.

Петрова, Белинда каза, че няма да може да дойде с Ники, мисля че твоята приятелка може да дойде на мястото на Белинда. Да си подготви подарък за детето(книжка), на място ще плати билета на Белинда, ако иска и за памперси ще даде, а аз така ще мога да възстановя парите на Белинда  Hug

Много мразя в мое отсъствие, да ме обсъждате!!!!!!! Както казах вече, съм много сериозен и отговорен човек. Strelche, не им обръщай внимание, тия хора нямат мярка, то бива, бива, ама те вече прекаляват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Лили, внимавай, че както си ми на близко, да не ти цъфна ей сега пред вратата, да ми се обясняваш, какви са тия приказки. newsm48
Тео, просто не отсъствай тогава newsm48

# 203
  • Мнения: 4 473
74 деца  #Shocked #Shocked #Shocked майкоооу

# 204
  • София
  • Мнения: 888


Ето и списъка на вече платилите:

СПИСЪК НА ВЕЧЕ ПЛАТИЛИТЕ ЗА ДЕТСКАТА КОЛЕДНА ВЕСЕЛБА

Списъкът е актуализиран, погледнете го и ако има несъответствия ми кажете.

Петрова, Белинда каза, че няма да може да дойде с Ники, мисля че твоята приятелка може да дойде на мястото на Белинда. Да си подготви подарък за детето(книжка), на място ще плати билета на Белинда, ако иска и за памперси ще даде, а аз така ще мога да възстановя парите на Белинда  Hug

Много мразя в мое отсъствие, да ме обсъждате!!!!!!! Както казах вече, съм много сериозен и отговорен човек. Strelche, не им обръщай внимание, тия хора нямат мярка, то бива, бива, ама те вече прекаляват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Лили, внимавай, че както си ми на близко, да не ти цъфна ей сега пред вратата, да ми се обясняваш, какви са тия приказки. newsm48
Тео, просто не отсъствай тогава newsm48

Днес ще й кажа да, че може да дойде. Пишете я й нея тогава - казва се Диди с дете Стефчо. Само книжка ли трябва да  донесе или и лакомства, или ще има такива за тях? На място там ли  да плати?

# 205
  • Мнения: 1 047
......Тео НЕ знае къде живея, а това е проблем......Бифана знае и Вини знае, Стрелата не знае, но ..
......А за ските, който можа да се присъединява, който не може ще го учим на свинско и винско Joy
......Тео ще ме вози, ако ме намери къде живея де, ако не Борко ще и пусне карта  hahaha
Това ми заприлича на логическа задача.
Де са тея ски,бе? Турнете си по един линк към темата у подписите. Аз имам мерак за ските,пък за свинското и винското знам как става.
Ще й пусна,бе,нема грижи. А мога и да я екскортирам и да помагам. Може и движението да отцетим.Катаджийски съпруги има тук,не е шега мероприятието.
Айде,вече съм на вълна купони.Нямам търпение за събота. Hug

# 206
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Petrova_  до колкото зная всичко е платено и се приключи с записванията.

# 207
  • София
  • Мнения: 2 530
Приключи, да. Само че , моля ви момичета, ако някоя не може да дойде да ми пише на ЛС, защото има чакащи в резерва.

# 208
  • Мнения: 3 861
Петрова, твоята приятелка със сигурност може да дойде на мястото на Белинда, ще плати на място 8 лв., да си приготви книжка подарък за детето и така, а останалите парички от Белинда отиват за памперси. bowuu

Белинда,  Hug  Heart Eyes

# 209
  • София
  • Мнения: 888
Петрова, твоята приятелка със сигурност може да дойде на мястото на Белинда, ще плати на място 8 лв., да си приготви книжка подарък за детето и така, а останалите парички от Белинда отиват за памперси. bowuu

Белинда,  Hug  Heart Eyes
Благодаря много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт