ДЕТСКИ КОЛЕДЕН КУПОН - 23.12, 13.00 часа - АТЕЛИЕ 313

  • 11 586
  • 257
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 530
Писах на Лили, но ще го напиша аз тук. Gena, също няма да дойде , но дарява всичките 14лв  за памперси.

# 211
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз може ли да помоля Борко да пусне картата и на моята объркана личност. Embarassed  Четох, четох, не явно или не я видях или...я няма  Crazy Утре ще си я изпечатам и ще ходя да се ориентирам. Crazy

# 212
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз съм в Люлин, искаш ли да ти дам тел. да ми се обадиш и да ходим заедно?

# 213
  • Мнения: 1 047
Някои хора май ги мързи да четат,а?


Тео,погледни я още веднъж,че да не отидеш на някой друг купон. Joy Joy Joy  Чакай да не се смея много,че току виж не съм го намерил това чудо,макар всичките му карти. Тео,Лили,Бифана,пуснете ми на лични телефоните си,за всеки случай,моля! Praynig

# 214
  • София
  • Мнения: 3 121
Здравейте, аз съм от мамите, които не могат да дойдат на купона, но купих книжка. Simple Smile Исках да ви кажа, че дъщеря ми (на 4г. и 4м.) е във възторг от комплекта книжки! Надявам се да имате страхотен купон и децата ви също да се зарадват на книжките! Hug

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Писах на Лили, но ще го напиша аз тук. Gena, също няма да дойде , но дарява всичките 14лв  за памперси.
Ей, разкри ме  Laughing
Весел купон (много ни се идваше, ама аз съм с грип, пък малкият е с алергичен обрив, вече сме по-добре, ама не ми се рискува)!

# 216
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
borko , недей така. Наистина четох и наистина не я видях. Crazy
Сигурно съм я изпуснала, станах разногледа накрая. Съжалявам, ако много съм те притеснила  Thinking, ама не ме мързеше чак толкова...Реших че е отишла със последнмите мнения, които бяха затрити. Tired

Аз съм в Люлин, искаш ли да ти дам тел. да ми се обадиш и да ходим заедно?

Дай ми го на ЛС, все пак да имам някаква връзка. Аз съм от Нови Искър. Ти в коя част си? Ние ще сме с кола, но Люлин и той не ми е много познат. Близо ли си до Практикер и Бриколаж? Ще минаваме от там на отиване.

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 16:11 от Иренка

# 217
  • Мнения: 1 047
borko , недей така. Наистина четох и наистина не я видях. Crazy
Сигурно съм я изпуснала, станах разногледа накрая. Съжалявам, ако много съм те притеснила  Thinking, ама не ме мързеше чак толкова...Реших че е отишла със последнмите мнения, които бяха затрити. Tired
Първата карта която пуснах беше затрита,да. Тази от цитата е втората.
Споко,не си ме притеснила. Пошегувах се. Joy Joy Joy
Какво ли да пия на купона?  newsm78

# 218
  • Мнения: 3 835
А, ама то ще има ли пиене? Mr. Green Не знаех. newsm78 Joy Борко, да ти дам телефона, ама ако разчиташ, аз да те ориентирам Mr. Green, със сигурност ще отидеш на някой друг купон, в най-добрия случай. Thinking ooooh! Joy

# 219
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
И аз съм от тези, които няма да идват. Затова ви пожелавам весело изкарване и много щури забавления на малките. Тайно ви завиждам, да знаете.  Grinning
А комплекта с книжките е наистина чудесен. Дъщеря ми така му се зарадва, дори първата вечер си легна с него. Сигурна съм, че всички деца ще го харесат.

# 220
  • Мнения: 3 861
Борко, пуснах ти тел. на лични  Wink

Аз съм по ориентирана от Тео  Party bowuu

# 221
  • Мнения: 2 978
Ааааа аз нещо да правя ли newsm78 Mr. Green Joy

# 222
  • Мнения: 3 861
Ааааа аз нещо да правя ли newsm78 Mr. Green Joy

Да, пази Монката здрава за да дойдете Wink, ние ще отидем по-рано, ако искаш ела и ти по рано, да се видим и си вземи фотото Crazy Hug

# 223
  • Мнения: 1 047
А, ама то ще има ли пиене? Mr. Green Не знаех. newsm78 Joy Борко, да ти дам телефона, ама ако разчиташ, аз да те ориентирам Mr. Green, със сигурност ще отидеш на някой друг купон, в най-добрия случай. Thinking ooooh! Joy
Е,че как без пиене и ядене? Какъв купон ще е тогава?
Бе ти го дай,пък на теб може да ти дотрябвам,не се знае знае ли се. Важното е да сме на купон,па макар и не този,за който сме тръгнали. Joy А май при теб купона е нон стоп,а? Hug

Борко, пуснах ти тел. на лични  Wink

Аз съм по ориентирана от Тео  Party bowuu
Благодаря ти!  bouquet

Ааааа аз нещо да правя ли newsm78 Mr. Green Joy
Зависи какво можеш.Разбери дали ще има пиене и информирай,че да сме с един ход напред.

..........ние ще отидем по-рано, ако искаш ела и ти по рано, да се видим и си вземи фотото Crazy Hug
В колко е по-раното?

# 224
  • Мнения: 3 861
хубаво, че ме подсетихте...

Моля ви всички елате по-рано, бъдете 12.30 там защото представлението започва в 13.00 и няма да закъснява защото времето ни е ограничено, а децата са много и дядо Коледа ще стане тралала Crazy

та гледайте в 12.30 часа да сте там Hug

Общи условия

Активация на акаунт