ДЕТСКИ КОЛЕДЕН КУПОН - 23.12, 13.00 часа - АТЕЛИЕ 313

  • 11 585
  • 257
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 743
Малкия беше болен до вчера и аз съм в двоумение "Да дойдем или да не дойдем"  Rolling Eyes
Ако не дойдем ще пратя по Бифана каквото трябва и моля да дадете нашата книжка на нея да ни я донесе  Praynig
АКо не дойдем искам да ви пожеляя ВЕСЕЛ празник, много усмивки и щастливи детски очички  Hug   bouquet

# 226
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Lilly , в този ред на мисли, можеш ли да ми кажеш каква горе- долу ще е продължителността на коледния купон. Защото трябва да кажа на баща ми колко горе- долу да дойде да ни вземе.  Simple Smile

# 227
  • София
  • Мнения: 2 530
Най- късно до 14.45ч, защото след нас ще има нещо друго.

# 228
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Най- късно до 14.45ч, защото след нас ще има нещо друго.

Dобре, благодаря! Simple Smile

# 229
  • Мнения: 463
При нас белобрадия старец ще дойде на крака. Лора има бронхопневмония...
Весело изкарване на всички!!!

# 230
  • София
  • Мнения: 2 530
Вие днес Рожден ден ли имате? Ако е така, нека да е честит и много здраве и късмет.
 Иначе бързо оздравяване и да посрещнете Новата година по- здрави и по- щастливи.

# 231
  • Мнения: 2 978
Ххах Борко ти намери кой да питаш за пиене... Sick Mr. Green

п.п. Там сме Лил Peace

# 232
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
ЗА сега сме на линия.  Peace

# 233
  • София
  • Мнения: 2 530
Хапка-та също не може да дойде.  Така че ако някой иска нека да заповяда на нейно място, но да се обади като дойде, за да знаем на кой да дадем подаръка.

# 234
  • Мнения: 5 140
Бифана, а може ли да вземем книжките за детенцето на моята приятелка? Praynig Hug

# 235
  • София
  • Мнения: 2 530
Ами тя е една книжка.

# 236
  • Мнения: 4 668
Някой от районът на Борово или Красно село ако иска да го возим - да заповяда  Hug

# 237
  • Мнения: 5 140
Някой от районът на Борово или Красно село ако иска да го возим - да заповяда  Hug

Може ли ние... Hug
Живеем на Любляна, но можем да дойдем до автогарата на Овча Купел при 345 магазина.


Ами тя е една книжка.

Нали когато плащах на коледния базар, за наея нямаше, тъй като не бях направила предварително резервация за нея и остана да бъде без кножка, та затова питам.

# 238
  • Мнения: 4 668
На автогарата е идеално  Peace
Ще ти пиша на лични да се уточним !

# 239
  • Мнения: 3 835
Купона беше чудесен, децата много се радваха, много им хареса, както представлението, така и прекрасните подаръци от Дядо Коледа. Представлението, което изнесоха двамата артисти беше много хубаво и всички много се смяхме. После Дядо Коледа извика дечицата едно по едно, и им даде подаръчетата. Lilly, ти снима през цялото време, кога ще можем да видим сниманото? Снимките ми нещо не са много хубави, в краен случай ще ги пусна, но видях, че много от вас снимаха, чакам с нетърпение да ги пуснете да ги видим.

Благодаря на Lilly и Bifana, за чудесното тържество!

Общи условия

Активация на акаунт