Вагинално кървене което не и цикъл

  • 1 514
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, моля за вашето мнение по въпроса който ще задам.
Миналота седмица ходих на гинеколог, чисто профилактично, каза, че яйчници, матка и резултатите от цитонамазката са ми добре, единствено каза, че яйчниците ми са поликистозни, но каза, че не било повод за притиснение. Също каза и че не вижда скоро до ми идва цикъла, защото беше свършил, нормално.... Две дена след това правихме по-груб секс с партньора ми след което зобелязах съвсем леко розовеещо течение, повторихме 1-2 пъти и на сутринта, може би към  обяд видях че имам кръв, беше по-тъмна, но не течеше като на цикъл обилно. После поспря в късния следобед и на другия ден пак същото и така вече три дни, нищо не ме боли, вчера леко отпаднало ми беше, днес и гърлото ме заболя, може до съм настинала. Но ми е странно от какво е това кръвотечение, от секса ли е, от поликистозните яйчници ли е много странно.....

# 1
  • Мнения: 201
Случвало се е и при мен, АГ каза, че било от малкото овлажняване или грубия секс.
Мина след 2-3 дни.

# 2
  • Мнения: 5 144
Чакай, чакай. Правиш груб секс, виждаш необяснима кръв и след 6 часа пак правиш секс? Два пъти? Ако се охлузиш някъде после минаваш ли го с шкурка ей така за всеки случай?
Най-вероятно е от секса или се "оттича" цикъла. Случвало ми се е след секс примерно на 7-8ми ден. Но си дай почивка на органите, ще направиш я инфекция, я цистит ще си докараш, ако го правите на по-сухо.

# 3
  • Мнения: 6
Не, от няколко дни се въздържам, ще изчакам докато спре напълно

# 4
  • Мнения: 5 820
И при мене се случвало от по-груб секс да кървя няколко дни, като че ли менструацията ми идва. То от по-грубия секс се получава протривания и охлузвания. Много е неприятно и направо дори щипе и пари по време на уриниране. Дори боли, когато седнете или се докоснете по интимните си части. Спрете сексът за няколко дни, докато напълно не се възстановите. Другият път правете по-внимателен секс, за да не си докарате подобни неприятности. Може от по-грубия секс да се получи инфекция във влагалището, пикочния мехур. Дори можете да се сдобиете със Свръхактивен Пикочен Мехур.

# 5
  • Мнения: 115
Здравейте искам да попитам някой да е пил фемостон за предизвикване на цикъл, че моят нещо е нередовен поради нисък естрадиол. След приема му който е изписан от лекар менструацията дойде. На кой ден мога да пусна естрадиол за да видя как е? Какви други хормони мога да изследвам.Пинеже в момента не мога да свържа с лекаря. Дали е фатално ако изчакам и другата менструация да дойде.

Общи условия

Активация на акаунт