Спиране на симптоми

  • 1 418
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте, момичета... Попринцип съм супер силна жена... С много силна психика... Обаче нещо ме тревожи или се филмирам... 9та седмица съм... 7ма и 8ма имах ужасно гадене... Изведнъж преди 2 3 дни спря, все едно не съм бременна... Имам си нисък пулс както в началото, имам си от гадните болки в гърдите... Направих грешката да почета малко в нета и малко се филмирах 😂 нормално ли е от раз да свърши гаденето и дори имам ужасно много апетит...
Съжалявам за тъпия въпрос, но първа бременност и...

# 1
  • Мнения: 3 597
Щом само то е спряло , би трябвало всичко да е наред . Притеснително е , ако изчезнат всички симптоми . Радвайте се на апетита Simple Smile
Ако много се притеснявате , отидете на преглед , но според мен всичко е наред .
Лека временност !

# 2
  • Мнения: 771
Аз не съм имала гадене през цялата ми бременност нито веднъж.

# 3
  • Мнения: 612
И при мен ту спираше за няколко дни, ту пак се връщаше това гадене 🙂 Цялата бременност бях така. Не смятам, че е притеснително, но за Ваше успокоение може да посетите лекаря си 🌺 Успех и лека бременност!

# 4
  • Мнения: 160
Ами може да си направиш скан за всеки случай. Явно всяка бременност е различна. При мен първа бременност без никакво гадене и с леко напрегнати гърди, почти без симптоми всичко беше ок. Втора бременност в 7,8 седмица изчезват симптоми, оказа се мисед в 10седм. Трета бременност повръщам като за световно всеки ден до към 11, 12седм и изведнъж един ден се събуждам нов човек. Не ми се дори и гади, мога да ям всичко, симптоми не чувствам. Умирам от страх, че пак нещо не е наред и хуквам на сканове, оказва се, че всичко си е ок. Казват ми, че към 12 седм се вдига плацентата и това е причината да се случват така нещата.

Общи условия

Активация на акаунт