Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 78

  • 33 255
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 508
Тази маса не е ли малко неизгодно сложена?

На мен ми хареса първият вариант със златно, вторият ми изглежда някак картонен. Тези златни "летви" са модерни, за разлика от разни мазилки, които намирам за много задължаващи и не пасват например с дървен плот - според моето мнение разбира се.
За себе си бих избрала семпли матови стени с картини.

# 31
  • Мнения: 481
Здравейте, група! Планираме ремонт на хола и съм в търсене на стилен и изчистен диван и секция от масив! Моля ви, дайте насоки за сайтове или бг производители, които да направят такъв тип мебел. Засега за диван сме се насочили към feydom, а за секция от Троян, Стелимакс май бяха. Бюджет за двете 5000. Благодаря!

# 32
  • Мнения: 8 127
...
За себе си бих избрала семпли матови стени с картини.
Всяка акцентна стена за мен е малко в повече... Ако се иска цвят, аз бих го вкарала със завеси, диван, килим и т.н. по-лесно сменяеми неща... А и ако сложа жълто на стена, каква е гаранцията, че точно в същия нюанс ще намеря още нещичко, което да е в стаята и да не се "рита" с него? (жълто, ама не точно същото... едното ще е по-лимоново, другото по-каки, другото по...) И ще се влезе в драмата "ама завесата каква да е, че едната стена е бледо бежово, другата жълта?" и т.н. притеснения Hands V
Акцентна стена ми се вижда "удобна" само в спалня на гърба... Да се откроява таблата и картини Simple Smile

# 33
  • Мнения: 294
Споделям мнението за акцент завеси, възглавнички и други малки детайли, които точно се сменят лесно и бързо, но половинката така не му харесват "бозави" цветове Grinning Но търся средно положение и продължително мъмрене за "бозаво"

# 34
  • Перник
  • Мнения: 4 864
Цветът на стените беше едно от малкото неща, за които с половинката сме на едно мнение - цялата ни къща, с изключение на банята и стаята на сина е с бели стени Simple Smile

# 35
  • Мнения: 294
В квартирата стените ни бяха бели и не иска да чуе за такива Grinning а и доста ги цапахме. Но бежаво/капучино/много светло сиво ми допадат доста, защото според мен се комбинират с всичко и не са ангажиращи и натоварващи цветове ^^
Благодаря много за споделени магазини за латекс!

# 36
  • при него
  • Мнения: 1 237
Зависи, колко ще е силен акцента, например:
Скрит текст:

В хола, имаме 3 стени със светло сиви тапети  ( това, което се вижда от дясно, знам че изглежда топъл нюанс, но на живо си е сиво). Хола е правоъгълник. Едната къса стена обаче е с стъмносиви тапети, които имат златни нишки (златно, като цвят). Нишките са много тънки и си личат само много от близо. От далече, дават само един ефект, нещо като мрежа. Та това ни е акцента, според мен съвсем ненатрапващ се и много приятен за окото.

# 37
  • Близко съм
  • Мнения: 818
Здравейте,моля за съвет.
При паркет (дъб или кестен )и стени (мока,кафе с мляко, капучино ) това са вариантите за цветове, какви трябва да са щорите и цвета на стените става въпрос за спални помещения?

# 38
  • Мнения: 2 918
Здравейте,моля за съвет.
При паркет (дъб или кестен )и стени (мока,кафе с мляко, капучино ) това са вариантите за цветове, какви трябва да са щорите и цвета на стените става въпрос за спални помещения?
Разбира се че такива цветове каквито на вас ви харесват Simple Smile!
В спалнята човек трябва да се чувства прекрасно и да релаксира, как ние да знаем вие какво харесвате?

# 39
  • Мнения: 6 314
На мен ми харесват тези комбинации https://www.mydomaine.com/thmb/wvDrtWIgxgixodcQ9I6MJCl2Exo=/1440 … c13a68fe39441.jpg и https://www.thespruce.com/thmb/uWsnWLmPlqEDm9OeAJnMXWphKaE=/1080 … fd0c7a69e4044.jpg , но Natt*** е права! Разгледайте снимки в интернет и вижте кои цветови комбинации Ви харесват точно на Вас!

# 40
  • Близко съм
  • Мнения: 818
Да , ясно какво си харесаме,но все пак не искам да е смешно горе долу да си подхождат цветово, затова се чудих на тези примерни цветове , защото още не сме се спряли на конкретен, но ще са един от тях какви да са щорите, някак не ми върви всичко да е в тъмно ще стане като в гробница. Затова ви попитах за съвет много в съчетанията ме няма.

# 41
  • Мнения: 6 314
На мен щори като цяло не ми харесват и не ми създават уют като завесите, единствено за римските бих си помислила. На снимка 2 вижте лежанката в какъв цвят е. Той за мен ще стане за завеси/щори при използваните цветове.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 426
Здравейте,моля за съвет.
При паркет (дъб или кестен )и стени (мока,кафе с мляко, капучино ) това са вариантите за цветове, какви трябва да са щорите и цвета на стените става въпрос за спални помещения?
Щом е спалня, тя трябва да успокоява. Спалното бельо, възглавниците и килимът могат да внесат достатъчно цветни акценти в нея, така че завесите/щорите спокойно могат да са в тона на стените или с един-два нюанса по-светли или по-тъмни от тях. Гамата е достатъчно неутрална, за да понесе малки ярки акценти във ваш любим цвят, ако не е особено натрапчиво, или пък логичния шоколад. Геометрични шарки на килим и/или възглавници или някое зелено растение също биха разчупили достатъчно, за да не е монотонно.

Скрит текст:






# 43
  • Мнения: 273
Здравейте, може ли да ми препоръчате фирма, която да ми изработи мебели за коридор.

# 44
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 508
Здравейте,моля за съвет.
При паркет (дъб или кестен )и стени (мока,кафе с мляко, капучино ) това са вариантите за цветове, какви трябва да са щорите и цвета на стените става въпрос за спални помещения?
Щом е спалня, тя трябва да успокоява. Спалното бельо, възглавниците и килимът могат да внесат достатъчно цветни акценти в нея, така че завесите/щорите спокойно могат да са в тона на стените или с един-два нюанса по-светли или по-тъмни от тях. Гамата е достатъчно неутрална, за да понесе малки ярки акценти във ваш любим цвят, ако не е особено натрапчиво, или пък логичния шоколад. Геометрични шарки на килим и/или възглавници или някое зелено растение също биха разчупили достатъчно, за да не е монотонно.

Скрит текст:






Много ми хареса как е решен ламинатът в последната стая - как не съм се сетила по-рано?

Аз съм в търсене на фототапет за зад леглото. Ориентирала съм се към този стил, иска ми се повече пастелни оттенъци в розово, синьо, бежово. Намирам комбинацията, но не е в този стил.




X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт