Нашите кухни - тема 91

  • 43 856
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 692
За мен най-практични са този тип ъглови шкафове, най-вече за малки кухни.
Скрит текст:


Всички тези от снимките изглеждат доста плитки. Аз за да стигна до дъното на моите ъглови шкафове трябва да вляза вътре.

# 721
  • Мнения: 10 768
Дорет, много ти е готина икейската кухничка! Може ли да ми кажеш плотът как се казва?

# 722
  • Мнения: 296
Дорет, много добре е станало
Елегантна и изчистена визия
Цветът много ми хареса
Фурната и индукционният плот от ИКЕА ли са и доволни ли сте?


Каква е дълбочината на горните ви шкафове. За дала съм 35-36, при плот ш60 да не е много..
Мивка с отцедник или без?
...
За моя проект от ИКЕА долните са 60, а горните 37
А избрах мивка само с корито, отцедник не харесвам, а при наличие на миялна не виждам и нужда

Последна редакция: чт, 29 сеп 2022, 10:48 от valkyrian

# 723
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 117
И аз това исках,  изчистено, че ми беше писнало да бърша праха по вратите.
Индукционните котлони и фурната са на Бош. Излезнаха ми по-евтино от най-скъпите икейски. А и съм фен на Бош. Мивката и тя е без отцедник, имах и кръгла, и с отцедник, сега смених с без. Само не прецених, че батерията е малко по-голяма и не идва чучура в средата, но пък купихме допълнителна джаджа с чупещо се душче.
Плота е този https://www.ikea.com/gb/en/p/saeljan-worktop-oak-effect-laminate-80439209/
Тук от бюджетните кухни само Икейските са с шкафове с дълбочина 60 см. и плота е 63.5 см и така може да се пъхне под плота невградени пералня и миялна.

# 724
  • Мнения: 13 217
Честита кухня! Много хубав цвят!
Чекмеджето за тави е разкош!

# 725
  • Мнения: 71
Дорет, много хубава е станала кухнята! Всичко си е на мястото. Аз също направих такова чекмедже за тави и дъски, много е удобно. Да си я ползваш със здраве!

# 726
  • София
  • Мнения: 44 331
Doret много хубава е станала, честито.
А какъв е плота, от къде, цена на линеен метър? 😂

# 727
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 117
Doret много хубава е станала, честито.
А какъв е плота, от къде, цена на линеен метър? 😂
Всичко е икейско, с изключение на уредите, плота и той, малко по-горе съм пуснала линк.
Наистина не очаквах да се получи толкова добре. Държах да е МДФ, да не е бяло и вратата да е гладка. От икейските само тези врати отговаряха. В икея вратите много простееха, но кухнята като я монтираха изглежда съвсем друго.

# 728
  • София
  • Мнения: 44 331
😂 😂 😂 Ясно защо ми хареса плота, мерси.
Аз и старите ти вратички мн харесвам, всъщност за себе си ги предпочитам.☺️😊☺️

# 729
  • Мнения: 196
Не знам дали е по темата, но какво слагате в коридора - ламинат или теракот/гранитогрес?

# 730
  • София
  • Мнения: 44 331
Каквото ти харесва на теб, за мен вид плои са по-лесни за поддръжка, все пак коридор е, влиза се до някой етап може би с обувки, според сезона кални, мокри... 🤷‍♀️

# 731
  • Мнения: 25 351
Doret, много е хубава и функционална е кухнята! Да я ползвате със здраве.

Органайзерът за тави от Икеа ли е?

# 732
  • София
  • Мнения: 1 590
Не знам дали е по темата, но какво слагате в коридора - ламинат или теракот/гранитогрес?

Аз сложих ламинат, защото не исках да имам преход. Вратата на хола ми е точно срещу входната и когато настилките бяха различни, ми избождаха очите. Сега от входната врата докъдето ти стига погледът, настилката е една. Това разбира се може да се направи с всякаква настилка, просто аз исках холът да е с ламинат.

# 733
  • Мнения: 296
И аз това исках,  изчистено, че ми беше писнало да бърша праха по вратите.
Индукционните котлони и фурната са на Бош. Излезнаха ми по-евтино от най-скъпите икейски. А и съм фен на Бош. ...

Благодаря за отговора и полезната инф
Значи и уреди от други марки влизат с тези шкафове, не само икейските
И аз съм фен на Бош, в къщата всичко сменихме с тяхната серия 6, инокс, беше много добре

Ще го мислим още дали да поръчваме други уреди, че при нас е цялостен ремонт на апартамент и ще е голямо главоболие

# 734
  • Мнения: 10 764
Препоръчайте ми комбиниран плот електричество и газ!
Колебаем се между Горение и Бош, но приемам и други предложения.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт