Харесвам най-добрия приятел на гаджето ми

  • 2 228
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Личи си, че не харесваш сегашното гадже. Но дори да ти се получи с приятеля му ще стане голяма разправия, уж му е приятел пък...
Най-добре да прекъснеш връзка и да видиш дали онзи ще те търси. Ако те търси му казваш, че трябва малко време да си сама, ако те изчака - имаш отговор и значи държи да е с теб.

Благодаря за съвета.

# 16
  • Мнения: 12 887
Бих те посъветвала да разграничиш нещата.
Първо се оправи с връзката си. Ще я има ли или не? Искаш ли я, можете ли като двойка да си решавате проблемите? Ако се справяте, другият ще си остане приятел на двамата.

Ако обаче не се справяте, разделете се просто. Не заради приятеля на приятеля, а заради вас самите. Ако не се обичате и не сте един за друг, по-добре ще ви е отделно.
И ако стане така, не се хвърляй на нова връзка, дай си време. Това не са последните двама мъже на света, мисля аз.

# 17
  • Мнения: 2 052
Отново случай на жена, която се държи като по-обвързана, отколкото е в действителност.
Гаджето не е съпруг без пръстен, гаджелъкът е време за опознаване, преценка, мислене. И ако мислите са в посока приятеля - хубаво, значи освобождаваш сегашния партньор и се заявяваш като самостоятелен елемент. Ако има нещо повече да става с другото момче - ще става, ако не - не.

Общи условия

Активация на акаунт