Диетата на Рене Зелуегър-2 част

  • 35 952
  • 373
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 334
Момичета от днес и аз съм с вас.Закусих пуешко филе с кис.краставичка.За бала ми преди няколко години отслабнах за 20 дни с 5 кг с тази диета.И да ви кажа честно на салатите не съм пропускала да си настържа кашкавал или сирене,но след първите 7 дни и пак имаше ефект от диетата.Довечера съм на рож.ден,но сме на ресторант и ще си хапна пилешко със салатка и мин.вода.Успех на всички.

Браво,добре дошла..........и се включвай по-честичко Hug

# 331
  • Мнения: 57
Здравейте!!!28 ден ми е!И,пак нищо!!!Но продължавам напред до целта!Поне надежда имам още,а и този път съм решила твърдо!
Вчера разговарях с една позната,тя по здравословни причини я е правила диетата!Изкарала е два месеца и разултата е бил - 10кг.
Русалка,къде си?Сподели какво реши?Ще продължаваме ли борбата??? WinkАз не се притеснявам,да продължа!!!Имам толкова запаси,че на дали би могло да ми стане нещо!Hb. ми е висок за сега, и имам нужда да се отърва от този товар.
Менюто ми-вчера рулца раци(харесаха ми много)леко запържени само, със зелена салата.За вечеря пил. бутчета и крилца запечени.
Днес в работата си взех едно бутче с два домата.
Пиивам си чайчето"Инхуа" и доста добре ми действа!Не е като зеления чай!!!

                                                 Чао,Ви!!!

# 332
  • Мнения: 3 453
момичета много се изложих снощи на 50-годишнината на свеки.ядох лоши неща-забранени.Днес единия шеф-Р.Д и ми оставил едно страхотно парче торта,половината го изядох,но това ще е от 11,13 ч.спирам всичко забранено и за наказание до утре на течности.Започвам на чисто.

# 333
  • Мнения: 3 334
Честита Баба Марта момичета!
Да споделя менюто,снощи зелена салата,яйце и свински пържолки на фурна.Днес зелева салата с майонеза+ саламче+семки+витаминки+шоколадче Embarassed.Чувствам се отлично,а и дрешките ми седят готино,та това ме стимулира.Дано моите думи ви стимулират и вас! Peace Hug
Viktoalia какво е това чайче "Инхуа"?Какво действие има?Колко струва и от къде да го набавя?Как се пие?
момичета много се изложих снощи на 50-годишнината на свеки.ядох лоши неща-забранени.Днес единия шеф-Р.Д и ми оставил едно страхотно парче торта,половината го изядох,
простено ти е , за такива поводи........................ Laughing Laughing Laughing
От утре те чакаме отново на линия! Hug

# 334
  • Мнения: 3 453
Благодаря ти за подкрепата мила Ани Hug снощи и аз почнах с великденка и пържола,но завърших с пикантни картофки и парче тирамису Cry но от утре съм с вас със сигурност.Минаха семейните празници.

# 335
  • Мнения: 57
                                    Честита Баба Марта,и от мен!!!

Аnni,води се чай за отслабване по японска технология.Спомага за пречистването на организма.Преминавайки през седем етапа на намаляване на теглото,може да се прочисти стомахът,да се разтворят и изхвърлят натрупаните в тялото мазнини.
Купува се от аптеката и струва 7лв.- 32бр.
Действа малко разхлабително,но не-много,както зеления чай!

# 336
  • Мнения: 3 334
Благодаря Viktoalia  Hug

# 337
  • Мнения: 243
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

Ето ме днес отново с вас. Мислих, мислих и накрая като нищо не измислих продължавам пак така. Днес ми е 25 ден, като се измерих сутринта пак съм си на - 5 кг. надявам се по-нататък да има още и по-голям ефект. Аз също както Viktoalia все още имам надежда.

Момичета от днес и аз съм с вас.

  Добре дошла при нас, колкото повече, толкова по-добре. Всички имаме нужда от подкрепата на сродна душа. Включвай се по-честичко.
    Да се отчета вчера бях на миш-маш за обяд, а за вечеря ядох свинко с месо. Днес на обяд си хапнах пилешко бутче със салата от зеле и моркови, вечерях печена риба със салата от доматки. Да ви кажа честно понякога започвам да си мисля, че ще започна да кукуригам от това пилешко месо, аз наблягам най-много на него. Успех на всички и до скоро.

# 338
  • Мнения: 3 334
Здравейте и от мен................наближават тежки дни за мен ............ уикенд,тогава най ще се дразня с храната,защото сме на гости на моите родители и просто незнам как ще удържа фронта!
Днес ми е 11 ден и съм -2 кг. Party,знам,че последните килца трудно се свалят,но все още имам надежда,че ще успея до края на втори тур да ги сваля.

Да ви кажа сега какво си сготвих снощи и стана много вкусно,че от суха храна вече ми писна.Ако искате да споделяме и  различни рецепти за да ни е по-лесен избора и да имаме разнообразие за храненето.
В иенска тенжера /и в гювеч става/ сложих моркови,повече лук,дом.пюре /лютеница или само дом.от буркан/,чушки печени белени /може и сурови/,пил.бутчета /или крилца/,чубрица,чер.пипер,пикантина,долях и малко вода и го пеках на фурна около 1 час,стана вкусно и със сос.Предполагам става и с друг вид месо.Същото почти бях ви споделила правих и с риба.

Това е от мен,дано съм ви дала идеи за разнообразие на менюто,чакам и вие да се включите.

Целувки Hug

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 13:37 от Anni

# 339
  • Мнения: 3 453
Ани,чудесна рецепта.Благодаря ти със сигурност ще я изпробвам.Аз от днес съм сериозна.сега тъкмо обядвах пилешко със зелева салата,но през уикенда ще опитам твоята рецепта. Peace

# 340
  • Мнения: 243
Момичета, здравейте!
     Да ви кажа аз какво направих днес, в началото бях много доволна, но сега като, че ли си мисля, че сбърках. Та да ви разкажа. Отивам в един магазин и от вратата ме "грабва" един костюм в масленозелено. Пробвам, обаче едната мярка ми е широк, а другата, която я има е плътно по мен. Влизам в него, обаче опънат от всякъде. По средата мярка просто нямат в момента и аз нали съм си по-импулсивна реших, че трябва точно днес да си купя и то точно този и какво направих - взех си този тесничкия. Сега си мисля дали не сбърках, ами ако не отслабна повече и не мога да го нося. И такива мисли започнаха да ми минават през главата  ooooh!
     И друго направих днес - за първи път от началото на диета си хапнах шоколод "Елегант", купих си го в обедната почивка и си го изядох целия  Embarassed Другото, което хапнах днес беше:
Закуска - чаша топла вода и кафе
Обяд- русенско варено със салата от зеле и моркови, а след това какво последва вече си признах - цял шоколод
Вечеря - приготвих си в плик телешко месо със зеленчуци. Аз много използвам тези пликове за печене, хем става вкусно в тях, хем е лесно. Та нарязах телешкото месо, прибавих чушки, доматено пюре, моркови (нарязани), кисели краставички, лук - доста, малко вино, чер пипер, сол и малко чубрица. Става и гъбки вътре, но нямах в момента. Хайде давайте и вие как сте и докъде стигнахте?

# 341
  • Мнения: 243
ХЕЙ, МОМИЧЕТА, КЪДЕ СТЕ?

Аз искам да си призная снощи изядох един банан Embarassed!
Сутринта пък съвсем му отпуснах края и си хапнах от забранените неща и днес май кажи-речи целия ден нарушавам диетата, утре пак ще бъде така. Като съм съгрешила веднъж, поне да изкарам малко почивка. Така съм решила двата дни почивка - с повечко хапване и от понеделник отново, от начало.  Но като гладам как вървят нещата и никой не се отчита то самичка ли ще си диетувам. Я се вземете в ръце и от понеделник всички на линия. Чакам ви. До скоро.

# 342
  • Мнения: 57
                                Тук сме,Русалка!!!

  Аз тези дни бях малко заета,и за това не се отчитах редовно!Иначе аз си продължавам вече 31 ден - в застой!!!Но няма да се отказвам.Въпреки,че може и да е по-добре организма да си почине малко и после с нови сили,но не знам????В областа на талията има вече видима разлика (а,аз там имим доста натрупана сланинка),което ме обнадеждава!!!А, и не се чувсвам зле,като изключим сладкото - много ми се яде,но си хапвам " елегант"!Нямам голям апетит,може и от чая да е,и тези дни съм на зелена салата!За това няма да се отчитам!
 Е,това е за сега!!!



P.S.  Русалка ти сега да не ни забравиш???Аз,те чакам!Ти ми беше надеждата(случая ни е идентичен и за това така реших Simple Smile)

# 343
  • Мнения: 3 334
Здравейте момичета,тук съм и аз само,че през уикенда бях на гости при мама и тате Wink и затова не съм писала.Да се похваля,че удържах фронта на невероятни вкусотийй.Не ме питайте,той моят мъж сега се убеди,че съм доста упорита Laughing.
Не съм се мерила,но имам чувството,че не мърдат килцата,ще се премеря към края на седмицата и ще се отчета.........с последното ми мерене се оказа,че съм минус 2,а искам поне още -3 Praynig.Ако не успея с този тур ще пробвам пак по-нататък,но аз искам да почивам малко,защото сиренето и млякото много ми липсват. Confused
Тази диета е невероятна за лятото...........има изобилие от зеленчуци.Вече ми писна само зелева и зелена салата да ям,а краставиците и доматите първо че са скъпи,а и не са ми вкусни.

Успех и не се предавайте. Hug

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 11:17 от Anni

# 344
  • София
  • Мнения: 362
Привет, момичета!
Моля да ме приемете във вашта група на топящите се!
Започвам веднага с въпрос, тъй като аз не съм привърженик на новостите "от понеделник", затова започвам от утре Simple Smile
Та, да питам - умирам за сутрешното си двойно кафе с мляко - може ли???

Общи условия

Активация на акаунт