Диетата на Рене Зелуегър-2 част

  • 35 945
  • 373
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 453
Аз съм в цикъл и ми беше много зле сгреших с едни солети,но от утре няма да греша,просто след лекарството нямаше нищо друго,което да хапна.От утре 24 дни ще си ям меса и зелени и зелеви салати и това е,колкото и да омръзватМлякото не е разрешено.

# 346
  • Мнения: 57
Здравей,Fanita!!!Добре дошла!По принцип мляко не се разрешава! NaughtyНо,ти сама прецени!Аз първия път бях от несериозните и се убедих,че няма смисъл!Или - или!!!Плюс това после ще дойде време в което ще ти се хапва нещо(пр.-шоколад "Елегант") и ще се чувстваш гузна Embarassed!Или при неправилно спазване-за 17 дни 1.5кг!Ако те задоволява?Иначе за две седмици -5кг.???

    Вчера хапвах риба хек със салатка,днес дроб по селски и вечеря салам !

# 347
  • София
  • Мнения: 362
ОК, разбрах!
Днес вече отиде коня у ряката Simple Smile  взех си го с мляко, но пък все пак ми е ден първи - от утре ще го пия без - даже още следобедното ще си взема без! Иначе съм много довлна от тази диета - само как ще изкарам без сирене - незнам! Но щом казвате, че си заслужава Simple Smile
Благодаря за подкрепата!
Мисля и аз да давам отчет какво съм яла, за да разбирам ако греша - вие ме хокайте, не се притеснявайте   Hug
А за какъв шоколад "Елегент" говорите? Какво е това - за диабетици ли, какво ли?

# 348
  • Мнения: 912
Здравей,Fanita!!!Добре дошла!По принцип мляко не се разрешава! NaughtyНо,ти сама прецени!Аз първия път бях от несериозните и се убедих,че няма смисъл!Или - или!!!Плюс това после ще дойде време в което ще ти се хапва нещо(пр.-шоколад "Елегант") и ще се чувстваш гузна Embarassed!Или при неправилно спазване-за 17 дни 1.5кг!Ако те задоволява?Иначе за две седмици -5кг.???

    Вчера хапвах риба хек със салатка,днес дроб по селски и вечеря салам !

Абсолютно съм съгласна с Viktoalia, и в подкрепа на питането от Fanita, мога с голяма увереност да Ви кажа, че въпреки ,че продължавам да си пия сутрешношо кафе с мляко (но разбира се слагам много по-малко от преди -преди направо си правех нес кафето само с мляко Blush) успявам да свалям и не само това, ами по-важната идея която се прокрадва тук и която искам да подчертая и в думите на Viktoalia е, че ако си позволяваш по малко от някои 'забранени' неща като млекце или шоколадче, просто във времето ще сваляш бавно и сигурно, но ще можеш да задържиш постигнатия резултат и ще избегнеш след приключването на диетата това чувство на неудовлетвореност/лакомия, едно евентуално овълчване и нападане точно на тези 'забранени' храни. Дано успяхте да ме разберете Blush Като цяло мисля, че заложените принципи в тази диета е добре да се спазват и въобще да се възприемат като метод за цялостно здравословно хранене Peace

# 349
  • Мнения: 3 334
 Добре дошла на fanita в отбора!
Viktoalia и msbilt са го казали перфектно Grinning!Ти сама си прецени!
За шокола Елегант мога да кажа,че е диетичин и аз си взимам с 2г.въглехидрати,има и с 4г. и повече.Хапвам,когато се яви някой като моя мъж с шоколад милка в ръка и така си внушавам,че и аз яма милка Laughing Grinning!Свалям си и с него.
Да се отчета за вчера..............за вечеря зелена салата с печено пиле,днес ще хапна пържолки и някаква салата ще измисля.Скоро не съм си правила варени яйца с майонеза на салата.

Ще се премеря утре и ще се отчета до къде съм стигнала.  Peace

Успех момичета Hug

# 350
  • Мнения: 912
Anni, благодаря ти  bouquet
За шоколада- мога също да Ви заявя съвсем отговорно, че предпочитам да ям истински шоколад вместо "Елегант", защото тези с малкото въглехидрати съдържат и глюкоза, която не е много полезно, когато човек е здрав, пък и не вярвам толкова на 'вредите от шоколада', още повече че една моя позната-известна личност 'поддържа' фигурата си като яде по един шоколад (Milka или Lindt, и др.) на ден и си изглежда перфектно Peace Simple Smile

# 351
  • Мнения: 3 334
пък и не вярвам толкова на 'вредите от шоколада', още повече че една моя позната-известна личност 'поддържа' фигурата си като яде по един шоколад (Milka или Lindt, и др.) на ден и си изглежда перфектно Peace Simple Smile
подкрепям това мнение Peace
Аз след диетата първия път,като ми се доядеше сладко ядех натурален шоколад,избягвах сладкишчета,вафли или кексчета.
Този път отново след диетата ще направя така.............само шоколад!

# 352
  • София
  • Мнения: 362
OK, благодаря за отговорите!
Аз засега предполагам, че ще издържа поне седмица - много съм амбицирана, но ако има вариант да хапна нещо сладко, бъдете сигурни - ще се възползвам Simple Smile
И така, да се отчета:
Закуска - кафе с мляко  Embarassed
Обяд - пиле филе със зелева салата
Вечря - ще правя бутчета на фурна, с бира - може ли? (не да пия, а да готвя с нея Simple Smile  )+ доматена салата (от днес без сирене  Naughty )

# 353
  • Мнения: 57
                                  Здравейте,момичета!!!


    Fanita,мисля,че след като е забранена за пиене бирата не би трябвало и да готвиш с нея!Сложи водичка и подправки,също страва добре!!!Сега се сещам да питам Аnni,Пикантината не съдържа ли захар???
    Аз утре ще ходя на гости при баба и си поръчах да ми зготви кисело зеле с пиле!Нямам търпение да си хапна манджичка....... Simple Smile
 Иначе днес съм почти на нищо-чайчета ,кафета и сега за вечеря луканков салам със салатка!
   

    Момичета,тъй като виждам,че вие сте по запознати с диетата и сте я прилагали вече -искам да ви попитам:Според вас възможно ли е да съм в застой вече втора седмица????
Нистина вече дрехите са ми широки,но се притеснявам,че кантара не помръдва!!!И,тъй като твърдо съм решила да слабея няма да се откажа ,но нещо се  чудя! newsm78

Русалка,пиши какво става с теб???Казват,че след диетат също се слабее???!!!Забрави ни!

# 354
  • Мнения: 243
Здравейте, момичета! Ето тук съм отново с вас.
Добре дошли на новите попълнения!
След като си дадох малко почика от 2 дни (събота и неделя) от вчера пак съм на линия. Въпреки двата дни със забранени неща съм свалила още 1 кг. И така от началото на диетата ми 05.02. досега вече съм на - 6 кг.. Доволна съм. Но продължавам, че имам още да свалям Joy
   Viktoalia, много е възможно да си в застой толкова време, още повече, че дрехите са ти широки - значи имаш напредък. Продължавай. Успех на всички диетуващи.

# 355
  • Мнения: 3 453
Темата ни е изостанала твърде много.От два дни съм почти напълно стриктна и съм -1кг. Laughing
Преместих и дупката на колана Joy


Днес съм се подготвила за обяд с кис.краставички 2 бр и малко филе и 2 парченца роле с кашкавал.

# 356
  • София
  • Мнения: 362
2 парченца роле с кашкавал.

Ама кашкавал може ли????   Shocked

# 357
  • Мнения: 912
Кашкавал не може- млечен продукт като сиренето Naughty

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 14:37 от msbilt

# 358
  • Мнения: 3 334
   Сега се сещам да питам Аnni,Пикантината не съдържа ли захар???   
малийййй хвърли ме в размисли ooooh! newsm78 .Ще проверя довечера и ще споделя,но дори и да има захар,аз слагам прекалено малко в гозбите,така,че не мисля,че ще навреди на свалянето. Rolling Eyes

Да се отчета за днес.Вече 16 дни я правя тази диета и съм -2 кг.
Съгреших обаче снощи,защото ходихме на гости и не можах да устоя на таратор.......любимият ми! EmbarassedЗатова ще се отпусна вече и съм доволна,че за 16дни свалих още 2 кг.Със останалите 3 ще се преборя скоро.Ще ви следя с интерес и ще се включвам.Почивката ще ми е на 100% кратка,защото преди Великден трябва да съм на фиданка Flutter.Хляб няма да ям,а сладко ще се огранича с шоколад и то не в обилни количества.Единствено от забранените неща сега ще наблягам на плодове и сирена+мляко.Това ми липсваше и ще ям докато ми омръзне и започвам пак диетата.

Момичетаще се включа пак! Hug

# 359
  • Мнения: 243
Ето ме и мен! Да се отчета:
Закуска - чаша топла вода и след това кафе;
Обяд - свинско филе със салата от зеле;
Вечеря - пушен бекон и зелена салата.
Мисля в края на седмицата да се премеря и тогава ще се отчета и за килограмите, ще ми се още да съм свалила.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт