Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА

  • 13 732
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 153
HELP!!!Моляви помогнете ми как да си сложа ленти4ка Embarassed?

# 226
# 227
  • Мнения: 2 292
Верница, отговорих , но не zнам полуzи ли съобстението. пращай адреса с 2 думи меzката е същата. нямам време да я снимам.

# 228
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Снощи на 13.12 в 23.40 часа се роди най-новото българско-немче!


Малката Микаела тежи 3.350 и е дълга 51см.


  Честито маме Веси!    bouquet Да ти е жива и здрава щерката...и само радост да ви носи!
[/size][/color]

# 229
  • Мнения: 502
Ето я и  дългоочакваната новина!  newsm10

Честито на Веси и на таткото! Нека Микаела расте здрава и много щастлива!



Как е минало раждането?

# 230
  • Мнения: 1 610
ХА Честито ВЕСи! Много радост да ви носи малката Микаела!

п.с. Аз само заради Весито влязох,после ще ви до4ета

# 231
  • Мнения: 1 947
  Честито, Веси! Добре дошла, малка Микаела! /много хубаво име/   bouquet
 Очакваме ви отново тук!  Hug

# 232
  • Мнения: 11 329
Има ли някой като мен да чака 01.01.07г. , че да си кара с бълг. шофьорска книжка Flutter?
Аз, аз! Нямам търпение!  Mr. Green Но не знам дали ще стане автоматично newsm78

И Ааааз Laughing Laughing ....ама май няма да ни огрее и ще ходим на гадния им изпит #Cussing out
Така, аз да си кажа - по най-нови данни в България не знаят как ще става номера. Това е една от двустранните спогодби, които сега трябва да се подпише между Бг и Г.
Аз също съм от чакащите. Карам си нелегално и не ми пука. Имам почнат курс, трябва само да се явя на изпита, ама си трая. Що да давам излишни 400 евро?
Само не ме издавайте Naughty  Mr. Green

Весииииииииииииииииии! Честито!!!!
Да сте живи и здрави!
   bouquet
Чакаме разказ, че много стискахме палците

# 233
  • Мнения: 1 947
 Караш си нелегално? Shocked Браво! Ох, аз с моя късмет - в първия ден с книжка в Германия
ме спряха за проверка и когато ми изтекоха шестте месеца не посмях да се кача повече.
А как всичко съм забравилаа... ooooh!

# 234
  • Мнения: 11 329
Караш си нелегално? Shocked Браво! Ох, аз с моя късмет - в първия ден с книжка в Германия
ме спряха за проверка и когато ми изтекоха шестте месеца не посмях да се кача повече.
А как всичко съм забравилаа... ooooh!
Ми карам си. Като се налага. Иначе ако трябва да ни вози татето за всичките ни мероприятия, ще сме 9 дена път с камили. Щото няма на кой да оставим примерно малкия и се мъкнем тутта ла фамилия. Сигански катун сме.
А така, легално, нелегално, се оправям,че имам много задачи - балета и леката атлетика на каката, моите тренировки и репетициите на хора. Да не говорим за удобството при покупките.
Стискам зъби да удържа без проверка докато решат каква ще е хавата.
Определено проблема е от страна на немците. Но те трябва да го ратифицират това и да можем да си караме спокойно. Даже разбрах, че няма да има нужда да се сменят книжките с международните по стандарт.

# 235
  • Мнения: 7 605
4естита Щерка на Мама Веси, да й е жива и zдрава, а на Веси й желая бърzо въzстановяване   bouquet   bouquet   bouquet

Еееее, кой поzна и датата, и името, а?  Mr. Green 

Добре 4е отворихте темата zа миенето на zъби. И аz искам да й ги мия, само с 4етка и вода, zаЩото давам zимафлуор (като алтернатива мога да полzвам пастата ненедент беz флуор).....обааа4ееее, малката не Ще да си отваря устата  Sad  Голяма борба настава и сега прекратих таzи дейност, искам след иzвестно време пак да опитам, ама не zнам как да я нау4а да си отваря устата  newsm78  Когато я храня, съЩо я отваря само малко, но ина4е оби4а да яде и не ми е откаzала храна до сега. Но просто не си отваря устата хубаво. Каzвам й Ааааааммммм при всяка лъжица, с надеждата 4е сама Ще си отваря устата като й каzвам Ааамммм, ама нъцки  Crossing Arms  Дайте идея как да я нау4а  Praynig  А между другото в момента й никнат поне оЩе 2 zъба, тях успях да ги видя, долу не ми дава да проверя, та може и пове4е да са, zнам ли  newsm78  Та въzможно ли е zаради това да не иска да си отваря устата???

За книжките да ви кажа, макар 4е не съм най компетентната, тъй като имам само немска книжка  Wink  Но нали живях във Франция, и zнам 4е ако имаШ книжка, иzдадена от друга държава (не таzи, в която живееШ), трябва да си иzкарваШ местна.

Сега да ви кажа zа мой Бафьог  Mr. Green  Зна4и в4ера полу4их иzвестието, 4е от 1.4. трябва да връЩам. Но аz по на4ало бях полу4ила само малко и съответно имам да връЩам само малко, към 2500? обЩо. И пиШе там, 4е мога да го платя наведнъж с 300? отстъпка, или в месе4ни рати от 105?. И 4ета аz по нататък в ситния Шрифт, 4е има въzможност zа Тайлерлас, ако не работиШ пове4е от 10 4аса седми4но, имаШ малки доходи и гледаШ дете под 10 год.....демек мой слу4ай. И тъй като ми се стори много невероятно да полу4авам някакъв Тайлерлас след като мъжът ми има доход, се обадих на тия. И какво се окаzа  Mr. Green  Зна4и, гледат само мои доходи (няма такива  Mr. Green ), теzи на мъжът ми не играят никаква роля, и Ще имам Ерлас zа 2 години. Но тъй като преz тия 2 години Щях да си иzплатя дълговете, иzлиzа така, 4е след тия 2 години няма да остане ниЩо zа връЩане  Shocked  Mr. Green  С други думи, няма да връЩам  Grinning  Радвам се, раzбира се, но едновременно го намирам zа доста тъпо, понеже не се гледа семейния доход и става много несправедливо......  Thinking

# 236
  • Мнения: 11 329
Татяна, не я насилвай.
Дай и четка за зъби да си играе с нея. Да я изучи, да я пробва за какво става и като се усети, току-виж сама схванала и движението.
Аз така ги научих моите с игра в началото. Мием ги тия зъби от първия показан. В началото само с ватещебхен, намокрени с вода. После като станаха поне 8 зъба връчих четката да играят с нея.
Да ви предупредя. Не купувайте пасти с вкус на ягоди или горски плодове. Паста не остава в тубата. Тайно се редят в индийска нишка кой по-напред ще сколаса да я изяде  Joy Joy Joy

# 237
  • Мнения: 434

Честито ново цвете на българско-немската дружба!

Мамо Веси, честита ти рожба! Много здраве за малката Микаела и за цялото семейство!  bouquet  bouquet  bouquet

# 238
  • Мнения: 7 605
Кате, и аz така пробах, дадох й 4етката, тя с голям интерес я погледна от вси4ки страни и си я сложи в устата....ама обратно  ooooh!  И после като я сложи както трябва, исках да иzполzвам момента и да я хвана и да мия, ама сметка беz кръ4маря, тя се устеи и бърzо я иzвади  ooooh!

# 239
  • Мнения: 434
Татяна,
ние от година вече играем всяка вечер театър с четките за зъби. Никога преди не съм се пулила от кеф пред огледалото докато си ги миех, но нали трябваше да зарибявам... И така всяка вече издавам звуци на доволство, кълча се, правя стойки, пея "мия зъбки бели като гъбки" докато не ми кажат "Баво" /Хана го употребява и като похвала, и по аналогия за край на действието Mr. Green/ и едва сега мога да отчета първите резултати. Като ме чуе вече, че включвам четката, Хана се втурва в банята и крещи "Мейне Зъби аух" - еми това си е направо успех, ако питате мен.
Така че, търпение и добро настроение, най-добре с игра и никакво насилие, иначе отнема години.

Общи условия

Активация на акаунт