Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА

  • 13 705
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 423
Чак не мога да повярвам.
Ама щом казвате, честито
на Весито и наздраве!!!
Добре дошла сред нас на
малката Микаела!

# 241
  • Мнения: 11 322
Ей това така ме разсмя!
Моя синковец и той ги реди такива в момента.
А щерката ме заби оня ден. Беше се ядосала за нещо и ми вика - Аз съм ти лоша (буквално си превежда явно в главата - Ich bin boese mit dir).
Много са ми сладки с тия лафчета.

# 242
  • Мнения: 1 584
Веси, честито! Да ви е жива и здрава и много да ви радва!   bouquet

# 243
честито на Веси и гордия татко! Да им е жива и здрава малката принцеса!  smile3525
На мен ми почнаха контракциите, снощи щях да го вдигам таткото, за една бройка да я прередя Веси..
и да се появява сомнамбула да пише как е минало, че нея чакам..

# 244
  • Мнения: 2 292
честито на Веси и семейство, добре дошла на Микаела , да са zдрави и щстливи.
Миленке хайде и на теб стискаме палци. Какво ли ще чакт  декемврийските мъници един ден с най голямо нетърпение ? Коледа, Рождения ден или Коледната ваканция   Laughing

# 245
  • Мнения: 7 605
Охооо, Милена, стискаме палци  Peace  Ве4е имаме тренировка в тая област  Mr. Green

А гледахте ли сноЩи Щерн ТВ? Пратили една бременна, която се о4аква да ражда в краят на декември, по гинеколоzи да пита, дали са навити да й дадат неЩо, ако слу4айно родовата дейност по4не преди 31., 4е искала да ражда преz 2007 zаради Елтернгелда.....

# 246
  • Мнения: 185
Честито на Веси zа дъщеричката. Да им е zдрава и да носи много радости на мама и тати.

# 247
  • Мнения: 2 567
Добре дошла на Микаела!  Heart EyesЧестито на щастливите родители   bouquet
Миенето на зъбите го правим от 1я зъб, първо само с памук и вода, после минахме на четка без паста, защото давах флуорните таблетки, но по препоръка на педиатъра от 22-23 месец ги спрях и сега ползва паста с флуор. Ненедент мисля, че се казваше и определно й е много вкусна  Laughing Не съм имала проблема, че не иска да си ги мие, намира го за интересно, но смятам, че примерът на Мишка е най-доброто, което може да се използва.  Peace
И аз чакам за бг книжка, дано ни огрее, но си мисля, че немците с право ще ни сложат някой проверовъчен изпит. Все пак бг шофьори са се доказали и из немските аутобани какви са/сме  Close
Татяна, браво за Бафьога, ситния шрифт винаги трябва да се чете, макар и да не ми е любимо занимание честно казано  Sunglasses

# 248
  • Мнения: 434
Аааа, прочетох, че има нелегални шофьори между нас . Какъв пример Thinking за поколенията, безотговорност и безсрамие. Вечернице, следите /в Интернет/ остават, някой ден децата ще ни четат и ще  Joy Joy Joy
Аз съм от примерните. Още след първите шест месеца се записах при един инструктор наблизо, взех три часа, колкото за протокола, изкарах листовките - изключително лесни са - после беше изпита при инспектора и десет минути след това вече си държах немската книжка. Не съжалявам, нямам излишни притеснения за проверки и т.н. При мен се налага всеки ден да карам, а мъж си нямам да ме вози.
Единственото, което и досега не мога да разбера, е: защо първите шест месеца, когато си най-неуверен, можеш спокойно да си караш с българската книжка, и когато вече така или иначе си свикнал с обстановката по пътищата, тепърва да караш курсове и да се главоболиш. Като се оплаках пред инструктора от това недоразумение, той каза, че имало много руснаци от Казахстан, които имали само прашни пътища през безлюдни степи и карали само камиони hahaha hahaha hahaha - много интелигентно ми го обясни, човека.

# 249
  • Мнения: 1 610
ох, мишка ще ти сложим бан за един постинг на ден, 4е много ми идва смеха с твоите изказвания Joy Joy Joy
Аз тъкмо се канех да ви питам и какво ще стане , ако караш нелегално..системата с моята книжка е още по-сериозна.Не стига,че българска, ами и със старите имена. На всичкото отгоре не мога да карам изобщо..не ме питайте как си взех изпита

Хайде миленка, ти си следващата...4акаме с нетърпение следващата принцеса!

# 250


А гледахте ли сноЩи Щерн ТВ? Пратили една бременна, която се о4аква да ражда в краят на декември, по гинеколоzи да пита, дали са навити да й дадат неЩо, ако слу4айно родовата дейност по4не преди 31., 4е искала да ражда преz 2007 zаради Елтернгелда.....
разликата в паричките в определени случаи може и да е доста голяма, обаче германия явно е обедняла, щом има майки, които са готови да навредят на бебетата си и на себе си за 5000-10000?  #Crazy

# 251
  • Мнения: 592
Да е жива и zдрава дъЩери4кта с прекрасното ие Микаела!!!!
4естито на Щастливите родители!!! Много zдраве и радост zа малкта принцеса и нейните горди родители.


 newsm51

Brawo Wesse, ti si geroj, pojlawam ti barzo waztanowqwane i o4akwame snimki.

# 252
  • Мнения: 357
Честито на Весито! Да и е жива и здрава куклата!
Megstar, да разбирам ли, че от 1.01.07 не и трябва БГ паспорт?

# 253
  • Мнения: 592
Здравейте на вси4ки,

няколко дни ме нямаШе при вас във форума, 4е уж все ти4ам по zада4и, а все ниЩо не уреждам. Попрегледах днес темата набърzо и не4етох вси4ко, най_ве4е се интересувах как е Весито, 4е я бе много Шубе милата и се радвам , 4е ве4е вси4ко е минало.
Аz отдавна не ходя на работа, даже си вzех последната седмица болни4ни. И когато 4овек раzполага с много време тогава най_много се отпуска и все отлага неЩата zа утре. Поне при мен е така.
Днес ходих в болницата да се регистрирам zа раждане. И zа това трябвало термин newsm78 много са ми 4удни понякога теzи немци. Та вzех zа утре.

За Geramanwings май сте ве4е раzбрали, аz бухвах 2 билета zа април zа мен и дъЩеря ми, а като се роди беб4о Ще бухваме оЩе два zа таткото и беб4о. Не zнам да не съм иzбърzала. Пусти мерак. Моите бяха по 49? zа отоване и връЩАНЕ. Дано не свърШат zа да летиме с една маШина.....

За Шофиорските книжки ( български)  zанам, 4е се приzнават след 1.01.07. Аz ли4но имам немска, но други две българки тук си иzкатваха zа по 1 година интернационални и така караха. Аz не се бях сетила zа тоzи номер, но добре 4е пак вzимах курмуване, е бях доста zле. Ох стига съм ви отек4авала.

Исках неЩо друго да кажа, но zабравих, раzсеяха ме неЩо.

# 254
  • Мнения: 592
От 1.01. Ше може да се пътува само с ли4на карта, това са го каzали официялно по Тв. Тя и майка ми се кани така да идва, 4е нейният zадграни4ен отдавна иzте4е.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт