Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА

  • 13 711
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 605
Марлийс, zа какво й е на малката да има българско гражданство?  newsm78

Germanwings Ще летят и zа Варна и Бургас от Берлин и от Кьолн преz летния сеzон, но zа която дата и да погледна, все иzлиzа 99? в една посока плюс таксите, така 4е не е евтино а и времето на иzлитане и кацане е кофти  Sad  Така 4е Ще си останем верни на Австрийските  Wink

# 256
  • Мнения: 1 335

Честито Бебче на Веси!!!!!!!
Да расте здрава, умна и много любознателна малката МИКАЕЛА.
На Веси, бързо взстановяване.  bouquet

# 257
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Честито бебе на Веси!!!

Да ви е живо и здраво и много да ви радва и да се гушкате!!!


ей вече бях загубила надежда че Весито ще роди Joy Joy

# 258
  • Мнения: 1 178
Да е жива и здрава малката Микаела,
на мама Веси бързо възстановяване!

Татяна, позната исторя, в началото за да си отвори устата, го карахме да се смее, единия се прави na kloun, а другия мие зъбките, после започна да му харесва (сигурно вкуса на пастата) и започна сам да си отваря устата. Сега си държи четката сам и пак сме в изходно положение, защото не мога да го накарам да търка зъбките.

Освен Nенедент на Дентинокс знаете ли друга паста за зъбки без флорид?

# 259
  • Мнения: 2 567
Освен Nенедент на Дентинокс знаете ли друга паста за зъбки без флорид?
Нямаше ли една на Веледа?  newsm78
Kinder-Zahngel
Bestandteile (Volldeklaration):
Glyzerin, Wasser, Kieselsäure, Alginat, Auszug aus Ringelblumen- (Calendula-) blüten, Fenchelöl, Krauseminzöl, Aesculin.

Ingredients (INCI):
Glycerin, Water (Aqua), Hydrated Silica, Algin, Calendula Officinalis Flower Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Limonene*, Esculin. * from natural essential oils

# 260
честито на Весито и бързо възстановяване! Да ти е жива и здрава малката Микаела

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 23:09 от galyad

# 261
  • Варна
  • Мнения: 153
[/size4ЕСТИТО ВЕСИ!!! МНОГО КЪСМЕТ И БЕЗКРАЙНО ЩАСТИЕ ЗА ТВОЯТА МАЛКА ПРИНЦЕСА!!!

# 262
  • Мнения: 3 880
Еее, браво на Весито, крайно време беШе, стига е мърморила вече, че нямало никога да роди hahaha hahaha

Да е zдрава и Щастлива малката Микаела, да спинка повечко, да папка, да слуШа и да порастне голяяяяяма  bouquet Simple Smile

На Весито бърzо въzстановяване и да се връЩа по_скоро да раzкаzва подробностите.... какво са я правили... тя какво ги е правила (докторите) Laughing Laughing

# 263
  • Мнения: 6 390
Мацки
що не свиркате за голямата новина  Party
Честито на Веси!!!
Да й е жива и здрава малката Микаела!!!

# 264
  • Мнения: 3 423
Еее, браво на Весито, крайно време беШе, стига е мърморила вече, че нямало никога да роди hahaha hahaha

Абе аз като казвам, че никое
бебе не остава там, където
е кротувало 9 месеца, никой
не ми вярва. Ето на, кажи им, Весе!

# 265
  • Мнения: 1 242
Izvinete za latinizata. Na rabota kredor-ut pak ne bachka:-(
WESEEEEEE, chestito, mila! Zhiva i zdrava da ti e malkata grazhdanka na sweta! I ti pozhelawan towa da ti biaha nai-golemite jadowe s neq:-)!

Ako imash ot nesto nuzhda - kazvai!
Aaa, i strahoto ime si ima:-)

# 266
  • Мнения: 7 605
Татяна, позната исторя, в началото за да си отвори устата, го карахме да се смее, единия се прави na kloun, а другия мие зъбките, после започна да му харесва (сигурно вкуса на пастата) и започна сам да си отваря устата. Сега си държи четката сам и пак сме в изходно положение, защото не мога да го накарам да търка зъбките.

И ние така опитахме една ве4ер, беz особен успех....но проблемът е, 4е аz съм сама с нея преz седмицата, няма кой друг да се прави на маймуна  Wink  Ще вzема май да купя ненедент, може да й харесва вкуса на пастата и да си отваря устата..... Thinking

# 267
  • Мнения: 357
От 1.01. Ше може да се пътува само с ли4на карта, това са го каzали официялно по Тв. Тя и майка ми се кани така да идва, 4е нейният zадграни4ен отдавна иzте4е.
Добре де, ама те бебетата нямат лични карти newsm78

# 268
  • Мнения: 11 327
От 1.01. Ше може да се пътува само с ли4на карта, това са го каzали официялно по Тв. Тя и майка ми се кани така да идва, 4е нейният zадграни4ен отдавна иzте4е.
Добре де, ама те бебетата нямат лични карти newsm78


Ако искаш, можеш да и извадиш бг акт за раждане и после в БГ да ти я впишат в паспорта, но ще ти трябва декларация за съгласието на таткото.
Другия по-простичък вариант свързан с нетолкова тичане и нерви е да и извадите немски детски паспорт.

# 269
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Весиииииииииииииииииииииииии  newsm44 newsm44 newsm44
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ха честито!
Да ти е здрава и спокойна бебоела-Микаела
и ти да стъпиш на крака бързо!
  love001

Общи условия

Активация на акаунт