синьо сирене-мога ли да давам на 2год.дете

  • 3 329
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
щом са добре и няма някакви обриви давай на детенцето като му е сладко

# 16
  • Мнения: 819
Аз и по-малка като беше съм и давала,като бременна много си го хапвах и тя май също го харесва.Не мисля,че е вредно,все пак детето е вече голямо.Колко по-вредни неща яде човек днес,даже представа си нямаме...

# 17
  • Мнения: 46 518
То малко след дъжд качулка  Laughing


Ти от всичко ли даваш  newsm78 на масата вкъщи слагаме много неща, но има такива, които не й позволяваме да доближи- например чашите с алкохол, лютите чушки и т.н., включително това сирене.

# 18
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
  Моята дъщеря е вече на 3г. и од доста врене вече си хапва синьо сирене и всякакви други такива деликатеси.Наистина има доста тежък вкус но на нея и харесва и даже сама си го търси.някои пут даже казва че бяло сирене се яде само като няма синьо макар че и бяло обича много.
  При нея не става ? за веднъж седмични,а за доста по-често,но тя и без това не яде много неща,та...
  толкова време вече нищо не и е станало.Имай само в предвид,че от него се пие много вода.
  Незнам дали наистина е от-най полезните неща,но и без това всички ние ядем какви  ли не боклуци.
  Но чак педиатър няма нужда да питаш.Те измислят за жсичко милион и една причини,за да не се прави.

Общи условия

Активация на акаунт