Преброяване на женските странности

  • 5 647
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 161

Вижте,с риск да ме намразите,към края на темата смятам да пиша на тези от вас,които имат по-особени странности от останалите...Защото наистина има такива.Не ме разбирайте погрешно.

Това сериозно ли е написано?

# 121
  • Мнения: 1 581
Аз взех да се чувствам странна, че нямам такива странности  Crazy

Нека си напише момичето курсовата работа, нека се поупражнява. Имах една позната - само да се оплачеш нещо, примерно "ох, не можах да спя", и тя ти е открила веднага наследствената обремененост, ен-тия братовчед на прабаба ти по майчина линия със сигурност е умрял от тия симптоми  ooooh!

# 122
  • Мнения: 2 386

Вижте,с риск да ме намразите,към края на темата смятам да пиша на тези от вас,които имат по-особени странности от останалите...Защото наистина има такива.Не ме разбирайте погрешно.

Това сериозно ли е написано?

А ти как мислиш?
Моля,като ще ме цитираш,не вади думите от контекста.
Казах,че искам да направя нещо ДОБРО.
Коментари като този обаче направо ме отказват..
На никой няма да кажа,че е луд.Трябва аз да съм такава,за да го сторя.Просто границата между нормалните навици и натрапливостите е мноого тънка.Дори незабележима за хора без необходимото образование.Бих посочила вратата на този,който иска.а дали ще я отвори или не -всеки сам си решава.
Поздрави!

# 123
  • Мнения: 5 103
-когато се прибирам от път, веднага подреждам целия багаж по местата, пералнята и т.н.
-не ям храна преседяла повече от час.
-не нося дрехи подаръци от хора, които смятам за къръци
-в телефона ми има само 3 набрани номера, другите ги трия.
-не обичам да чакам
-дигам масата веднага след ядене, щом приключим на секумдата се дига.
-не обичам да ми се яде от вилицата, да ми се пие от чашата
и куп други страности имам, ама ако ги споделя и мене на психоаналитик ще пратите Mr. Green

# 124
  • Мнения: 14 654
1. много мразя някой да върви от лявата ми страна, винаги аз трябва да вървя от ляво
2. не мога да понасям тъмнина- вкъщи винаги свети във всички стаи, в банята и тоалетната също. не понасям някой да гаси лампите след мен. всички спим на светната лампа
4. не обичам някой да ми ходи зад гърба, ако някой ме настига, спирам, изчаквам го и продължавам след като ме задмине
5. не обичам да ми се натрапват в личното пространство - не отварям винаги вратата и не си отговарям на телефона
6. не обичам да бързам и да спазвам срокове

# 125
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Познах се в някои неща.

И аз съм от броящите - плочки по тротоара, крачки, стълби, в тоалетната плочки, сегменти на окачени тавани в чакални на офиси, абе каквото и да е се брои. Знам, че е налудничавост някаква, но не ми пречи.
Тоалетната хартия отгоре.
Чанта от лявата страна, часовник на лявата ръка. Вървя отляво. Иначе съм "супер деснячка", нищо с лявата ръка не мога да правя.
Мразя някой да ме пипа с мокри ръце (баба ми, бог да я прости, вечно нещо шеташе и все се плакнеше и недоизбърсваше - оттам).
Мразя да се оставя гъбата за миене на чинии в мивката. Други "чистнически" странности нямам - не ме дразни ни пране в коша, ни дрехи за гладене (аз и не гладя), ни чинии в мивката или машината, а щипки не притежавам, и добре че. Нито неподреденост.

Та така - ставам за свекърва - лудостите ми са насочени предимно към собствената ми персона.  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 3 050
1. много мразя някой да върви от лявата ми страна, винаги аз трябва да вървя от ляво
ха, аз го бях забравила това-и аз винаги вървя от ляво т.като приятеля ми е левичар и сме винаги хванати за ръка-та така му е удобно и аз вече свикнах с когото и да вървя да съм от ляво Joy

# 127
  • Мнения: 418
1. Спя на отворена врата и ако сам сама по възможност лампата в кридора триябва да свети
2. Облозите със съдбата : ако стигна до вкъщи за 10 мин, shte еди какво си ... (като осъзнавам ,че едното не следва с необходимост от др. или не е логично ма на Simple Smile
3. Нося чантата винаги и само на лявото рамо, часовника винагии само на дясната
4. ТРябва да вървя от лявата страна на човека до мен
5. Ако случайно си сложа ръцете отпред на гърдите като заспивам (като при умрелите) .. откчам и се панирам.
 6. Винаги си слагам грима по един си също начин (не цветово, но стъпка по стъпка .. винаги в еднакъв ред)
7. Масата се вдига на момента , в к/о е пrиклuчила закуската/обяда/вечерята
8. Броя си всичко дето може да се брои: форми, номeра, плочки, букви ... (то май си е проф. изкрiяване ...)
9.Не оби4ам да спя на лявата си страна и да няма никoй зад мен...не важи ако сам обaрнта на дясно ...
10. Ако държа някои за ръка, моят палeц тря бава да е отдолу .. др. ме побърква
11. Пердета трябва да са оправени по определн начин и малка гъвка ili извивка различан от това , к/о искам ...става лошо; масата, книги etc. райбав да се подредени на линия ...по линията на килима, на паркета, etc.

УжасТ.... ПОмОщ Simple Smile

ps: Vishko trjabva da mi zavarshva na nechetno chislo ....

# 128
  • Мнения: 239
1. Спя на отворена врата и ако сам сама по възможност лампата в кридора триябва да свети
2. Облозите със съдбата : ако стигна до вкъщи за 10 мин, shte еди какво си ... (като осъзнавам ,че едното не следва с необходимост от др. или не е логично ма на Simple Smile
3. Нося чантата винаги и само на лявото рамо, часовника винагии само на дясната
4. ТРябва да вървя от лявата страна на човека до мен
5. Ако случайно си сложа ръцете отпред на гърдите като заспивам (като при умрелите) .. откчам и се панирам.
 6. Винаги си слагам грима по един си също начин (не цветово, но стъпка по стъпка .. винаги в еднакъв ред)
7. Масата се вдига на момента , в к/о е пrиклuчила закуската/обяда/вечерята
8. Броя си всичко дето може да се брои: форми, номeра, плочки, букви ... (то май си е проф. изкрiяване ...)
9.Не оби4ам да спя на лявата си страна и да няма никoй зад мен...не важи ако сам обaрнта на дясно ...
10. Ако държа някои за ръка, моят палeц тря бава да е отдолу .. др. ме побърква
11. Пердета трябва да са оправени по определн начин и малка гъвка ili извивка различан от това , к/о искам ...става лошо; масата, книги etc. райбав да се подредени на линия ...по линията на килима, на паркета, etc.

УжасТ.... ПОмОщ Simple Smile

ps: Vishko trjabva da mi zavarshva na nechetno chislo ....

Аз ако съм мъжът ти и чета после хисторито (както всеки читав човек трябва да прави с половинката си) веднага ще потърся помощ от полицията и едва ли ще желая да разговарям с теб отново. Това е което бих направил аз де...хора разни - чарлз менсън е един.

# 129
  • Мнения: 15 619

Аз ако съм мъжът ти и чета после хисторито (както всеки читав човек трябва да прави с половинката си) веднага ще потърся помощ от полицията и едва ли ще желая да разговарям с теб отново. Това е което бих направил аз де...хора разни - чарлз менсън е един.
Жоре, дет` не тЪ сеят, там никнеш.
Т`ва изброеното в тази тема   си е нормалност в сравнение с мъжките странности и ненормалности. Mr. Green

# 130
  • Мнения: 1 560
И се сетих сега, че :
- мразя някой да пипа хляб с мокри ръце;
- мразя  да ходя боса по теракот;
- имам мания да си купувам сутиени;
+  това, че до ужас ме докарват оставени отворени врати на гардероб;

# 131
  • Мнения: 560
Направо по темата:
1.Не понасям да си мия колата-правя го веднъж годишно,когато отида на село с маркуча и обикновено ми отнема около 6-7 часа за да изрина цялата кочина.Иначе на 2-3 месеца правя оборка в нея иначе хората няма къде да си сложат краката от обелки от вафли,пликчета,кутии от цигари.Пепелника го чистя когато вече не може да се затвори от фасове.Иначе в нас е аптечен ред.
2.Не понасям маникюр-истината е,че си гриза ноктите.Няколко пъти съм опитвала да си пусна маникюр,получи се и винаги идва момент,когато неистово почват да ме дразнят и просто хващам ножичката и заминават.Ноктопластиката също не оправи нещата.
3.Не понасям фризьор с ножица около косата ми-по тази причина спрях да ходя на фризьори.Майка ми,горката,ме боядисва,стрижа се сама вече веднъж годишно само.
4.Не понасям да ми пипат компютъра-първо,когато си преинсталирам писито,не мирясвам,докато не наместя всичко както си е било преди новия уиндоус,второ-мога да утрепя човек ако ми премести тая папка от тук там.
5.Имам манията да си купувам колани-имам едно отделно чекмадже в радероба само с колани.
Като се сетя за други неща-ще допълня.

# 132
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не мога да пия айран и боза никъде другаде освен вкъщи.
Не понасям мръсни чинии в мивката.
Не обичам който и да било/даже и най-близките ми/ да ми пипат нещата.
Това се сещам в момента, но сигурно има още много. Whistling

# 133
  • Варна
  • Мнения: 956
1. Ако съм в стая с тапети - се взирам да търся какви фигури образуват шарките (дори да са безмислени Embarassed)
2. Не обичам да ям с пусната коса
3. Не си хвърлям фасовете от пепелника, докато не се препълни - гадно ми е, но ....
4. Не понасям някой да закъснява - нито аз закъснявам
5. Запасявам се с ядене, за доста време, а после като се сетя, че имам нещо в хладилника или в шкафа - не мога да се сдържам, докато не го изям Embarassed Twisted Evil
6. Не обичам да ми се пипат нещата, дори на детето се карам  Confused
7. Тоалетната хартия трябва да се развива към стената
8. Ако вървя с някой - трябва да ми е отляво, иначе захождам надясно и настъпвам или бутам човека Laughing
9. Не обичам да ям на покривка /може би съм единствената  Embarassed Rolling Eyes/

Може да се сетя и за други  Grinning

# 134
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да ви кажа, тая тема ме накара да настръхна. Егати психотрилъра!  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт