Преброяване на женските странности

  • 5 648
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 374
1-мразя някой да почне да ми се кара без да го интересува защо е станало даденото нещо-после ми е тъпо да се обяснявам щото излиза като оправдание и в крайна сметка....нищо
2-не ползвам асансьори (само ако съм с някои дето го мързи да се качва пеш)
3-мразя да ме подценяват особено за неща които са ми коствали много усилие и много дълго ми е криво (а други за същото да получават гръмки похвали  Crossing Arms)
4-не ми е приятно като ме боли нещо и си кажа (а това е доста рядко да си го казвам)да ме изкарват лигла(както стана като родих ме изкараха лигла щот не нося на болка а за други куп похвали и мили думи да спят без болки и така нататък ама те не вси4ки са 2 метра и раждат кат пръднат... Tired....и после кажи че има справедливост)
5-обичам да гледам как някое старо гадже се вълнува като ме срещне случаи но Simple Smile)))
6-но ме хваща яд мъжа ми като се вълнува от бившата
7-ей тва вече е коронния ми номер-обичам когато вечер съм сама да гася лампата да пусна музика и да бягам на едно място-хем спортувам хем оставам на саме с мислите си:))))
8-понякога като се слу4и нещо и после разсъждавам дали съм постъпила добре,обмислям какви варианти съм имала и един вид да съм готова за другия път(дето я доите я не  newsm78)
9-мразя да вземам неща назаем,и да давам също
10-някои друг освен мъжа ми да ми яде от приборите-много ми е гнусно Sick
11-да си купувам хубави дрехи,дрънкулки,аксесоари и да си мечтая как някои ден ще имам повод да си ги сложа...и понякога си ги обличам в къщи гледам се в огледалото и си мечтая че съм някоя друга....малко по-красива,малко по-желана,малко по-умна дори....после пак се намъквам в долнището на анцуга....и кацам на земята  #Cussing out

то май не са всички за тая тема ама доите ми вдъхновение...едвам се спрях   Mr. Green

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 19:02 от desertrose

# 106
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Малеееей, е как да си дам децата на тъщи и свекърви като вас? Ами те ще луднат, докато ви научат правилата?!  Laughing

# 107
  • Мнения: 815
Мразя, ама мразя много да ме потупват по гърба (дори и на шега).
Чувствам сякаш ток минава през мен.

Мразя да лягам дори за малко върху покривката на леглото с дрехите.
Ако съм решила да спя, винаги оправям леглото за спане и си събличам дрехите.
Това се отнася и до мен Simple Smile

# 108
  • Мнения: 437
бре.. накарахте ме да се размисля Simple Smile Отначало си мислех, че няма с какво особено да се "похваля", ама се разпознах в някои от вашите странности...
Та:
1. Подреждам чиниите в сушилника по височина
2. Простирам прането по вид и големина
3. Не обичам да ми взимат храна от чинията, да пият от моята чаша
4. Не обичам когато мъжа ми примъкне моята възглавница, а на него май му е любимо...  това е първото нещо, което прави сутрин, след като аз стана (ставам по-рано)
5. Не обичам да го чакам да се размотава след като съм сервирала вечерята и съм го извикала
6. Мразя безпорядъка във всичките му измерения
7. Тоалетната хартия  да се развива от пред, а не към стената.
8. Мразя да ми говорят и да очакват отговор от мен, докато гледам филм
9. Мразя да ми дават акъл като готвя, или след като се яде дадено ястие да ми се дава акъл как можело да стане още по-хубаво
10. когато ми е нервно или скучно си въртя косата
11. Понякога като вървя по плочки, гледам да не стъпвам по линиите (фугите демек)
12. Често си правя "облози със съдбата". От сорта на... ако направя еди-какво-си, ще ми се случи еди-какво-си/ще постигна дадената поставена цел

Май по-добре да спра дотук, че ако се замисля по-сериозно, току-виж нарастнал списъка  Laughing


# 109
Говоря си сама, ако не си говоря - пея, като песните си ги композирам в момента, а текстът обикновено е на английски и освободен от смисъл.
хахах, мюриель, 'Летя със колата, летя със колата...'  Joy
И аз така говоря си сама много често даже и си пея, друга моя странност за която се сещам- когато разглеждам вестник или списание винаги започвам от последната страница.

# 110
Говоря си сама, ако не си говоря - пея, като песните си ги композирам в момента, а текстът обикновено е на английски и освободен от смисъл.
хахах, мюриель, 'Летя със колата, летя със колата...'  Joy
И аз така говоря си сама много често даже и си пея, друга моя странност за която се сещам- когато разглеждам вестник или списание винаги започвам от последната страница.

Тези неща + това, което най-много изумява мъжът ми, че когато се скараме, аз лягам да спя! Simple Smile

# 111
  • Мнения: 819
Хахаха, аз също винаги започвам от последната страница на вестника или списанието  Laughing / слава богу това за книгите не важи/.
А като ви чета за тоалетната хартия-вече започвам да си мисля, че мойто е странност, а вашето е нормално newsm78 Май само аз държа да се развива откъм стената- иначе много ме дразни и винаги я обръщам, струва ми се, че е наобратно Mr. Green

# 112
  • Мнения: 15 619
.....
 

Тези неща + това, което най-много изумява мъжът ми, че когато се скараме, аз лягам да спя! Simple Smile
Ха - ха - ха. Ми, той мъжът ти късметлия бил.
Пък аз не го оставям на драгата земя, докато не си изкажа всичко, що ми е на душата... Горкият!
Май съм проклета. newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 113
  • Мнения: 7
Мразя да ми се пишка и за това не пия вода.
Сутрин мрънкам страшно много, за всичко... отвратителна съм, но не знам как да се поправя.Приемам съвети всякакви Blush
Заспивам на третият (примерно, ако те е той , е някой от началните максимум 10 реда) реда, особено ако съм легнала.
Тоалетната хартия трябва да се  развива към стената
Мивката в банята не може да е мръсна, нали се сещате една такава, по която остават капчици от водата, вместо да се стичат.
май само за това се сещам

# 114
  • Мнения: 2 386
Мразя да ми се пишка и за това не пия вода.



Мило момиче! #Crazy Shocked Crazy Недей така.......



Вижте,с риск да ме намразите,към края на темата смятам да пиша на тези от вас,които имат по-особени странности от останалите...Защото наистина има такива.Не ме разбирайте погрешно.Просто съм алтруист.

А,и искам да кажа-Не съм лекар.Не консултирам.Нищо не искам от никого. Be happy! Hug

# 115
  • Мнения: 11 324
Аз съм от "прегледаните".
Спя само на отворен прозорец.
Говоря си сама, особено докато върша нещо. Понякога и пея. Все народни песни.
Простирам пране часове наред - разпределям подред гащички, потничета, къс ръкав, дълъг ръкав. Всяка щипка трябва да отговаря на цвета на дрехата ( не ме питайте колко щипки имам)
Мразя да гладя, но не мога да седна да ям на омачкана покривка. Видя ли петно - веднага я сменям.  Sick
Същото с носните кърпи на мъжа ми - не мога да ги гледам омачкани.

# 116
  • Мнения: 235
Мразя да давам подробни обяснения...Понякога предпочитам да излъжа за нещо дребно и да приключа разговора на секундата, отколкото да се обяснявам 15 минути. Crazy

И аз така . И другото е , че сутрин докато не си сложа лещите не говоря с никой по никакви теми. Много обичам да правя ремонти , като ида някъде винаги си представям как ще изглежда ако му направя ремонт.
И вечер когато се возя в колата и друг кара много обичам да гледам в апартаментите на хората , там където се вижда като е светнато

# 117
  • Мнения: 3 268
направо ще откача, докато чета тая тема. нищо от посочените неща не важи за мен.
дали пък това не е моята странност - че нямам странности  newsm78
започвам да се самоизследвам... Thinking
Много ме развеселихте с вашите странности.Аз,оказа се съм много скучна,щото нямам странности и чак се притесних.Единствено дето не ходя никъде без червило,ама тома странност ли е?Като гледам вашите са къде къде по странни странности Crazy

# 118
.....
 

Тези неща + това, което най-много изумява мъжът ми, че когато се скараме, аз лягам да спя! Simple Smile
Ха - ха - ха. Ми, той мъжът ти късметлия бил.
:

Ами, той забравя, та трябва често да му се напомня! Mr. Green
Друго, което се сетих е, че обичам да нося шарени чорапи и да пуша само на открито.

# 119
  • Мнения: 13 512
Малеееей, е как да си дам децата на тъщи и свекърви като вас? Ами те ще луднат, докато ви научат правилата?!  Laughing
Не питай! И тъща и свекърва ще съм аз!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт