Магазин Sinsay - тема 5

  • 39 907
  • 737
  •   1
Отговори
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Заповядайте тук да обсъждаме новите си покупки Simple Smile
Линк към старата тема https://m.bg-mamma.com/?topic=1443346.735

# 1
  • Мнения: 856
Много харесвам този магазин. Купувала съм доста дрехи от него. Скоро не съм ходила, но като цяло дрехите са в мой стил и предлагат доста неща, които ми харесват.
Торбичките с котки пък са им уникални. Heart Не знам дали все още слагат покупките в такива торбички.

# 2
  • Мнения: 1 600
За какви торбички става въпрос?

# 3
  • Мнения: 4 144
И аз съм в питанка за какви котки става дума. Да не би от Фокс и бъни да е било.

# 4
  • Мнения: 856
За какви торбички става въпрос?
Когато съм си купувала нещо от този магазин, са ми слагали покупките в едни много хубави розови торбички с бели котки и надпис Sinsay.

# 5
  • Мнения: 210
Здравейте, за колко време горе-долу пристигат поръчките Ви? Харесах някои неща, но ми трябват за следващата събота и се чудя дали да поръчвам..

# 6
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
Скрит текст:
Някой връщал ли е в House? Пуснах си формуляра в сайта и получих мейл да изпратя дрехите в Румъния. Такава ли е процедурата?
Ако ги изпратя към адреса им в Русе дали че е проблем?

# 7
  • Мнения: 36 631
И аз получих такъв имейл от Хаус, но тогава защо питат кога да дойде куриера и има календар - сигурно се има предвид, че куриерската фирма изпраща.

Нещата от Синсей пристигат за 2-3 дни обикновено.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Връщала съм в House, но си чакам куриера- колкото и досадно да е. В офис на Спиди искат точен адрес, а се опасявам да не объркам нещо с този румънския.

# 9
  • Мнения: 4 144
При мен се бавят по седмица и повече поръчките. 🤷♀

# 10
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
Аз попълних, че го изпратя от офис, че ми е по удобно преди работа да отида до там. Но като няма тел. номер не знам дали ще ми приемат връщането. Еми ще пробвам пък каквото стане. Благодаря Ви.

# 11
  • Мнения: 2 678
При мен са много бързи, до събота са 5 работни дни, мисля, че ще доставят пратката.

# 12
  • Мнения: 1 760
Аз отказах моята пратка от хаус, заради повечето негативни мнения. Добре, че го направих,тъй като не ми се занимава с връщане после.

# 13
  • София
  • Мнения: 221
Момичета, помогнете ми моля ви! Защо не ми се получава регистрацията в сайта? Иска някакъв втори адрес,задължително ли е да се попълва?Искам да си купя някои неща от категория дом, вчера обикалях всички физически магазини, които са само  дрехи изглежда. За дома имаше изключително малко неща

# 14
  • Мнения: 211
Момичета, помогнете ми моля ви! Защо не ми се получава регистрацията в сайта? Иска някакъв втори адрес,задължително ли е да се попълва?Искам да си купя някои неща от категория дом, вчера обикалях всички физически магазини, които са само  дрехи изглежда. За дома имаше изключително малко неща
опитайте да въведете същия адрес.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт