Магазин Sinsay - тема 5

  • 39 966
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 698
Ще поръчвам по-рядко при това положение Simple Smile

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Ще поръчвам по-рядко при това положение Simple Smile

И аз.
Снощи се засилих за едни от дънковите панталонки. Беше се появил моя номер. Със зор ги докарах до 24.90 и на следващата стъпка разбрах..и се отказах. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 960
В нашият град отвориха магазин.
Голямо мерене ударих на едни дънки от 12лв., но се отказах.
Размерите са много объркващи.
Дънките стояха много гадно по бедрата.
От Пепко нямам проблем, а и изработката е много по-хубава.

# 33
  • Мнения: 36 698
Органайзерът е по-голям, отколкото очаквах, но нищо, харесва ми:


И една щампа, която вече е започнала да се бели, но няма да връщам, защото е нещо (нощница), което поръчах само за домашна употреба - мислех да я обличам като тениска, когато рисувам Joy :


П.п. куриерът не знаеше, че съм заявила връщане на артикул от Хаус и не го взе. Ще си пусна жалба, защото са нагли.

# 34
  • Мнения: 1 600
Исках и аз органайзер, но когато поръчвах чаши, показваше, че няма го в наличност. Сега не знам дали го има, но няма БД. И чашите ми се губят някъде, не са дошли още.

# 35
  • Мнения: 4 144
И аз имам пратка от една седмица, още не е изпратена.

# 36
  • София
  • Мнения: 8 131
От 8 юли получих пратка днес. Тази от 9 юли още е на изчакване.

# 37
  • Мнения: 27 736
Аз имам две мини поръчки, от 08.07. са и двете. За едната получих със да я чакам днес, но я пренасочва до офис- ще е там утре, като се надявам и втората поръчка да пристигне и да ги взема заедно. Ако не, просто ще изчакам няколко дни...
Редактирам: при мен се е появила опция за доставка до офис- за 3,90 лв (онлайн плащане/наложен платеж).

Последна редакция: чт, 14 юли 2022, 16:22 от dolce miele

# 38
  • Мнения: 10 725
Аз пък снощи правих поръчка от Кроп. И днес получих имейл от Спиди за поръчка от ЛПП на стойност различна. Отворих и двата магазина, да се ориентирам от къде ми е тази стойност и гледам в Кроп са ми разделили поръчката на две пратки, с обяснение, че артикулите били в различни складове. Тениските получавам за 2 дни. Другото - сигурно другата седмица.
Предаварително погледнах дали не са променили адреса за връщане, пише си Русе, но да видим дали ще имам опция безплатно връщане, ако са 2 пратките...

# 39
  • Мнения: 6 827
Аз им писах през контактната форма за поръчка от 2.07, която седи на “изчакване”.
Артикулите, които съм поръчала бяха налични доста време. Вчера отворих случайно - всичко което съм поръчала е изчерпано.
Това ме провокира да им напиша писмо какво става с поръчката, защо не е изпратена.
Отговорили са ми, че срокът за доставка е до 9 календарни дни (без събота и неделя).
Днес статусът на поръчката се промени на “изпратена”. Та се надявам всички артикули да дойдат. Предполагам са я забравили, защото от 2ри юли...днес сме 14ти..

# 40
  • Мнения: 36 698
На мен втората ми поръчка (от събота) изчезна - не идва. А тази с органайзера дойде бързо.

# 41
  • Мнения: 10 725
На мен втората ми поръчка (от събота) изчезна - не идва. А тази с органайзера дойде бързо.
Провери ли статуса на поръчката в профила си?

# 42
  • Мнения: 36 698
На изчакване е, не знам защо.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 186
И аз имам една пратка от Кроп от 2 юли. Пътувала според статуса в сайта, но нещо много дълго стана.
Лошото е, че е с доставка до магазин и я платих, но имам път към мола днес и ще мина да видя от Бангладеш ли пътува.

# 44
  • София
  • Мнения: 8 131
Този панталон някой да го е получил?
Доста странен модел изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт