Въпрос за вътрешните шевове.....

  • 1 771
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: Ioana
Amka,написа:

На вас лекарите ли ви казаха колко 6ева имате или вие настоявахте да знаете ?
6тот на мен никои не ми съоб6ти и на въпроса ми полу4их лакони4ен отговор " малко"  


Ами на мен лекарят ми каза.

С тоя 3 месец ти ме уплаши.

имам предвид нормално изживяване опитите не броя
ами боли си .... Wink

# 16
  • Мнения: 2 657
Дано не го караме на опити.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз пробвах ей сега - на навършване на втори месец ама нищо не стана - имах проблем със зашиването и сега се обади...та опита завърши с пълно фиаско!
а и овлажняването ми е слабо - та трябва спокойна атмосфера и грижи от страна на мъжа...второто е ок, ама бебо като че ли предусещаше и ревваше веднага щом се отделя от него- нещо което иначе не прави...та го отложихме.
Пробвахме ама шевовете ме дърпаха, болеше, бебето мрънкотеше и това всичкото ми беше вече повече отколкото можех да понеса!

Та съвет - спокойна атмосфера, пълно отпускане - чаша червено вино или друго любимо питие, СПЯЩО БЕБЕ ... и всичко ще е ок, ако шевовете не се обадят... Но нежен първи секс - докато "загреят" органите ти и докато се "наместят" шевовете

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 127
то май си прилича на загубване на девствеността

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: mamunka
то май си прилича на загубване на девствеността


много е близо...Simple Smile

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 402
#Shocked Стига бе хора! Как така на втория месец ще си усещаш шевовете?  #Crazy
Аз май имах бая шевове (не ми казаха колко, въпреки, че попитах, ама като знам колко време ме шиха, не са били малко). Първата седмица беше кошмар за мен и си мислех, че никога няма да мога да правя секс  Embarassed ... Аз даже си мислех, че никога няма да мога да ставам и сядам като хората, но малко по малко болката си отшумя - може би на втората седмица и оттам нататък само чаках да спрат и лохиите! Вярно е първите 3-4 пъти имаше малко проблем с овлажняването, но след това вече всичко си беше ОК. И хич не приличаше на отнемане на девствеността, въпреки, че и аз така си мислех!  Grinning
Виж страха дали няма да се разшия например беше мноооого голям  Embarassed

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 127
и аз мисля, че страхът от разкъсване е по-голям, отколкото самата болка. особено трудно става, когато и таткото го е шубе. в моя случай мисля, че той повече се притесняваше от мен самата. това, разбира се, е добре, но от друга страна нещата стават още по-драматични. слава богу, че е само един-два пъти и после просто се забравя.

# 22
  • Мнения: 544
Ау-у-у май съм голяма бързачка - на 20 ден Embarassed

Вътрешни шевове нямам (доколкото знам), външни - 4-5 (пак доколкото знам, 3 паднаха сами, а другите ми ги махнаха в АГ-то).

Общи условия

Активация на акаунт