Корема след секцио

  • 1 612
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 294
От секциото все още не се е прибрал(не съм с наднормено тегло).Година преди секциото си имах операция с абсолютно същия оперативен разрез, но за 1  година и при него не се беше прибрал(беше по-малък)
А ве да не ти пука Wink и да не се прибере, като си го погледнеш и като се сетиш кой е излязал от него... Heart EyesЛюбувай му се като на скъп, скъп спомен   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Любувай му се като на скъп, скъп спомен   bouquet
smile3521 smile3521 smile3521

# 17
  • Мнения: 243
И при мен беше така и още не се е прибрал,ама аз бях станала огромна хората се плашеха като ме видеха ooooh!надявам се да се прибере някога Rolling Eyes
И аз бях в същото положение. След операцията имах корем като на жена в 7-8 месец, а кожата беше като на шар пейче, ако се сещаш... Sick Но сега положението вече е по-нормално. Ако имах и малко време за спорт.... Така че не се оплаквай (шегувам се) Hug newsm10

# 18
  • Madrid
  • Мнения: 514
Да,и при мен беше така,сега съм с плосък корем и много слаба,но кожата ми е отпусната.Което е нормално,ако видиш какъв огромен корем имах ooooh!Остър и голям,всички се изумяваха! Shocked

# 19
  • Мнения: 184
Ох успокоих се, като изчетох  всичко по темета, щото аз приличам на бременна в 4тия месец, само дето като съм съблечена гледката е гротеска -корема  ми е  увиснал над раната:oops:.

# 20
  • Мнения: 409
Спокойно ще се прибере, от опит ти го казвам 2 пъти съм раждала секцио. Hug

# 21
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И при мен беше така в началото, но после всичко си дойде на мястото.

и при мен така се случи

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И при мен така висеше,но се прибра и сега съм си както преди операцията.

# 23
  • Мнения: 63
Не се притеснявай, ще се прибере и на мен ми висеше, макар че преди да забременея имах много стегнат корем от фитнеса.

# 24
  • Мнения: 1 029
Имам стара операция на това място от преди 20 години, поради което коремът ми винаги е бил така, както го описваш  Rolling Eyes Но тогава медицината е била друга, така че не се притеснявай. Със сигурност ще се прибере!  Peace

# 25
  • Мнения: 2 000
Моят още си виси  Cry Стои като възглавничка над белега.

Общи условия

Активация на акаунт