Омръзна ли ми?

  • 5 294
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
опитай нещо нетрадиционно.извинявай ако повтарям някого или си го правила,но при мен е помогнало.аз бях инициатора на нещо нетрадиционно- облекло,место и т.н. и тогава казах че искам качество иначе ще намеря от кого да го получа.нещата сега се повече от перфектни.

# 16
  • Мнения: 620
Май болшинството е ЗА притискането на мъжа с поставянето на ултиматуми Rolling Eyes
Вярно,че той е постъпвал егоистично ,ама и този метод със заплахата също си е егоизъм.....
Замисляте ли се,как ще се чувства мъжа ви в момента,когато ви доставя удоволствието ooooh!
Според мен това ще прецака тотално секса и пак ще се опре до "помощ от приятел" Wink
Понеже съм си такава,че се поставям на мястото и на двете страни при евентуален спор....та и
тук ако аз съм мъжа и докато се секся....едва ли не усещам "дулото на патлака"опряно в главата ми.....
следващия път като стане дума за секс,ще попитам...."извинявай,скъпа......каза ли нещо? newsm78 Rolling Eyes newsm78"
и ще превключа телевизора на някой спортен канал Sunglasses

# 17
  • Мнения: 3 360
Аз не бих дала съвет....С разговори?И какво?В този случай подкрепям мнението на  ladyleopard .
Уф,дано намериш разрешението сама и нещата да се наредят!Но не забравяй ,че винаги има две страни-не бива само да упрекваме!

# 18
  • Мнения: 6 167
ужас. на 22 аз бях девствена и в университета.
искрено ти съчуствам, не знам дали можеш да обърнеш нещата.
по-скоро да откриеш какво искаш или нещо такова.
сексът не ти е основния проблем, според мен.
мъжът ти няма какво да го коментирам изобщо.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 965
Доколкото разбирам инициативата в секса е изцяло негова - защо невземеш нещата в свои ръце - ти бъди активната в акта - така ще можеш да контролираш еякулацията /със смяна на позата, забавяне на ритъма и т.н - ти си знаеш  Wink/
Направи нещо различно /мръснишко/ - да го впечатлиш и да предизвикаш въображението му.

# 20
  • Мнения: 620
Винаги аз съм...активната.....
 Само не ми казвайте да говоря с него за това. Достатъчно съм говорила. Явно просто 3 минутния секс му е достатъчен.

Струва ми се,че много хора нямат навика да четат задълбочено..............що ли Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 455
Само секса ли е проблема? На мен ми се струва,че не.И въпреки всичко не бих си позволила да заплашвам с изневяра.Бих го предизвикала по друг начин,бих отделила повече време за себе си,дрешки,гримове,нова прическа..,абе изцяло бих се поглезила без да му обръщаш голямо внимание и ако мъжа ти не е глупав сам ще поиска да ти достави удоволствие.

# 22
  • Мнения: 798
Много неприятно. Лошо е , че той не иска да задоволи твоите нужди. Все пак ако те обича би следвало да се интерсува какви желания имаш и да му е приятно да ги задоволява. 3 минути е мнооого малко време. Може би има проблем с продължаването на акта. Защо не опитате с бра4ен консултант или сексолог. Де факто ако той ти доставяше удоволствие, нямаше да ти се отще нали...? Мъжете трудно признават проблем в секса. Все пак са мъже и по презумпция са перфектни любовници. Трябва да си много деликатна.
  А и в крайна сметка има и други начини да ти достави удоволствие, освен конвенционалния. Ако и това не иска да направи.....сама си прави изводите.
Успех  bouquet

# 23
  • Мнения: 8 917
Положението е доста заплетено...не мога да си позволя да давам съвети, но не се отказвай от това да бъдеш егоист и да искаш задоволяване на твоите нужди и желания - в това няма нищо лошо или срамно.

# 24
  • Мнения: 625
На твое място бих си хванала любовник, то щом толкова време си кара така , едва ли ще се промени каквото и да направиш.Но .....трябва да си готова за последствията!
         Другия вариант е по - сложен, раздяла........

# 25
  • Мнения: 743
Ужасно е наистина. Говорим за сплотено семейство и други термини от този род, но се замислям дали когато единият партньор не е задоволен - семейството е добре???
Според мен, колкото и грозно да звучи, една малка забежка би ти освежила доста положението. Не говоря за постоянен любовник, а неще по-невинно, доколкото секса с друг човек може да е невинен. Ти си на 22 и просто си представям агонията ти след неговото свършване. Разочарованието е голямо. Явно разговорите не помагат. А цялата тази неизразходвана енергия в теб кипи и един ден , ако избухнеш - по-добре да не е около теб "Мистър 3 минути". Повярвай ми, разбирам те чудесно - личен опит. Дано успееш да намериш решение. Аз още не съм успяла, а това което ти предлага, за мен е невъзможно в момента, защото имам малка дъщеричка - на 3 месеца.
Успех!

# 26
  • Мнения: 4 187
Според мен  качеството на сексуалният живот е много важно за пълноценното съвместно съжителство. На всички ни е ясно, че ако няма качествен секс, рано или късно нещата взимат нежелана насока (изневяра , раздяла).
 Моят съвет е да потърсите специализирана помощ. Като начало може да я потърсиш само ти  Wink.

# 27
  • Мнения: 197
Да те успокоя, че дали на 34 или на 24 год.с всеки може да ти се случи. Нямам обяснение защо сте стигнали до тук-може да се консултираш със специалист. А най-лесно ми се вижда ако наистина си направила всичко възможно, да си хванеш някой друг, да видиш как е  и така. Пък не е необходимо мъжът ти да научи Wink

# 28
  • Мнения: 2 759
Само секса ли е проблема? На мен ми се струва,че не.И въпреки всичко не бих си позволила да заплашвам с изневяра.Бих го предизвикала по друг начин,бих отделила повече време за себе си,дрешки,гримове,нова прическа..,абе изцяло бих се поглезила без да му обръщаш голямо внимание и ако мъжа ти не е глупав сам ще поиска да ти достави удоволствие.
      Мхъм...  Peace

# 29
  • Мнения: 13 512
Момиче, време е да го оставиш Sick Явно нещата са до тук и нямам да ти стане по - хубаво с него Tired
И аз така мисля

Общи условия

Активация на акаунт