Горещо със Сашка Васева

  • 3 763
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз доста го търсих, но за момента не съм го намерила. Ако го срещна, ще го кача задължително!

# 61
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Направо си е трагедия.    Sick    #2gunfire

# 62
  • Мнения: 116
Тази жена определено е много проста.Говори с едно само4увствие все едно само тя има възможности,само тя кара мерцедес и т.н.,но ако не е мъжът и  ми е много интересно дали ще е толкова отворена???А като каже "имението" умирам от смях smile3532.Тя въобще има ли някаква елементарна представа как изглежда едно имение???Просто на тази жена КОМПЛЕКСИТЕ са и малко пове4е от необходимото.Да не говорим пак за сина и.По невъзпитано дете не съм виждала Sick.УЖАССС!!!НО ПОНЕ ВСИ4КИ СЕ ПОСМЯХМЕ ДОСТА НА НЕЙН ГРЪБ. rotfImao rotfImbo smile3532

# 63
  • Мнения: 172
Аз доста го търсих, но за момента не съм го намерила. Ако го срещна, ще го кача задължително!
Ето ви:http://DMCA-removal-from-Google/download.php/65148/9o96g7kum3uqr … E5%E2%E0).torrent

# 64
  • Мнения: 5 713
И книга ще издава. Беше в четвъртък или петък в " Искрено и лично ". През цялото време беше с тъмни очила в студиото. Книгата беше нещо от сорта Пътя към Бога, не помня точно. Била се променила след смъртта на брат си.

Общи условия

Активация на акаунт