Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 79

  • 39 054
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 258
CinnamonBun, какво визираш под подсветки ?
Ако е това ,което съм прикачил по-долу ,да знаеш ,че сложиш ли Лед крушка (не мисля ,че някой ползва от старите ) ,лампата ти ще свети нон стоп леко .Заради светлинката в ключа ,се подава много лек ток по кабела ,който е достатъчен да активира икономичните крушки .При старите крушки го нямаше този проблем .При нас си свети така на стълбището -търсен ефект ,но в основните помещения би ме дразнило .


Като това от снимката по-долу:

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 922
Изглежда ми на същия принцип ,т.е. ще има същия проблем .

# 47
  • Мнения: 2 027
В ТМТ имат почти всичко Шнайдер. На мен ми поръчаха ключове за щори, които никъде не откривах. Ако имаш познат с фирма, който е клиент там, можеш да ползваш 25-30% отстъпка.
Коя е тази серия с подсветките?

# 48
  • Мнения: 258
В ТМТ имат почти всичко Шнайдер. На мен ми поръчаха ключове за щори, които никъде не откривах. Ако имаш познат с фирма, който е клиент там, можеш да ползваш 25-30% отстъпка.
Коя е тази серия с подсветките?

Mosaic, ама това е на Legrand

Последна редакция: ср, 10 авг 2022, 11:58 от CinnamonBun

# 49
  • Мнения: 630
И мен ме дразни един разклонител с лед индикатор, който ми е до главата в спалнята - все гледам да го покрия с нещо.

# 50
  • Мнения: 258
Аз искам такива за коридора и хола основно, не за стаите, в които ще се спи.

# 51
  • Мнения: 630
За хола не бих сложила, но за коридора, ако не се вижда от стъклата на вратите на стаите, определено е много добре.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 922
Ето в момента ,при супер осветено стълбище с френски прозорец .



В холът обичам да зонирам ,така че там би ме дразнило .

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Този проблем го имам само с една крушка, а имам девиатори с подсветка на 4 места. Не намирам логика защо.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 922
У свеки свети  на всички ключове с подсветки .На лед крушки с всякакъв цокъл -G9 ,Е14 ,E27 .Разбира се  че не зависи от размера на цокъла  , но всички са различни ,все пак ,дори едната са тип халоген . .Разбира се  ел техникът ,каза ,че може да го "оправи" ,оставяйки същият ключ ,но без да работи подсветката .

# 55
  • Мнения: 2 027
При мен се получи и с обикновени ключове. Смених нормални полилеи с лед такива. Много ефектни, ама 100про китайски и даже точно заради това реших, че светят през нощта.
Не съм викала отново ел.техника, защото продадох жилището.

Последна редакция: ср, 10 авг 2022, 17:06 от Чи лу

# 56
  • Мнения: 39 484
Преди няколко дни бяхме в хотел, където снимките не са разрешени в стаите, но ключовете и контактите бяха уникални. Както и много други неща.
И защото искам да видите тези, а и други красоти, ви пускам страницата на дизайнера. Simple Smile
https://www.facebook.com/skabrindesign/photos/5565006963516014

# 57
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И у нас с нормални ключове лед лампите в коридора светят леко. Мислех, че имаме проблем с инсталацията Grinning

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 922
Под лед лампи ,предполагам визирате с вградена лед лента .Имаме само една такава в едната баня ,евтина Икейска ,но не свети .

# 59
  • Мнения: 2 027
От този тип
Скрит текст:
3 броя с три ключа, всички светят в различна степен.

Общи условия

Активация на акаунт