Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 79

  • 39 075
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Варна
  • Мнения: 1 443
Ако картината е лека ,става само с пирон .Каква е стената от гипскартон ?Преградна ,гипскартон лепен към стена или с конструкция към стена ?

Леки са, 3 малки картини, канави на принцеси. Гипсокартона е с конструкция, към стената.
Благодаря ви за информацията.
Никакви пирони.
Охлюв за гипсоратон, навива се и с отверка или винтоверт и винт. Пирона ще почне за мърда с времето.

# 61
  • Мнения: 532
Е,Скабрин са феноменални.

# 62
  • Мнения: 23 175
Е,Скабрин са феноменални.
Мхм, мн.са готини, следя си ги от години.Инстаграм страницата.

# 63
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 963
Аз сега си прося бой вероятно, но ги разгледах тези Скарбин и каго цяло не ми допадат, макар да имат някои попадения.

# 64
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 718
Хем ми харесват, хем ме дразнят как с толкова много възможности, не са направили нещо УАааааУ!
Не че мога да измисля нещо невиждано, но с пари всеки може Simple Smile

# 65
  • Мнения: 23 175
Всъщност много неща пускаха на стори, не ги виждам сега на стената им.

# 66
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 963
“Изнасилена луксозност” ми идва наум като гледам повечето снимки. Никаква естетическа наслада не ми доставят повечето интериори. (С изключени на две спални, като на едната картината и таванът не ми допадат и някои бани, но и там има едно излишно “натягане”.)

Ето, примерно, сравнение. И на двете снимки има и мрамор, и лукс.
Скрит текст:


# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 925
Чека, "натягането" е търсен ефект от собствениците .Ако  го няма онзи елемент на бели вълни в дясно на първата ти снимка от сравнението ,гостите няма да разберат ,че си платил на дизайнер .
 Отдавна спрях да коментирам български творби ,защото не знам ,доколко дизайнерът е имал свобода на действие и доколко собственикът на жилището е взимал решения .

# 68
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 963
То и аз щях да си мълча, особено ако беше само линка, ама почнаха коментарите и не успях да се сдържа. Виждала съм иначе хубави изпълнения на български интериорни дизайнери, та знам, че ги има.

# 69
  • Мнения: 23 175
Нама лошо в кометарите.Хората сме рвзлични.И всички щяхме да харесваме едно и също.Simple Smile

# 70
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 414
Ето, примерно, сравнение. И на двете снимки има и мрамор, и лукс.
Скрит текст:

Едното е кич, а другото естетика. Определенията ги има в речника Wink Това да натрупаш разни интересни елементи не е "дизайнерско", дизайнерското е да ги подредиш хармонично, а за хармонията се учи там дето произвеждат дизайнери.

# 71
  • Мнения: 1 613
“Изнасилена луксозност” ми идва наум като гледам повечето снимки. Никаква естетическа наслада не ми доставят повечето интериори. (С изключени на две спални, като на едната картината и таванът не ми допадат и някои бани, но и там има едно излишно “натягане”.)

Ето, примерно, сравнение. И на двете снимки има и мрамор, и лукс.
Скрит текст:


Долната не ми харесва. Прекалили са. Горната е по-добре.

# 72
  • Мнения: 2 051
Пък аз се впечатлих, че било забранено снимането в стаите🙄
График кога да се използва дизайнерската тоалетна, дали дават?

Последна редакция: чт, 11 авг 2022, 10:06 от Чи лу

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 462
Аз малко късно да се включа за подсветка на ключовете. В къщи имаме подсветка, но крушките не светят. Питах ММ и той ми обясни, че стандартната инсталация се прави само с фаза. Нула се пуска само до контактите. При нас има пуснат по още един кабел за нула. Така при свързването не се получава това мъждукане. По същата причина има от тази нула нужда и за димиращите ключове за лампи. В същото време има монтирани разни шелита за управление на осветлението от Алекса. Не знам дали обясних много професионално, ама аз по женски така го разбрах
Бях объркала темите, но се копирах.
Пускала съм преди, но в другата тема. В къщи всички неща са Legrand и точно от цитираната серия мозаик са.

# 74
  • Перник
  • Мнения: 4 868
Пък аз се впечатлих, че било забранено снимането в стаите🙄
График кога да се използва дизайнерската тоалетна, дали дават?

И на мен това ми направи впечатление. И как ще разберат, че съм се снимала на леглото? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт