Козметика против изпотяване

  • 1 687
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 2 700
А имате ли някакви наблюдения върху кристалите?

Преди години си бях купила такъв от ДМ, но не си спомням какви ми бяха впечатленията. В последствие го забутах някъде и дотам беше експериментът.

Премахва миризмата, но не спира потенето, което е добре за порите.
Зимата и есента използвам само кристален камък.
Лятото , в големите жеги - геловете.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 801
Ползвам този. Доволна съм. Преди него ползвах стъкления на нивея, който е показан по - горе. Пак Део спрей помпа. Отдавна не ползвам стикове и ролки, за кристали нямам време да се занимавам с тях. Пръскам си това и заминавам. Имат и сензитив вариант- без алкохол и алуминий, ако се появи скоро в дм ще го пробвам и него.

# 17
  • София
  • Мнения: 167
От известно време използвам стиковете на Dove. Много съм доволна от тях. Почти не се потя. Преди използвах дезодорант за пръскане Нивея. На 2рия час усещах, че съм потна.

# 18
  • Мнения: 46 553
Както писах преди време, най-доволна бях от Дав, но след като вдигнаха цените, реших да се огледам за нещо друго. Накупих няколко марки и се влюбих в ролчетата на Гарние. Не съм пробвала да не се къпя повече от 24 ч., но имам чувството, че наистина ще ме опази 96 ч., както пише на опаковката Trollface
Mineral Action Control + ми е любимият аромат Purple Heart

# 19
  • Мнения: 1 379
Аз също съм най-доволна от стика на Дав,за сега... ухае приятно чисто.Не ми е цел да спре изпотяването,а да ми е свежо.По време на къпане изтърквам мястото със сода бикарбонат...Ще ми се да пробвам и кристалите.
Бях попаднала на  една рецепта с натурални продукти покрай сапуните ,но без точните  пропорции.Направих го по мой вкус,с аромат,който имах в момента и известно време ползвах това.Тогава бях на такава,направи си сам вълна.

Бях чела някъде ,че не е добре да се спира изпотяването под мишниците,защото това спирало да се изхвърлят отпадачните продукти от тялото.Според някакъв експеримент в тоя случай те се пренасочвали към гърдите.При дами,които редовно използвали препарати за спиране на изпотяването ( не само за освежаване) по-често получавали рак на гърдите.

П.С.Днес си купих отново Дав,беше само 1 паунд (в Англия)...което е 2 и нещо в левове.Не знам защо са тия надути цени от 9 и нещо лева за същия продукт в БГ.Смятайте за какви надценки става въпрос.Май големите търговци само чакат да се каже,че има криза и бързат да надуят здраво цените.

Последна редакция: нд, 04 дек 2022, 12:05 от Zhani

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт