Козметика против изпотяване

  • 1 628
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 365
Последните години използвам главно стиковете против изпотяване на Rexona и Dove.
Влизам днес в DM и в Lilly и разбирам, че първите ги няма, а вторите са с цена 9.50лв. Anguished

Взех си някакъв на Nivea, колкото да имам, но като цяло не се разбирам с тяхната козметика. Видях още, че се предлагат на FA и на Adidas, но и двете не ми вдъхват доверие.

Моля, препоръчайте хубав антиперсперант, ако може на нормална цена?
Склонна съм да дам и повече, ако има възможност продуктът да се използва по-дълго.

# 1
  • Мнения: 29
Rexona се продава навсякъде, не само в Лили

# 2
  • Мнения: 5 365
Rexona се продава навсякъде, не само в Лили

Току що бях и в DM и в Lilly (Стара Загора).
И в двата стикове на Rexona нямаше, ното един.
Казаха, че не знаят кога ще има зареждане.
Освен това, ако са 9-10лв не ме устройва цената за този продукт.

# 3
  • Мнения: 3 295
Стиковете не са против изпотяване, а против миризма. Спрейовете са против изпотяване, съответно не са много добри за миризмата.

Аз използвам стик NATIVE с кокос и ванилия, само този ми върши работа. Той е от тези "натуралните", но ми върши много по- добра работа за миризмата от останалите. По- скъп е но го използвам много време. Също така и когато си взимам душ ползвам измивен продукт против акне за подмишниците, оставям го няколко минути там и измивам.

# 4
  • Мнения: 919
Аз използвам марката salt of the earthкато използвам Рол-он имам и спрей. Спреят беше към 11-12 лева, а рол-она към 15

# 5
  • Мнения: 1 348
Rexona не ползвам от много време, никога не е имало особен ефект от нея при мен. Харесват ми и използвам вече няколко години продуктите на Гарниер. И те не са от най-евтинити, но аз съм доволна от тях, най-вече рол-он вариантите. И майка ми научих да ги ползва.

# 6
  • Мнения: 594
От години вкъщи използваме само този. Нито има миризма с него , нито оставя петна по дрехите както и на подмишниците. И мирише страхотно на чистичко(бих го определила). Цената му варира, на най-много съм го взимала на 5лв.

# 7
  • Мнения: 4 002
И аз ползвам на гарниер от години. Има едни за по 9 лева, те са някакви много малки, аз ползвам стандартните, за по 5-6 лева. Не спират потенето, но спират миризмите.

# 8
  • Мнения: 46 492
Стик Рексона на 5.99 лв. в момента виждам в Sopharmacy, видях, че имат аптеки в Стара Загора.
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010027185

Можеш да провериш по телефона за наличности в най-близката до теб. Ако няма, пускаш поръчка до нея и на следващия ден са там.

Аз от Dove съм най-доволна. Ползвам основно дезодорант, стик по-рядко. Следя промоциите, като ги пуснат на 3.90 до 4.50 лв., купувам по десетина. Останат ли 2-3, пак следя промоциите. Редовните им цени са фантастични.

# 9
  • Враца
  • Мнения: 2 640
Аз използвам само геловете на Жилет и Олд спайс.
Супер доволна съм.
От дезодорант получавам обриви,
а рол-он , не ми е достатъчно силен.

Последна редакция: нд, 14 авг 2022, 03:59 от vmarinska

# 10
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Стиковете не са против изпотяване, а против миризма. Спрейовете са против изпотяване, съответно не са много добри за миризмата.

Аз използвам стик NATIVE с кокос и ванилия, само този ми върши работа. Той е от тези "натуралните", но ми върши много по- добра работа за миризмата от останалите. По- скъп е но го използвам много време. Също така и когато си взимам душ ползвам измивен продукт против акне за подмишниците, оставям го няколко минути там и измивам.


Native предлагат ли се в България?

# 11
  • Мнения: 5 365
А имате ли някакви наблюдения върху кристалите?

Преди години си бях купила такъв от ДМ, но не си спомням какви ми бяха впечатленията. В последствие го забутах някъде и дотам беше експериментът.

# 12
  • Мнения: 3 295
Elunaria, не знам Sad

Rocket, ако се бориш със силна миризма стиковете само замаскират положението. Това измивното против акне, което споменах помага за убиването на бактерията, която причинява тази миризма. Търси такова с benzoyl peroxide, Cerave имат такъв, сигурна съм и че много други.

# 13
  • Мнения: 5 365
Glossycherry, за щастие миризмата не ми е проблем при нормални условия.
Просто искам нещо, с което да се чувствам приятно и свежо.
Никога не съм се замисляла за разликата между спрей и стик, просто винаги съм изборала второто, защото не харесвам дезодоранти във всичките им разновидности.
Ще проверя и за това, което ти ми казваш. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 872
Ами, това за стиковете и дезодорантите изобщо не е вярно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт