УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 24

  • 80 681
  • 1 351
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 597
Персефона , при мен преди година + беше така :
- още на магарето си гушнах бебето , че даже и док ни снима
- изчакаха определено време преди да прекъснат пъпната връв
- облякоха го и пак го гушках
- взеха го в детска стая , тъй като аз имах високи антитела за Ковид и ми го докараха на другия ден , когато излезе рузелтата от ПСР-а ми . Баткото ми го докара след няколко часа / тогава нямаше тестове и Ковид /
- гривнички задължително поставят , с номер , пол , тегло , ръст .
- когато вече бебетата са при нас ги взимат за тоалет , изследвания , хранене , ако се налага , “плаж” за жълтеницата / така се шегуваха Simple Smile Но ти обясняват къде отива бебчето и кога ще го върнат . И двата пъти ме питаха дали искам през нощта бебето да е до тях , или до мен .

# 61
  • Мнения: 14
Благодаря за отговора! Hug

# 62
  • Мнения: 1 129
Декември ми казаха, че млякото е НАН Комфортис. Така че явно наистина хранят с каквото имат. Най-добре питайте на място. Може таткото да купи на път за болницата, като идва да ви вземе на изписването, щом не сте от града. В големите аптеки и детски магазини има всякакви млека, а и едва ли хранят с някакво специфично мляко, което да не можете да откриете.

+1

В Лекси, което се намира непосредствено до Селена, има всякакви млека. И аз исках да съм подготвена предварително, ако вкъщи нещо се обърка с кърменето и в деня на изписването мъжа ми купи от там Хипп.

# 63
  • Асеновград
  • Мнения: 1 382
Сега последно до края на юли и август бяха с Хип комбиотик, само че на мен една жена от детска стая като я питах ми каза комфорт, и аз от него взех, после пробвахме и комбиотика но не ни хареса, и пак си минахме на комфорт, така че добре че беше объркала. Само че сега след 40-тия ден изведнъж не му понесе добре храната, повръщаше и от носа му излизаше без значение колко се седял прав и е бил оригнат, и изведнъж рязко се запече е с голям зор акаше, а бяхме много доволни в началото, и споделих с една приятелка която вече е със 7-месечно бебе, каза че е била по същия начин с нейната, и е сменила храната с Frisolac VOM и се е родила, и аз я смених с нея и наистина разликата е от тук до небето, а на мен даже не ми хрумна в началото че е от храната. Така че имайте едно наум с хипп.

# 64
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 867
Около 2ри месец се засилва рефлукса, при моето дете беше същото. Аз давах НАН Комфортис, после Аптамил Комфорт и накрая сменихме с Аптамил АР, което също е против рефлукс и още си го пие. Вчера стана на 9 м и вече не повръща.

# 65
  • Асеновград
  • Мнения: 1 382
Около 2ри месец се засилва рефлукса, при моето дете беше същото. Аз давах НАН Комфортис, после Аптамил Комфорт и накрая сменихме с Аптамил АР, което също е против рефлукс и още си го пие. Вчера стана на 9 м и вече не повръща.

Да доста често срещано е явно. Значи ще си остане доста дълго време с това мляко ако сме все така доволни.😁

# 66
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 867
Аз мисля да си го давам докато пие АМ. Така или иначе, след 6ти месец се минава на 2ка, а то е по-рядко от единицата и тя си го харесва. Няма да й го сменям, въпреки че вече не повръща. За мен няма смисъл вече. Предполагам след годинка, като заместим и вечерята, ще пие още известно време и сама ще спре. То няма за кога да й го сменям. Пък и дори да пие, млякото не е лошо, просто съдържа клей от Рожков, който го сгъстява.

# 67
  • Мнения: 72
Кога спря да ви боли след секцио, много гадно,спре ли действието на болкоуспокояващо и се връщат болките

# 68
  • Мнения: 1 129
След третия ден би трябвало да са ок нещата. Аз лично, веднага след изписването си купих свещичките, но не ми се наложи да ги използвам. Болеше ме, но търпимо, бих сравнила с първите дни на менструацията. Сега, като се замисля, имах други "странични ефекти" след прибирането вкъщи - като цяло по-бързо се изморявах, лежеше ми се повече, но си кляках, ставах, разнасях си бебето, къпех го и въобще всички ежедневни дейности си ги вършех без проблем.

# 69
  • Мнения: 72
Селена изписват ли в неделя

# 70
  • Мнения: 1 875
Изписват всеки ден.

# 71
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 867
Първите два дни болките бяха силни. На трети ден си поисках обезболяващо за всеки случай, дадоха свещичка, но така си и остана неизползвана. Движи се повече, не знам кой ден от секциото ти е, но в първите два дни наистина имаш чувството, че никога няма да мине и няма да можеш да станеш. Но минава, колкото и невероятно да ти звучи. Иначе, напълно минава за около 10тина дни, но след трети ден болките са предимно сутрин, докато се раздвижиш.

# 72
  • Мнения: 380
Селена изписват ли в неделя
Мен ме изписаха в неделя + че беше и празник - 1 май

# 73
  • Мнения: 43
Здравейте, доколкото разбирам таткото не може да бъде до майката, докато дойде време за пълно разкритие, но възможно ли е все пак двамата да се виждат. Имам предвид таткото изчаква някъде в коридора или на паркинга, а майката от време на време да ходи при него и да се движи свободно общо взето из болницата.

# 74
  • Мнения: 3 597
Според мен , не … не вярвам да пуснат родилка да се разхожда с изтекли води / те ги пукат , ако е предизвикано раждане / и с определено разкритие навън . Бащата няма да бъде допуснат в коридорите в отделението , ако нямате уговорка за присъствие на раждането , което значи , че трябва да излизате до регистратурата .Да не говорим , че ако не сте на запис , тоновете се слушат през минути , до вас постоянно има акушерка , лекар идва често и сте в стерилна среда .

Общи условия

Активация на акаунт