Всичко ми е каша. Трябва да споделя

  • 9 309
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 574
Заслужил си го е, като сексът е мираж. Какъв е тоя мъж, който ляга при жена си и две години не се сеща за нея? Разбирам, че явно не са си любовта на живота, ама то е смешно да вярваме, че и той тия две години е седял на д-то мирно и тихо.

Ти как разбра, че той не е искал? Жената сама си казва, че никога не го е обичала тя, за него не знаем нищо. Ако му се е дърпала и пуфтяла на всяко докосване и ѝ е било неприятно и досадно, той да я изнасили ли?

# 46
  • Мнения: 14 956
Аз пък не мога да разбера тоя наратив - идва някаква в мамата и пуска тема Изневерявам. И веднага 90% мнения са ох, миличкият ти мъж. Тотално се изключва вариантът миличкият мъж също да кръшка, миличкият мъж да е говедо, миличкият мъж да е виновен - не, той е един миличък идиот, когото скочубрата не стига, че прави луд, ами и рога му слага.
Показателно е, че тука кръшкащата скочубра е поискала раздяла, а миличкият идиот внезапно се сетил след буквално години, че нещо не е наред. Хайде да го потупаме по косичката какво добро момче е и да му дадем тиквен медал за участие.
Метафорично ползвам епитетите, някой да не вземе да се обиди сега.

# 47
  • Мнения: 1 153
Аз не познавам жена, която с лека ръка ще си хване двете деца и ще се развежда, щото и липсва секс. Не бих го нарекла "изгода" това, че не се е развела още.

Щом се оплаква, че и липсва близост надали мъжът и я гони да я оноде, пък тя му отказва. Подробности нямаме, за да си фантазираме. Може пък на нея да и е писнало да се предлага, а отсреща все да е имало оправдания...

# 48
  • Мнения: 4 969
Аз не познавам жена, която с лека ръка ще си хване двете деца и ще се развежда, щото и липсва секс. Не бих го нарекла "изгода" това, че не се е развела още.

Не бе..На жената и липсва любов като по филмите..
Каквото и щото..Казуса е "Имам си любовник", тя няма драма да се издържа сама, но не иска да напусне скучния си мъж. Не само не го обича, а и не го уважава..Държи го "за всеки случай"
Може би и той е "бавно загряващ реотан, но ако загрее" ще стане същински филм си мисля..

# 49
  • Мнения: X
Заслужил си го е, като сексът е мираж. Какъв е тоя мъж, който ляга при жена си и две години не се сеща за нея? Разбирам, че явно не са си любовта на живота, ама то е смешно да вярваме, че и той тия две години е седял на д-то мирно и тихо.

Ти как разбра, че той не е искал? Жената сама си казва, че никога не го е обичала тя, за него не знаем нищо. Ако му се е дърпала и пуфтяла на всяко докосване и ѝ е било неприятно и досадно, той да я изнасили ли?

Еми супер, дори да е пуфтяла и да е мрънкала с досада, тогава и на него ще му втръсне и ще спре да инициира каквото и да е. Тогава пак ще потърси нещо друго навън.

И аз като Нарциса смятам, че и той си ходи насам-натам. Просто е редно да седнат и да си изяснят нещата. Ако се допълват добре в ежедневието, не се дразнят, живеят спокойно, не виждам нищо лошо в това да запазят отношенията си в отворен вариант. разбира се, не всеки го може.

# 50
  • Мнения: 6 787
Влюбването в любовника е просто фаза, в момента си в някаква фантазия, реално ти не го познаваш този човек, фантазираш си някакви неща за него, единственото общо е секса. Смятай, че за него си удобно забавление, без да имаш право на претенции, защото не сте двойка и си семейна. В момента, в който надуши, че мислиш за развод, сам ще избяга.
За мен е редно да сложиш картите на масата. Години наред без близост и интимност... забежка, според мен и мъжа ти може да си има някоя колежка под ръка. Признайте си кой какво, дайте си последен шанс и ако не стане, продължете си живота по отделно.

# 51
  • Мнения: 1 837
Любовника е ясен.Той само се забавлява/тя също/ и няма никакво намерение да си влиза в сериозна връзка с жена с две малки деца.
Или се развежда,но тогава времето и за любовници рязко ще изчезне,или се разбира с мъжа си,или намира следващия любовник.
Не давам мнение за мъжа,защото сведенията са малко.По горе се писа за отворен брак,това също е опция,стига двамата да са съгласни.

# 52
  • Мнения: 1 153
Аз не познавам жена, която с лека ръка ще си хване двете деца и ще се развежда, щото и липсва секс. Не бих го нарекла "изгода" това, че не се е развела още.

Не бе..На жената и липсва любов като по филмите..
Каквото и щото..Казуса е "Имам си любовник", тя няма драма да се издържа сама, но не иска да напусне скучния си мъж. Не само не го обича, а и не го уважава..Държи го "за всеки случай"
Може би и той е "бавно загряващ реотан, но ако загрее" ще стане същински филм си мисля..
Това, че може да се издържа сама, не означава, че може да издържа сама трима. Нека не се лъжем, че(особено, ако тя ще е инициаторът на развода)бащата ще се грижи и дава за децата си, толкова колкото и в брака.
Иначе за "филма" и "романтичната любов" съм съгласна. Малко късно се е сетила, че не го обича още от самото начало и и липсва романс.

# 53
  • Мнения: 7 493
Разкарай любовника, щом не те иска ,значи не те заслужава. Всеки иска да му е леко и приятно ,без ангажименти,  ако може. А ти какво получаваш? Нищо...тогава за какво ти е, само да ти обърква главата.
И преди всичко помисли за децата си.

Последна редакция: пт, 26 авг 2022, 18:36 от happy doc

# 54
  • Мнения: 5 574
Нарциса, друг форум четеш. Тук ако мъжът изневерява, защото жена му не прави секс, веднага се скача на главата му, защото жената сигурно е болна, насочват го какви изследвания да си пусне тя, изморена е от децата, той не домакинствал и въобще от 9 кладенеца се носи вода да се докаже колко е права жената да не иска да прави секс. После на мъжа се обяснява, че е мухльо, боклук и ще умре без да има кой да му смени памперса. Ако жената изневерява, моля прочети пак тази тема, защото нещо си се объркала. Ако искаш си извади мненията и си сметни процентите на тези, които я съжаляват, горкичката, любов нямала, миличката и сметни тези, които считат, че тя прави нещо нередно. Значи ако жената изневерява, това е със сигурност оправдано и мъжът го заслужава. Не знаем нищо за него? Ооо, ма всичко си е ясно - щом му изневеряват, значи все има нещо. Минимум и той си има любовница.

Последна редакция: пт, 26 авг 2022, 18:16 от Spiritlight

# 55
  • Мнения: 1 153
Нарциса, друг форум четеш. Тук ако мъжът изневерява, защото жена му не прави секс, веднага се скача на главата му, защото жената сигурно е болна, насочват го какви изследвания да си пусне тя, изморена е от децата, той не домакинствал и въобще от 9 кладенеца се носи вода да се докаже колко е права жената да не иска да прави секс. После на мъжът се обяснява, че е мухльо, боклук и ще умре без да има кой да му смени памперса. Ако жената изневерява, моля прочети пак тази тема, защото нещо си се объркала. Ако искаш си извади мненията и си сметни процентите на тези, които я съжаляват, горкичката, любов нямала, миличката и сметни тези, които считат, че тя прави нещо нередно. Значи ако жената изневерява, това е със сигурност оправдано и мъжът го заслужава. Не знаем нищо за него? Ооо, ма всичко си е ясно - щом му изневеряват, значи все има нещо. Минимум и той си има любовница.
[/quote
Ти без секс 2г, можеш ли? Не питам, ако си сам и няма с кого, а ако имаш жена до себе си. Не 2 седмици, не 2 месеца, 2 години са това 😲.

# 56
  • Мнения: 6 564
Аз пък съм на мнение, че няма добри оправдания за една изневяра и то продължила толкова дълго (а не еднократна). Нещо като не е ок в семейството, липсва секс, липсва любов, липсва нежност или нещо друго, да седнат родителите и да се разберат като големи хора. В крайна сметка има и замесени деца - най-малкото на тях се дължи някаква честност вместо да гледат родителите си как се тормозят и как очевидно липсва любовта помежду им. Не мога да съжалявам авторката, че е залитнала по любовника си - да не беше си хващала любовник на първо време, много сложно да влезе с чисто сърце и душа в една нова връзка като преди това е приключила с мъжа си. Ама не - хем да си държи мъжа, че и е удобно с него, хем да кръшка. Да, възможно е и дори логично мъжът й също да си има любовница. Изобщо пародия на семейство.
В случая авторката да разкара любовника си, защото очевидно той няма нищо към нея, няма и тепърва да има - не я иска за връзка, едва ли и ще си умре от кеф да тръгне да гледа чужди деца. Но да вземе и да се разбере с мъжа си, а не да гледа само собствения си интерес - ще се разделят ли, ще си дават ли шансове.
Поредната грозна история.

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
Разкарай любовника, щом не те иска ,значи не те заслужава. Всеки иска да му е леко и приятно ,без ангажименти,  ако може. А ти какво получаваш? Нищо...тогава за какво ти е, само да ти обърква главата.

Тя получава същото - леко и приятно без ангажименти. Освен ако си прави илюзии, че той ще вземе изведнъж да бъде готов да се занимава с нея и двете й деца в битов план. Той не й обърква главата, дори направо й е разяснил параметрите на връзката им. МОжеше да я мотае и да й се кълне в любов и как ще заживеят дружно и щастливо всички.
Естествено, ние четем една отбрана част от историята и съм сигурна, че доста неща остават скрити. В момента важното е авторката да оправдае поведението си, а дали тя е искала и той е отказвал или той е искал, а тя го е отблъсквала до момента, в който той се е примирил не е ясно. Тя няма и да го каже.

Авторке, твърдението, че си финансово независима не означава, че можеш да изхранваш себе си и децата си самостоятелно и с една минимална издръжка от него. Стигне ли се до твоето напускане финансовата ти независимост ще е само на думи. Но това сама го знаеш, иначе досега да си го напуснала със или без любовник.

# 58
  • Мнения: 6 790
Имах колега, млад готин мъж, който винаги ходеше с по-възрастни и омъжени жени. Неговата теория беше - удобни са ми и ми харесва да нямам ангажименти. И тук на това ми прилича.
Жалко само за двете малки деца. ⁸

# 59
  • Мнения: X
Напълно разбирам авторката. Мога да дам следният съвет - като начало да прекрати извънбрачната си връзка. След това да реши дали иска да остане в такъв брак. Децата ще си ги отгледа и разведена и няма смисъл да се измъчва повече. Проблемът е, че отговорни мъже трудно се намират, а такива, които не искат ангажимент са прекалено много ... така че няма да е розово положението. Но пък ще има възможност да срещне подходящ мъж, който ще е наясно, че се очаква нещо повече от него.

Общи условия

Активация на акаунт