Абонаментни кутии в България - Тема 25

  • 59 377
  • 737
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 612
И аз си поръчах Белето, само тя ме впечатли. Grinning

# 691
  • Мнения: 63
Този месец уж щях да се ограничавам за коледните кутии, а то стана напълно обратното 🙄 Поръчах Bellebox, след това Goodbox и снощи Кибрит.. 🤭 До сега не съм прекалявала толкова. Дано има интересни неща в кутиите, ако не поне ще са подходящи за идните празници за подарък ❤️ Вие как контролирате манията си? 😅

# 692
  • SF
  • Мнения: 21 501
Аз купувам козметика и извън кутиите и понякога имам повече козметика от козметичен павилион. Много не се ограничавам. Обичам да харча пари за скъпа козметика, но не обичам да си хвърлям парите. И поради тази причина някак успявам да не се затрупвам и да нямам отворени 10 продукта от бялата козметика.
Например сега имам 3 фейсуоша, които въртя, но 2 от тях са с много сходно действие (фин ексфолиант), което е напълно безсмислено.

# 693
  • Мнения: 120
Харесах тонера от Good Box You Are Beautiful, а околоочния серум в кутията за ноември е същата марка. Маската може би няма да я ползвам. На кантар съм дали да поръчам кутията 😒

# 694
  • INFJ
  • Мнения: 9 478
Bellebox:

Скрит текст:





Поръчах заради тоника на Pixi, но и другите продукти ми харесват. Само маската за коса с кератин не ми харесва, имало е такава и в други кутии, та знам. Нещо не се усеща добре на фина коса. Или поне на моята.

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 08:58 от Elunaria

# 695
  • Асеновград
  • Мнения: 1 382
И моето Беле е пристигнало, чака ме в Спиди да го взема. Така като гледам и другите 3 продукта ми харесват.

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 09:36 от Yana.GG

# 696
  • Мнения: 1 026
Здравейте,душ гелът е много хубав и много скъп,цената му е 25 паунда,състава му също е добър,аз го имах от английска кутия,мирише свежо.

# 697
  • Мнения: 532
Маската хубаво ама 50 мл?! То за еднократно нанасяне ще ми стигне. 😆 Иначе на Brave new hair не са лоши нещата, имам един крем без измиване, който ползвам като маска, че е много тежък. На Green barbes обожавах ексфолианта за лице, сигурно и кремчето ще е хубаво, само не знам кога ще стигна до него, имам 3-4 кутии пълни с кремове. 😨
А като стана дума за маска, някой доволен от предната маска в кутията на Bellebox? На Apicia? На мен косата ми от нея става супер мазна, все едно с олио съм я мазала, а я отмивам сигурно пет минути.

# 698
  • Мнения: 187
И аз поръчах Беле, но ще в взема довечера молива за устни светъл ли е?

# 699
  • Мнения: 532

И аз поръчах Беле, но ще в взема довечера молива за устни светъл ли е?

# 700
  • Мнения: 1 347

И аз поръчах Беле, но ще в взема довечера молива за устни светъл ли е?
Моя май е по- светъл🤔 Дали са различни? Много ми харесва Бел😍

# 701
  • Мнения: 532
Същият е. Може би от светлината, а и на опаковката винаги е малко по-различно.
И на мен много ми харесва кутийката. Душ гелът и маската за коса миришат разкошно. Силно се надявам маската да ми хареса и да си поръчам пълноразмерна. Нещо не мога да случа напоследък. 😞

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 08:13 от bubanka

# 702
  • Мнения: 272
Момичета, видяхте ли каква коледна кутия са пуснали Pick N Dazzle. Обожавам аромата на сладък бадем и много ме изкушава

https://www.pickndazzle.com/GiftBox/Checkout?productSKU=G1020222 … _campaign=website

# 703
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ето това получих като комплимент от you are worth it заради изпратената от тях маска с изтичащ срок на годност. Мислех, че ще ми пратят пак маската, но уви...
Този витамин Ц ми е малко странен - никъде не пише производител. Имате ли отзиви за този funky lab?


# 704
  • Мнения: 205
Много съм доволна от Кибрит,  намериха ми кутия за октомври и ги чакам с нетърпение с тази за ноември. Знаете ли кога Гуд бокс и Кибрит ще пуснат специалните коледни кутии? Поръчах вече тази на Гуд бокс и Еолия за подарък, но ми се иска да знам по-рано какво да очаквам.  Имам да взимам още няколко подаръка за дами и ще е супер ако има хубави коледни кутии на цени около 50 лева.

Общи условия

Активация на акаунт