Абонаментни кутии в България - Тема 25

  • 59 377
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 514
Аз писах на Кибрит дали ще пуснат другата седмица Коледната кутия, защото ще съм на място с много скъп Интернет и не мисля да го ползвам. Казаха, че няма да е другата седмица и няма да я изпусна. Но не ми казаха кога ще я пуснат, което е нормално.

# 706
  • Асеновград
  • Мнения: 1 382





Мноого съм доволна от белето. И от sneak peek-a за декември.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 708
Коледният календар на Чарли е имало някакви бройки и за 1 час се е изчерпал. Много ме е яд, че чак сега си погледнах мейла.

# 708
  • Мнения: 2 161
Коледният календар на Чарли е имало някакви бройки и за 1 час се е изчерпал. Много ме е яд, че чак сега си погледнах мейла.
А кой е този Чарли, Соренда? Blush

# 709
  • Мнения: 5 730
До момичетата, взели Белбокс - толкова ли е траен наистина молива на NL че още не съм ходила в Лили да тествам?

# 710
  • София
  • Мнения: 1 708
От книжните кутии на charlywilde. Бях се записала да ми прати съобщение на мейла, ако се появят някакви бройки, тъй като беше изчерпан, когато разбрах за този адвент календар, но отново изпуснах.

# 711
  • Мнения: 187
Днес пробвах молива и наистина е супер траен, много меко се нанася, аз слагам малко гланц отгоре и става супер
До момичетата, взели Белбокс - толкова ли е траен наистина молива на NL че още не съм ходила в Лили да тествам?

# 712
  • Мнения: 272
Lady box
Като цяло не съм впечетлена. Очаквах на Bath and Body Works да ми се падне някакъв душ гел или лосион, исках да се запозная с тези продукти, но не се впечетлих. Аромата на спрея е подобен като на Victoria Secret.

# 713
  • Видин
  • Мнения: 4 921
При мен имаше антицелулитния гел миналия месец. Дано не са ми го сложили пак 😁 Ще ида днес да си я взема...

# 714
  • Мнения: 1 347
Момичета, показвам ви тиквената кутия на LaDy box.
Този път съм супер доволна от всичко! Страхотни са нещата! Дори шийт маската е тиквена🎃 А на пяната за лице така се радвам! Обожавам измивни продукти за лице, мания са ми, а пък даже и корейска🤗 Очаквах, че ще е пак някоя маска, с каквито вече съм се затрупала. Страхотна кутия според мен! А как само миришат продуктите… ммм…
P.S. В предишната кутия имах маска за лице с изтичащ срок на годност след месец. Писах им и абсолютно никакво отношение не взеха. Само казаха, че срокът е една година след отваряне на маската, с което не съм съгласна, щом производителят е решил да сложи дата. Така че имат огромен минус относно това от мен. Но пък не се сдържах да си взема тиквената кутия, въпреки това.

# 715
  • Видин
  • Мнения: 4 921

Доволна съм от Лейди бокс. Имах нужда от боди мист, а този ухае страхотно! Гъбката ще влезе в употреба, маската изглежда интересна, гланца за устни може и да го ползвам, от серуми съм затрупана. Но като цяло кутийката е ок 😄 важното е, че не са ми пратили пак антицелулитен гел, че щях да го приема лично 🤣🤣

# 716
  • Мнения: 117
Толкова ме е яд, че се записах късно за Belle и изпуснах ноемврийската кутия, а се бях нагледала хубаво на тоника. Дано тази за декември също е добра.

# 717
  • Мнения: 63
До момичетата, взели Белбокс - толкова ли е траен наистина молива на NL че още не съм ходила в Лили да тествам?
Според мен наистина е хубав. Днес в 15ч. сложих на целите устни и след това малко безцветен балсам за устни. В 19ч не беше мръднал. Не очаквах изобщо нещо от този молив. 🤩

# 718
  • Мнения: 130
Pick N Dazzle пуснаха коледна кутия на Royal van Son - https://www.pickndazzle.com/GiftBox/Checkout?productSKU=G1020222 … =17991&lang=bg-BG
Някой има ли опит с марката?

# 719
  • Асеновград
  • Мнения: 1 382
Много интересно изглежда, но дори не съм чувала за марката.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт