Къванч Татлъту 💙- Yakamoz S-245/ минали и бъдещи проекти, партньори-103

  • 30 510
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 616






Сериали и филми




Âşıklar Bayramı/ Празникът на влюбените  


Игрален филм, жанр: Драма
Сценарий- Йозджан Алпер, Кемал Варол
Режисьор- Йозджан Алпер
Оператор-Фърар Гюней Кайран
Продуцент- OGM, Nar film

В главните роли:
Къванч Татлъту и Сеттар Танръйоен

Трейлър:



Превод на филма, Интервюта



Yakamoz S-245- Нетфликс



Жанр: Екшън, Приключенски, Драма, Мистерия
Продуцент - OGM Pictures
Сценарий- Джейсън Джордж, Джансу Чобан, Атасай Коч , Сами Берат Марчалъ и Мурат Уюркулак .
Режисьори- Толга Карачелик, Умут Арал


участват:
Скрит текст:



Историята:
Арман, свободолюбив биолог и инструктор по гмуркане, е на път да се присъедини към изследователска мисия на подводница. Въпреки това, когато Земята е застрашена от природна катастрофа, Арман и неговият екип от учени трябва да се качат на военна подводница, за да оцелеят. Докато се опитват да разберат какво се случва на планетата и каква е истинската мисия на кораба, напрежението между екипите започва да нараства, особено между Арман и заместник-командир Умут. В това безпрецедентно пътешествие Арман не само ще се бори за живота си, но и за втори шанс с голямата си любов. Когато всичко свърши, той ще разбере, че е герой, лидер и легенда.



Трейлър:


Интервюта, видеа


Видео зад кадър



Сериите с бг. субтитри

 




Çarpışma /Сблъсък


Най-добър драматичен сериал-МДФ/Сеул'2019/-"Сребърна птица"



Жанр: Екшън, драма, трилър
Сценарий-Али Айдън
Режисьор- Улуч Байрактар
Оператор- Ерджан Йозкан
Продуцент- Аy Yapim



В главните роли:
Къванч Татлъту, Елчин Сангу, Алперен Дуймаз, Мелиса Аслъ Памук, Онур Сайлак









"Organize İşler:Sazan Sarmalı"



игрален филм/комедия
продукция на BKM
сценарий-Йълмаз Ердоган
режисьор-Йълмаз Ердоган


В главните роли:


Йълмаз Ердоган, Къванч Татлъту, Ръза Коджаолу, Езги Мола, Бенсу Сорал, Окан Чабалар












Hadi Be Oğlum- "Хайде бе сине"




С участието на :
Къванч Татлъту, Алихан Тюркдемир, Бюшра Девели, Юйсел Ертен, Феридун Дюзагач

oще.....


Скрит текст:

Режисьор: Бора Егемен
Сценарист: екип на 25 Film
Оператор: Стефано Морчалдо
Музика: Фахир Атакоулу
Продуцент: 25 Film
Музиката към филма-тук


Резюме:

"Обичам те татко, добре, че те има" - това е единственото, което иска да чуе един баща. Дори един поглед е достатъчен, за да покажете на някого колко много го обичате. Тази история е за това как едно дете променя и преобразява живота и за любовта на един баща. Али и неговия баща живеят в град Каш, след пристигането на Лейля животът на Али, се променя завинаги.... тя бързо влиза в него и бързо го напуска, като му оставя подарък- малкия Ефе.  С появяването на Ефе, Али, който до тогава винаги е бил син , започва "пътешествие " , за да стане баща.
Всяка свободна минута бащата прекарва с момченцето си, посвещава му цялата си любов, но у Ефе има нещо, което го притеснява и не му дава мира и това далеч не е само неговото мълчание. Единственото, което иска да знае Али е, че синът му го разбира.
На Али ще му се наложи да направи важен избор и да разбере, че може да направи всичко за сина си. Той ще разбере, че мигновеното щастие, което идва в най-неочаквания момент и безусловната любов са най-силната и неразрушима връзка между баща и син.
Това е една затрогваща история, която разкрива социалните проблеми на обществото, в което живеем и поне отчасти показва как те могат да бъдат решени.



Трейлър 1

Трейлър 2

Трейлър 3


*******************


ИНТЕРВЮ за филма

Видео зад кадър

Снимки от премиерите в Истанбул и Европа

Още интервюта, коментари, отзиви за филма


*******************




"Хайде бе, сине!" - Бг. превод

ВК
mail.ru




Cesur ve Güzel/Дръзки и красиви



С Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту
Сценарий: Едже Йоренч, Елиф Усман, Сердар Сойдан и Дениз Бюйюккърлъ
Режисьор: Али Билгин
Оператор:Вейсел Техшахин
Продуцент: Ай Япъм




В главните роли:

Скрит текст:


*****************

Сериите с БГ субтитри:


*****************

Превод:LiLiSy







Забрaнения плод/Ask i memnu


Сценарий - Едже Йоренч и Мелек Генчоулу
Режисъор-Хилял Сарал
Продуцент-Ай Япъм
По едноименния роман на Халид Зия Ушаклъгюл

Скрит текст:

Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.
Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.
Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства?

В главните роли:
Бехлюл-Къванч Татлъту
Бихтер-Берен Саат
Аднан-Селчук Йонтем
Фирдевс-Небахат Чехре
Нихал-Хазал Кая
Бюлент- Батухан Караджакая
Мадмоазел Дениз- Зерин Текиндор
Елиф-Еда Йозеркан
Пейкер-Нур Фетахоулу
Хилми Юнал-Реджеп Акту
Бешир- Баран Акбулут










Север-Юг/Kuzey-Guney


Сценарий - Едже Йоренч и Мелек Генчоулу
Режисъор-Мехмет Ада Йозтекин, Хилял Сарал
Продуцент-Ай Япъм



Скрит текст:
е историята на двама братя Kuzey и Güney. Kuzey (на турски означава Север) е смел но безразсъден, бунтар, трудно овладява гнева си, безстрашен, не търпи несправедливост, нетърпелив и често юмрукът му говори вместо него. Güney (означава Юг) е негова противоположност. Той е спокоен, търпелив, не действа без да мисли, работлив, но и страхлив. Единственото общо между двамата е любовта им към Джемре.

Участват:
Къванч Татлъту като Кузей Текиноулу
Буура Гюлсой като Гюней Текиноулу
Йойкю Карайел - Джемре Чайак
Бааде Ишчил - Бану Синанер
Мустафа Авкъран - Самир 'Сами' Текиноулу
Семра Динчер - Хандан Текиноулу
Зерин Текиндор - Гюлтен Чайак
Юнал Силвер - Атила Синанер
Ръза Коджаоулу - Али Гюнтан
Чаадаш Онур Йозтюрк - Баръш Хакмен
Гьоксен Атеш - Венюс Терзерел
Хазар Ергючлю - Симай
Тургай Кантюрк - Ферат
Мерве Болуур – Зейнеп
Хале Сойгази - Ебру
Серхат Теоман - Бурак Чаталджалъ
Каан Ташанер - комисар Шереф
Нихан Окутуджу - Дениз








2005-2007 г. - "Перла" - Мехмет Шадоулу

2007 г. - "Aмериканци на Черно море 2"


2007-2008 г. - "Менекше и Халил" - Халил Туулу
С БГ Аудио


2010 г. - "Grease" (musical)


2010 г. - "Играта на играчките 3" (озвучаване)

2010 г. - "Езел" - Секиз

2013 г. -  “Сънят на пеперудата“ - Музафер

2014 г. - "Курт Сеит и Шура" - Курт Сеит Еминов






Реклами




Бъдещето на водата е в риск.
Трябва да я използваме внимателно.
Какво става Дамла?
Аз не съм Дамла, аз съм Джемре
Ти си Дамла/капка/, Джемре!
Ааа разбрах.
И ти си капка. Всъщност всички ние сме капки, нали?
Да, и ние може да се обединим и да се превърнем в океан. Да спасим водата.
Сложете емотиконка-капка до своето име в СМ, за да предизвикате внимание за важността на водата.




още.....
Скрит текст:

Аз съм от Адана.
- Прекарах детството си, плувайки в езерата- Най-хубавите спомени от младостта ми са свързани с водата.- Водата за мен ... това е всичко.
През последните 50 години 36 езера са пресъхнали в Турция.- Сега пред нас е много важен въпрос.- Да спасим утрешната вода.
- Водата трябва да бъде не само в спомените ни, но и в бъдещето ни.
Ако не започнем да пестим днес, ще загубим още повече езера.
- Има ли решение?- То е в нашите ръце!- Ти, аз, всички ние!
- Откъде да започнем?- От тук ... От кухнята.
- Няма повече извинение за миенето на ръка и изплакването на съдовете.
- Защото, за да спестите 57 литра вода при всяко измиване, има нов Finish Quantum Ultimate.
- Не забравяйте ... Ние сме само капка в океана, но океанът е съставен от капки.
Кампанията "Водата на утрешния ден" стартира преди 3 години. Остава да привлечем 6 милиона домове към този въпрос и 25 милиона тона вода ще бъдат спестени.
Тези, които следят за разхищението на вода, започват да пестят и в други области на живота. И вие се присъединете към нас, за да спестите утрешната вода на yarininsuyu.com






Пролет-2022

видео:





Къванч говори за Мави


***********
Конференция "Марка 2018"



Къванч за Кока Кола


Рекламите:






Награди



“The ONE Awards"/2021- Мъжко рекламно лице на годината
Видео



"Златен Обектив"/2021- Проект на годината за социална отговорност


Видео
Скрит текст:
Kъванч - "Надявам се, че имате прекрасна вечер.Съжалявам, не мога да бъда с вас, ние снимаме извън Истанбул, в момента сме в Кападокия. Много Благодаря, много съм щастлив и горд, че съм считан за достоен за тази награда „Проект на годината за социална отговорност“с филма ни- "Земеделието е нашето бъдеще'. Виждаме, че е наша отговорност да оставим стабилна/оцеляваща планета за нашите деца, особено днес, когато се сблъскваме лице в лице с климатичните кризи. Така, че като актьор и обществена личност вярвам, че това е най-добрата подкрепа, която мога да дам за да достигнат тези послания до широката публика.Това, че забелязахте целта и услията ми и ме сметнахте за достоен за тази награда ме прави невероятно щастлив. Благодаря ви много. Бъдете здрави, поздравявам ви с любов, ще се видим! "

Най-добър актьор в сериал/2019 г.- Yılın Yıldızları- Истанбулски технически университет



***********

Най-добър филмов актьор на наградите на турските журналисти "Златен обектив"/2019/


Видео 1

Видео 2

Снимки


***********

Най-успешен актьор в категория"Комедия"-на наградите
Sadri Alışık/2018-2019/


Видео от церемонията

Интервю


Снимки от церемонията


*******************


Най-добър кино и тв. актьор за 2018 г.- от Университета "Галатасарай"


Видео

превод.......
Скрит текст:
Точно както преди и тази година той спечели нашите сърца със своята симпатия и актьорски талант.
Той привлече зрителите с ролята му на Кадир Адалъ в Сблъсък. Също така украси  големия екран с "Хайде бе сине" и ОД2. Вече се сещате кой е той. Най-добрия филмов и тв. актьор-Къванч Татлъту!!
КТ:Добър вечер на всички
Това е втората награда, която получавам от вас.
Правите ме много щастлив, много, много ви благодаря!!
Познавм енергията на тази аудитория много добре.
Много бих искал да се присъединя, но ми е невъзможно, защото съм извън Истанбул.
Благодаря ви още веднъж!
Благодаря на Университета Галатасарай!
Благодаря , че получавам тази награда от млади хора като вас.
Това означава много за мен.
Пожелавам ви приятна церемония.
Надявам се да се видим.


*******************


Най-харесван актьор/2018 г.- Yılın Yıldızları- Истанбулски технически университет
Видео


*******************


Мъж/актьор на годината-2016, за сп.GQ



Видео от церемонията/ превод


ИНТЕРВЮТО С БГ. ПРЕВОД

***********




останалите тук...........
Скрит текст:




източник:












ИНТЕРВЮТА :

Интервю и фотосесия за L'Officiel Türkiye  /май 2022

Нови интервюта+Италиaнско списание "Dreamers"

Къванч в предаването" Светът на моя приятел"

Къванч за Глобалния Договор на ООН/юни 2020 г.

Интервю и фотосесия за L'Officiel Türkiye  /февруари, 2018

Къванч за сп.GQ-2015 г..

Къванч за сп.ELLE-2013 г..

Къванч за сп.ELLE-2011 г..

Къванч за сп.ELLE-2010 г..

Къванч за сп. Marie Claire” - 2009 г..

Интервю с Къванч - 2006 г.

Други интервюта.

Други интервюта 2.


***********

Колеги и приятели......... за Къванч

Среща на Къванч с Джеймс Камерън



***********


We've Been Kivanced! Американски фенове се срещат с Къванч /Орландо- 03.09.2017 г.






Видеа и ТВ участия






Къванч Татлъту в:

       




*******************




*******************


Връзки към старите теми:




ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА !!


Последна редакция: пт, 09 сеп 2022, 12:41 от Airra

# 1
  • Мнения: 18 549
Пу, първа!
Aйре Heart Eyes благодаря ти за прекрасната ни нова тема! Kiss Flowers Rose
Да си я изпишем в добро здраве, супер настроение и много новини около нашия любим актьор! Flowers Four Leaf Clover


Цитат
Некоторые пишут что еле досмотрели, скучно, нудно, что это не Кыванча роль, ему нужно показывать, демонстрировать свою красоту, играть чувственных героев!…😕
Как же можно не любить так самого Кыванча, не уважать его актёрское мастерство. Эти некоторые просто толпа, которая жаждет хлеба и зрелищ!!
Я ещё не один фильм, как этот не пересматривала три раза подряд, каждый день!..Великолепная работа! Браво!👏
Тронула что то очень сокровенное, человеческое…эта история намного глубже чем История отца и сына, которые не виделись 25 лет…💞
Как вырос Кыванч вместе со своими героями, высокая планка этой работы! И она взята!.!
Някои пишат, че едва са го догледали, скучно е, бавно, че това не е ролята на Къванч, той трябва да показва, да демонстрира красотата си, да играе чувствени герои!...
Как може така да не обичаш самия Къванч, да не уважаваш актьорските му умения. Тези някои са просто тълпа, която жадува за хляб и зрелища!!
Аз още нито един филм не съм гледала като този три пъти подред, всеки ден!.. Отлична работа! Браво!
Докоснах се до нещо много съкровено, човешко...тази история е много по-дълбока от историята на баща и син, които не са се виждали 25 години...
Как израсна Къванч заедно със своите герои, висока летва е тази работа! И тя е взета!
Цитат
Этот фильм не ЗЛ и не для каждого, его надо осмыслить, пропустить через себя, чтоб понять и прочувствовать Юсуфа, его внутреннюю борьбу с собой ,от ненависти к пониманию и прощению. Очень глубокий, драматичный фильм, он найдёт своего зрителя. Спасибо Кыванчу и всей съёмочной команде за прекрасный фильм.
А красота актёра...
он красив в своих переживаниях, все эмоции передает взглядом, жестами, почти без слов.
Този филм не е Забранена любов и не е за всеки, трябва да се осмисли, да го пропуснеш през себе си, за да  разбереш и усетиш Юсуф, неговата вътрешна борба със самия себе си, от омраза към разбиране и прошка. Много дълбок, драматичен филм, той ще намери своите зрители. Благодаря на Къванч и целия филмов екип за прекрасния филм.
А красотата на актьора ...
той е красив в своите преживявания, всички емоции ги предава с поглед, жестове, почти без думи.

Последна редакция: пт, 09 сеп 2022, 18:52 от queen_fenka

# 2
  • AMS
  • Мнения: 6 421



Привет, мили дружки!!!
Айре, благодаря за новата тема!!! Харесва ми много!!!
Дружки, благодаря за всички преводи и коментари!!!
Празникът на влюбените в Къванч продължава!!!





Четох много коментари и интервютата на режисьора и сценариста,
но по мое мнение, филмът стана най-вече и изключително
благодарение на Къванч!!!
Образът на Юсуф е толкова близък до реалността,
че породи доста асоциации, като реплики, реакции, ... с моя син.
Признавам си, че ако не участваше Къванч, нямаше да гледам този филм.
Да ме прощава режисьора и сценариста, но ...
Може би не съм чела достатъчно за Анадола, не знам традициите там и не ги разбирам.
Да, почувствах тъгата, мъката, но музиката не разбрах. В тази музика не мога да се влюбя.
Гледала съм неговия филм Спомени на вятъра с Онур Сайлак.
Може и да не съм го разбрала, но ми направи впечатление
същата тъга, обреченост, сивотата на костюмите, натуралните сцени,
липсата на всякакво слънце,  ииииии същите очила на главния герой.
Наистина Къванч е невероятен!!!
В най- радостния момент от живота си, да изиграеш най-тъжната роля!!! Талант!!!
И пак за части от секундата как му се пълнят очите и как преглъща ... 
Ролята на бащата породи у мен асоциации с другите бащи от проектите на Къванч.
Е, признавам си, че екранните майки на Къванч са ме докоснали повече.
От женските образи във филма единствено ми направи впечатление
ролята на Зере и изпълнението на Лачин Джейлан.
Не съм съгласна и с това от интервюто на режисьора, че е обрал политиката.
Да, да - Тази бедност, тази мъка, това орязване на женските образи,
този забравен регион, ... всичко това, за мен, е в следствие на лоша политика. 
Справедливостта винаги е свързана с политиката.
Юсуф е израснал в интернат, станал е адвокат по наказателни дела,
не е създал семейство, ...,  действието се развива сега,
добри пътища, но хората забравени от политиците. 
В този филм видях, че там са влюбени в мъката си.

Отплеснах се, май. Няма да се разсърдя, ако не сте съгласни с мен!
Просто си наместих очилата.



Дружки, благодаря ви за съпричастността!!!
Дано вашите неприятности се разрешат по най-добрия начин!!!
При мен всичко завърши благополучно. За сега.
Но има още треперене.


# 3
  • Мнения: 18 616
Добре дошли в новата ни тема!! Heart Exl
Да я изпишем в добро здраве и настроение, както и с хубави новини!! Flowers Four Leaf Clover




Фенче Kissing Heart Kiss
за последните мнения Hands Plus1
Диве Hug
Цитат
Айре, благодаря за новата тема!!! Харесва ми много!!!
мерси, правих я в последния момент...

Скрит текст:
дано всичко при теб се развива позитивно!!
и при мен треперенето продължава...
Мого ми хареса коментара ти за филма..........това е твоето виждане, кара те да се замислиш.
Цитат
Наистина Къванч е невероятен!!!
В най- радостния момент от живота си, да изиграеш най-тъжната роля!!! Талант!!!

Hands Plus1

ммм браво на НФ!! Nature StarNature Fire

Последна редакция: пт, 09 сеп 2022, 21:12 от Airra

# 4
  • Мнения: 18 549
Диве, благодаря за споделеното, хареса ми! Kiss
Цитат
Четох много коментари и интервютата на режисьора и сценариста,
но по мое мнение, филмът стана най-вече и изключително
благодарение на Къванч!!!
Образът на Юсуф е толкова близък до реалността,
Ами честно казано, те и останалите му филми и сериали нямаше да са това, което са, ако не играеше именно той! И защото винаги влага в образите си цялата си енергия и талант, и ги пропуска през сърцето си са толкова близки до реалността! Заради всичко това не пропускам нищо с него през всичките тези години, за мен е уникален и като актьор, и като човек Heart. За мен това е много важно. Красотата му отдавна съм я оставила на втори план, но не мога да си кривя душата, че е прекрасно допълнение. Не забравям, че именно тя ме впечатли най-напред в него Smile

Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Клипът на Нетфликс е жесток! Hands Plus1 Сега чакам Анна да изригне отново с някой шедьовър!

Лекинка! Hug

Последна редакция: пт, 09 сеп 2022, 22:15 от queen_fenka

# 5
  • Мнения: 3 161
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Айре, благодаря за прекрасната тема.
Нека я изпълним с много хубави новини и позитивни емоции.
 Пожелавам на всички да преминем през всички изпитания с лекота.

Нетфликс най -после се раздвижиха. Много добро видео.
Диве, благодаря и за твоя коментар. И аз гледах Спомени за вятъра. Йозджан Албер има специфичен стил на снимане, но Денят на влюбените беше доста по динамичен за мен най-вече откъм предаване на чувствата.
И в двата филма диалозите са малко, думите са малко и основна роля изиграха погледите, умението за секунди да се промени изражението, движението на тялото и всичко това Къванч прави брилянтно.
Много асоциации предизвикват и Юсуф и Хавес Али , за мен най-вече бащата. Всъщност точно образа на бащата,  отново ми напомни каква късметлийка съм била в това отношение и каква сила и опора съм имала в живота си.

Има някакви индикации, че днес Къванч и Берен може и да са заминали за Ню Йорк.
Градът провокира екипа, който е там , да почнат да качват снимки дано имаме късмет да видим и главните герои.

Гости 😍🤗

Лека, момичета 🤗🤗🤗



# 6
  • Мнения: 18 616


Фенче Kissing Heart

Ами честно казано, те и останалите му филми и сериали нямаше да са това, което са, ако не играеше именно той! И защото винаги влага в образите си цялата си енергия и талант, и ги пропуска през сърцето си са толкова близки до реалността! Заради всичко това не пропускам нищо с него през всичките тези години, за мен е уникален и като актьор, и като човек <3. За мен това е много важно. Красотата му отдавна съм я оставила на втори план, но не мога да си кривя душата, че е прекрасно допълнение.
много ми хареса Hands Plus1

Пепи Hug Благодаря за пожеланията!!
НФ определено ме изненадаха много приятно с това клипче, май за друг турски актьор няма такова...

И Дамла вече е в НЙ

от реж-ра

Башак вчера споделя от Истанбул
да видим кога ще има знак, че и Къванч и Берен са в НЙ.

......................

ето го нашия в Зорлу мол Wink
от миналия ден било

https://twitter.com/gazetevip/status/1568497786039029760
Aнна пише, че според нея Къванч е заедно с Дамла вече в НЙ, вчера бил видян на летището.


хубава събота!

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 11:08 от Airra

# 7
  • Мнения: 18 549
Привет, дружки! Hug
Пепи, Айре Heart Eyes благодаря! Kiss
Хмм ... дори и с тези ужасни на вид дънки пак събира погледите Smile А защо е пак с маска ? При тях сигурно не са ги отменили Thinking И какъв тен има само, да го изхрускаш, толкова е хубав Heart Eyes

Цитат
Kъванч Taтлъту беше забелязан в Zorlu Center онзи ден. Актьорът, който дойде сам в мола, се поразходи из магазините и разгледа новите артикули за сезона. Къванч почти през цялото време говореше по телефона.
Консултира се с Башак какво да купува сигурно Stuck Out Tongue Winking Eye
Явно всички вече за поели пътя за НЙ, крайно време е. Дано постнат някоя снимка и с Берен и Киво от там, нагледах се на другите от екипа Stuck Out Tongue Closed Eyes
Харесах си още няколко коментара при подругите, ВК ме обича вече трети ден, пу пу пу  Stuck Out Tongue Closed Eyes
Цитат
Даже не знаю... не ожидала что это будет такой сильный фильм. Такой эмоциональный накал! Просто романтическая поэма!
Дори не знам... Не очаквах да е толкова силен филм. Такава емоционална интензивност! Просто романтично стихотворение!
Цитат
Проревела всю вторую часть фильма... давно не испытывала таких эмоций!
Кыванч превзошел себя...
Казалось бы, знаешь его способности уже - дальше некуда, ан нет, оказывается, не знаешь...!!!
Плаках през цялата втора част на филма... Отдавна не бях изпитвала такива емоции!
Къванч надмина себе си ...
Изглежда, че вече знаеш неговите способности - няма накъде повече, но не, оказва се, че не знаеш ... !!!
Цитат
Первый просмотр был здесь, потом на ТВ, когда все спали. Впечатления есть. Разные. Но Кыванч понравился. Совсем не показалось, что играл на "отвали". Ему очень идёт эта роль. Конечно, мало слов и диалогов. Но видимо такой жанр, что нужно уметь читать по лицам, жестам. Кыванч показал всю бурю противоречий, которая бушевала в душе у Юсуфа. Понравилось, что не смотря на сложность отношений с отцом, а скорее на полное их отсутствие в жизни с самого детства, Юсуф остался порядочным человеком, и чтобы простить отца, пытался понять, кем был его отец. Видимо так бывает уготовлено судьбой, что некоторые люди рождаются не для самих себя, не для отдельных людей, а для всех.
Итог - и такие фильмы нужны. Хотя бы для того, чтобы не черстветь душам.
Кыванч молодец! 👍✨🌸
Първото гледане беше тук, после по телевизията, когато всички спяха. Има впечатления. Различни. Но Къванч се хареса. Изобщо не личеше, че играе на "майната му". Много му пасва тази роля. Разбира се, има малко думи и диалози. Но явно е такъв жанра, че трябва да можеш да четеш лицата, жестовете. Къванч показа цялата буря от противоречия, които бушуват в душата на Юсуф. Хареса ми, че въпреки сложността на отношенията с баща му, а по-скоро пълното им отсъствие в живота от детството, Юсуф остана порядъчен човек и за да прости на баща си, той се опита да разбере кой е баща му. Явно така е подготвено по съдба, че някои хора се раждат не за себе си, не за отделни хора, а за всички.
В крайна сметка - и такива филми са необходими. Поне за да не овехтеят душите.
Браво Къванч!
Цитат
Отличный фильм...👍🏻😢 Юсуф простил своего отца, но я бы не простила. Даже если не можешь быть рядом.., но ведь, можно сыну написать, позвонить... 25 лет Юсуф был один. Папе его песни дороже сына. Хотя, может, у него много детей в Турецких глубинках.😏 Великолепная актёрская работа Кыванча!👍🏻👏🏻 Он такой разный в каждом проекте! Очки делают его беззащитным.😍 Меня очень тронула эта история, и я ещё раз убедилась, что Киво может сыграть всё! Браво!👏🏻👏🏻👏🏻🌹❤
Посмотрела без озвучки ,без титров. Просто смотрела и все было ясно без слов.
Кыванч выше всяких похвал. И не принимал отца и пытался понять,и сожалел что прожили врозь.
Человек прожил жизнь,был известным трубодуром,везде его знали и ждали,но сыну трудно с этим смириться. Я так поняла. Ему стоило проехать с ним чуть не всю Турцию,что бы понять его поступки.
Он совершил все ошибки положенные по жизни,но люди ждали его и радовались его музыке,уважали .
Я так поняла,что были и женщины,которых он любил .И сыну тоже было трудно это принять.
Не жалею,что посмотрела не поняв их язык,но поняла их поступки. Тоже плакала.
Отличен филм ... Юсуф прости на баща си, но аз не бих. Дори и да не може да бъде там ... но в края на краищата можеше да пише на сина си, да се обади ... Юсуф беше сам 25 години. Песните са по-скъпи за баща му от сина му. Въпреки че може би той има много деца в турската пустош. Страхотна игра на Къванч! Той е толкова различен във всеки проект! Очилата го правят беззащитен. Бях много трогната от тази история и за пореден път се убедих, че Киво може да изиграе всичко! Браво!
 
Цитат
Посмотрела без озвучки ,без титров. Просто смотрела и все было ясно без слов.
Кыванч выше всяких похвал. И не принимал отца и пытался понять,и сожалел что прожили врозь.
Человек прожил жизнь,был известным трубодуром,везде его знали и ждали,но сыну трудно с этим смириться. Я так поняла. Ему стоило проехать с ним чуть не всю Турцию,что бы понять его поступки.
Он совершил все ошибки положенные по жизни,но люди ждали его и радовались его музыке,уважали .
Я так поняла,что были и женщины,которых он любил .И сыну тоже было трудно это принять.
Не жалею,что посмотрела не поняв их язык,но поняла их поступки. Тоже плакала.
Гледах го без дублаж, без субтитри. Просто гледах и всичко ми стана ясно без думи.
Къванч стои по- високо от всякакви похвали. И не приемаше баща си и се опитваше да го разбере, и съжаляваше, че са живели разделени.
Човекът е изживял живота си, бил е известен трубадур, беше познат и очакван навсякъде, но за синът му е трудно да се примири с това. Така го разбрах. Трябваше да обиколи почти цяла Турция с него, за да разбере постъпките му.
Той е направил всички грешки заложени в живота, но хората го чакаха и се радваха на музиката му, уважаваха го.
Разбрах, че е имало и жени, които той е обичал. И на сина му също му беше трудно да приеме това.
Не съжалявам, че гледах, без да разбирам езика им, но разбрах действията им. Аз също плаках
Нямам представа дали са го правили това за друг актьор Нетфликс, но много ми хареса, че са оценили многоликия талант на Къванч в тези две толкова различни роли, които той изигра брилянтно. А Къванч още предстои да ги изненадва Hands Plus1


Пожелавам ви хубав следобед! Hug

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 13:33 от queen_fenka

# 8
  • Мнения: 3 161
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Само да можехме да махнем маската....
Предлагам, че я носи не само, за да се скрие, но и от предпазливост, все пак имат бебе вкъщи.
И аз съм убедена, че вече са в Ню Йорк. Дамла е качила нова снимка от там. Много се надявам някоя от многобройните му фенки в Америка да успее да ни предостави някаква снимка или информация, особено като се има предвид, че от екипа отбелязват места, където се снимат.
Ооо и аз много харесах клипа от Нетфликс, но наистина съм им много бясна на тях.

Погледнах в Imdb за "Потъналият Ной" пише в производство , а за филма с Берен още няма нищо за разлика от Краля.

Хубава вечер ви желая 🤗🤗 🤗

# 9
  • Мнения: 18 549
Пепи, благодаря за споделеното! Kiss Права си да, сигурно и заради бебчо носи маската Киво.
Е, така са Нетфликс, какво да се прави ... На другите филми и сериали сигурно също не са правили реклама, не зная, предполагам.
Много се надявам и аз, че феновете в НЙ и близките градове ще ни изненадат отново приятно!
Един коментар, който ми хареса от грузинска почитателка :
Цитат
Дори преди да гледам филма, прочетох много коментари, в които се обсъждаха малкото диалози и факта, че събитията се развиват само на пътя (в колата).
Режисьорът написа сценария заедно с автора на книгата, тоест и двамата са работили по този него.
Главните герои на историята, заедно с тези двама актьори, са пейзажите, музиката и природата, дори самата кола.
Че филмът ще е много меланхоличен го казах още преди година, когато излязоха снимките зад кадър от снимките и не сгреших.
Не знам, защото вече бях в това настроение или има други причини, но всичко ми хареса и мисля, че липсата на диалози беше запълнена с музика и природа. Бащата и синът предадоха емоциите си перфектно.
Прости ли Юсуф на баща си? Дали не му прости от самото начало? Но, след като поиска прошка (което беше толкова трудно за Али), идват тези кадри, където Юсуф моли да направи снимка... Той просто имаше нужда от баща си, който да се интересува от него, и на края той вижда това в шапката, която бащата не беше оставил настрани, а е носел снимката, направена със сина му през цялото време.
Целият филм е едно пътуване, пътят, по който синът води баща си към смъртта и двамата го знаят.
Музиката и саза са всичко за Али и той все още отива на фестивала, за да свири за последен път с приятелите си...
Странно, но в целия филм това, което най-много ми хареса в Юсуф е, че той завежда баща си в банята и го оставя там.. Колко са слаби старите хора, които поемат по последния път. Първата нощ, когато отива при сина си и спи на дивана, е невъзможно да не ти разбие сърцето. Първо, очевидна е голямата заслуга на актьора, исках да го прегърна и утеша в последния му път, където го водеше поредица от разкаяния и чувството за вина в очите му.
И Къванч.Както винаги, необикновен, в целия филм и в ролята. Какви кадри и изражения е уловил режисьорът 🙏🏻 този човек е красив човек във всеки смисъл. Неговият характер е толкова мек ... дистанциран и срамежлив някак 😞 пълен с гняв към баща си, но все пак загрижен от първия момент.
Цветове, гледки, път ❤️ Приветствам това решение на режисьора и мисля, че беше интересно. Тези, които са чели книгата, двойно са пропуснати диалозите между баща и син, и аз го разбирам, но възприех тишината в колата като по-високи думи.На края, това е ефектна драма, която задава въпроси за прошката, съществуването, приемането ...

И един от руската група във фейса, не тази за ЗП
Цитат
Измина седмица вече от датата на излъчване на филма "Празникът на влюбените" с участието на Къванч Татлъту в една от главните роли, но отзивите от феновете на таланта на актьора продължават да се появяват безкрайно! Споделят положително впечатление за новата роля на Къванч както неговите фенове, така и хора от киното, познати и приятели! С една дума, адвокат Юсуф  влюби в себе си всички!
Основното послание на филма е: „Бащи, не оставяйте децата си! Раните, нанесени в душата на детето от липсата на баща в живота им в най-добрите и най-лошите моменти от формирането им като личност, винаги болят, дори когато станат възрастни...
Както каза Къванч в интервюто, "проблемът, който е засегнат в този филм, е всеобщ, универсален“.
 И днес обаче, както и преди, има много случаи на безотговорно отношение на родители към децата им! Родителят винаги носи отговорност за детето си! Това е аксиома! Ако не знаете това правило, не правете деца!
 По време на пътуването очите на Юсуф бяха пълни със сълзи и имаше толкова много болка и съжаление за пропуснатото време, цели 25 години, през които в живота му нямаше баща! И той толкова искаше той да бъде там, да се радва на успехите му, да го подкрепя в трудни моменти ...
Съжалението в очите на бащата изразяваше повече вина към сина и затова той предимно мълчеше.
Имаше покаяние, но то беше закъсняло покаяние...
Филмът ме шокира с безспорно великолепната игра на актьорите, изпълнили главните роли.
Познавайки работата на Къванч, искам да отбележа, че като актьор, който търси нови образи, за да разкрие способностите си пред публиката по нов начин, той винаги успява! Ролята на адвокат Юсуф много подхождаше на Къванч и като възраст, и като статус.
Както той отбеляза, "Аз самият съм син и още по време на снимките научих, че ще ставам баща", а той е на около 40 години. Използвайки целия си актьорски талант, Къванч ни даде прекрасен образ на адвоката Юсуф!
Влюбихме се в него, защото този образ има дълбок смисъл! Семейното щастие, радостта в семейството, любовта между родители и деца и отговорността на родителите към децата е най-важното нещо в живота на човек! Киванч многократно говори за приоритета на семейството!
Началото на есента - 2022 г. стана приятно за феновете на Kıvanç Tatlıtuğ! Нека ви очакват много приятни и хубави събития, приятели!
А на Къванч и семейството му пожелавам щастие, любов и разбирателство!

И от италианките, неуморни са просто! Техен бил Киво, ти да видиш Smile
Цитат
Non ci siamo appassionate al nostro bellissimo Kivo 😍 solo per la sua bellezza 🥰ma anche e soprattutto per il suo insuperabile talento, UNICO oserei dire 😍💎, e con queste immagini da Oscar lascio a VOI tutte kivancine belle 💐Не се влюбихме страстно в нашия красив Киво 😍 само заради неговата красота 🥰, но и преди всичко заради ненадминатия му талант, УНИКАЛЕН, бих се осмелила да кажа 😍💎, и с тези достойни за Оскар изображения оставям всички красиви киванчини на ВАС💐

Приятна вечер! Hug

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 19:37 от queen_fenka

# 10
  • Мнения: 18 616
Момичета, филмът е готов!!
Отново най-сърдечни благодарности на Еванджелин!! Heart
както на Фенка Heart и Алинка Heart

https://videa.hu/videok/film-animacio/2022-...mp4-SXixRoR6p7CFQmNx
https://cloud.mail.ru/public/WGrs/HQMSxdAVU
https://vk.com/club113691288?w=wall-113691288_209463

Пепи, Фенче Kissing Heart
мерси за коментарите, сега ще ги прочета..........
а Къванч е ходил в Мол с много хора, предстои му работа в чужбина, нормално да взема предпазни мерки с маската. Wink
Башак се снима в някакъв хотел в Ист, сигурно по работа.

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 20:02 от Airra

# 11
  • Мнения: 3 161
Айре, току що видях във фейсбук.
Много, много благодаря ♥️♥️♥️
Ще си го изгледам с най-голямо удоволствие тази вечер.

Благодаря на Еванджелин, Фени, Алинка 🤗😍🤗

# 12
  • Мнения: 18 549
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Браво на Еванджелин, бързо свърши работа, благословена да е! Heart
Пепи, моля, моля, с най-голямо удоволствие го правя Kiss Приятно гледане! Heart
Добро утро, дружки! Hug


Изгледах си филма отново снощи, друго си е с бг. буквички. Ами какво да кажа, много силен, трогателен, смислен и дълбок филм. Е, не е лек за гледане, но лично за мен е много хубав. Красива природа, страхотна операторска работа, страхотна режисура и превъзходна актьорска игра от Kъванч и неговия колега Сетар. Малко думи, но невероятно изиграни действия от двамата. Изобщо не съжалявам, че Къванч прие тази роля, според мен тя го издигна на още едно стъпало нагоре. Чакам с нетърпение да го изгледате всички, за да започнем да си го обсъждаме, има много какво да се каже.

Пожелавам ви хубава неделя! Hug

Последна редакция: нд, 11 сеп 2022, 09:15 от queen_fenka

# 13
  • Мнения: 3 161
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Фени, направо вчера се отплеснах и не те покрих, но видях, че си редактирала поста си.👍
И аз го изгледах отново. Наистина си е друго с бг субтитри. Диалозите са малко, но си има детайли, които са важни.
Все повече се засили усещането ми, че това е филм за кино. Представям си на голям екран колко още по въздействащо щяха да изглеждат природните картини , които сами по себе си са не само част от пейзажа, но и играят наистина важна роля в филма.
Пропуснала съм Айрето 😌 благодаря ти от все сърце за всичко, което правиш за темата, за преводите, за всичко ♥️♥️♥️
Айре, а Башак от този хотел има и други снимки. Още като видях надписа се сетих, но сега намерих
Има са снимки от годишнината от сватбата им през 2021 когато снимаха Якамоз, но не знам защо бг мама не ми дава да кача.
Исках да кача и една невероятна снимка на Дамла от Ню Йорк, но явно имам някакъв проблем днес и не става.
Чакам с нетърпение да започнем обсъждането, защото много неща могат да се кажат. Ще ми бъдат интересни вашите гледни точки.
Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

# 14
  • Мнения: 18 616


Фенче Kissing Heart , за споделеното Hands Plus1
И аз изгледах снощи вече целия филм, много ми хареса! Също се радвам, че Къванч прие да играе тази роля, още повече се влюбих в актьорските му заложби и превъплащения.
Мила/админката на официалната група-ВК/ беще написала>
„Празник на влюбените“ – актьорската победа на Къванч и Сетар Танриоген. Гордея се с тази роля във филмографията на Къванч. Всеки актьор, който уважава себе си и професията си, мечтае да изиграе толкова дълбока, психологически сложна, драматична роля.

Преводът е станал според мен много добре, Благодаря на Евето, че е коригирала на някои места, където е необходимо Heart Exl
Хареса ми и начина на работа на Й. Алпер.Hands Plus1

Пепи Hug
да, Башак се намира в тоя хотел, в който празнуваха миналата година'. Wink
тая снимка на Дамла ли имаш впредвид?


Искам ми се да прочета Поли какво мисли за филма......ако намери време за него.



хубав следобед!!

офффф Несрин Джевадзаде е последвала Къванч и Башак в ИГ
почнаха предположения за Краля.....
не мога да я понасям Grin

Последна редакция: нд, 11 сеп 2022, 14:56 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт