Къванч Татлъту 💙- Yakamoz S-245/ минали и бъдещи проекти, партньори-103

  • 30 556
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 200
Айре, да, точно тази снимка имах предвид. Благодаря!


Ха, сега стана 😜

Ето и от Башак тогава, от миналата година



А аз имам чувството, че са били двамата с Къванч там преди да замине. Беше написала благодарност, че чувства мястото като втори дом.
Тази актриса Несрин съм я гледала само в Забранената ябълка, който дават по БТВ. Ролята на гаднярка много и отива. Но си спомням, че когато почна Сблъсък също се коментираше, че Мелиса играе само гаднярки , но пък и се получи много добре.
Така че, може да има изненади. Но има време до Краля, ще видим какво ще ни изненадат.

# 16
  • Мнения: 18 658


А аз имам чувството, че са били двамата с Къванч там преди да замине. Беше написала благодарност, че чувства мястото като втори дом.
Скрит текст:
Тази актриса Несрин съм я гледала само в Забранената ябълка, който дават по БТВ. Ролята на гаднярка много и отива. Но си спомням, че когато почна Сблъсък също се коментираше, че Мелиса играе само гаднярки , но пък и се получи много добре.
Така че, може да има изненади. Но има време до Краля, ще видим какво ще ни изненадат.
всъщност и аз си го помислих и май е така....

доколкото разбрах, направили са си вип бягство. а в къщата им в Ист- се правят промени и ремонти заради бебето Blue Heart
Несрин и аз я засичам по бтв, много добре й се получава отрицателната роля, на мен като излъчване самата актриса ми е неприятна. но може и ролята да е такава.

Revolving Hearts

# 17
  • Мнения: 3 200
Нови снимки от Нетфликс







# 18
  • Мнения: 18 582
Привет, дружки! Hug
Пепи, Айре Heart Eyes благодаря ви за споделеното! Kiss

Айре Heart Eyes много се радвам!
Цитат
И аз изгледах снощи вече целия филм, много ми хареса! Също се радвам, че Къванч прие да играе тази роля, още повече се влюбих в актьорските му заложби и превъплащения.
Дааа , Къванч като актьор расте професионално, в проект след проект. Мисля, че той вече е в състояние да играе най-трудните класики без проблем. И аз мисля, че превода ни е чудесен, особено след корекциите от Евето Heart
На мен Несрин много ми харесва като актриса, прекрасно изглежда и няма да се разсърдя, ако играе до Киво.
Пратих на Поли филма, да видим дали ще го изгледа и сподели Thinking И на мен ми е много интересно да чуя нейното мнение.
Някои фенове смятат, че Кузей и Юсуф си приличат по добротата и благородството на характера.


Току - що Поли ми писа, че вече няма търпение да гледа нещо с Киво, благодари ми за филма. Надявам се да пише, след като го изгледа. Ако и хареса, разбира се, но мисля, че ще и хареса.
Лека вечер! Hug

Последна редакция: нд, 11 сеп 2022, 21:26 от queen_fenka

# 19
  • Мнения: 3 335
Здравейте

Айре благодаря за новата прекрасна тема от сърце Дори и в този момент на притеснения ни създаваш уют
Сърдечни благодарности за преведения филм - Фенче,Алинка ,Еванжелин и Айра
Гости дано баща ти е болен в по лека форма
Сестрата на Башак и стилистиката са вече в Ню Йорк

https://www.instagram.com/p/CiXzkxXLteM/



https://www.doyouknowturkey.com/the-festival-of-troubadours-touc … rce=socialnetwork

# 20
  • AMS
  • Мнения: 6 439
Сърдечно благодаря за превода на целия екип -
Фенка, Алиннка, Айра и Еванджелин!!!
Дружки, благодаря ви и за всичко споделено!!!
Минавам да оставя това  >>>



Фестивалът на трубадурите: Трогателно пътуване на баща и син

Световноизвестната платформа Netflix пусна турския филм Фестивалът на трубадурите  (Aşıklar Bayramı). Филмът отдавна се очакваше с голямо вълнение поради кастинга и завладяващата история. Фестивалът на трубадурите  (Aşıklar Bayramı), с участието на Kıvanç Tatlıtuğ и Settar Tanrıöğen в главните роли, е на върха на „10-те най-добри филма в Турция“ от премиерната си на 2 септември.

Срещата на баща и син след 25 години прекъсване на връзката изглежда приковава публиката пред екраните. Перфектната история, безупречната актьорска игра и магическата панорама на миналото на Анадола ще ви накарат да обикнете турския филм.

Каква е историята на Фестивала на трубадурите?

Филмът, на първо място, е история за баща и син или иначе, това е филм, който се върти около пътуването на двама души. Те са баща и син и въпреки това почти не се познават. Има обиди, които съпътстват пътуването. Бащата Хевес Али  (изигран от Settar Tanrıöğen) се появява след 25 години отсъствие, а синът, адвокатът Yusuf (изигран от Kıvanç Tatlıtuğ), има трудности да приеме и да се изправи пред тази ситуация.

Да се ​​върнем малко по-назад!

Историята на Фестивала на трубадурите проследява един скитащ певец. Той, 25 години, след като посещава гробището на жена си в Кършехир, се натъква на сина си. Докато Özcan Alper режисира турското шоу, Kıvanç Tatlıtuğ, Settar Tanrıöğen и Laçin Ceylan споделят главните роли. В допълнение към завладяващата история на турския филм, друг важен детайл, който трябва да се отбележи, е, че филмът обединява млади таланти и ветерани актьори.
Може би си спомняте името на Settar Tanrıöğen за великолепното му представяне в друг турски оригинален сериал на Netflix Bir Başkadır (Ethos). В сериала Settar Tanrıöğen играе ролята на Ali Sadi Hoca , ходжа в джамията на квартала. Ходжата бил религиозен човек от средната класа, както и духовен водач на местните хора.

Два напълно противоположни героя от Фестивала на трубадурите : баща скитащ музикант и самотен уреден син адвокат

В историята на Фестивала на трубадурите (Aşıklar Bayramı) пътуващ баща, който е певец, посещава сина си 25 години след като отдаде почит на гроба на жена си. В момента той пътува за фестивал, за да се срещне с приятелите си музиканти. Когато обаче синът му разбира за влошеното му здраве, той тръгва с баща си.

Въпросът, който Aşıklar Bayramı задава: Какво е бащинство?

Оттам започва пътуването, което може да сложи край на проблемите им от времето, когато бащата е изоставил сина си. Ще постигнат ли двамата вътрешен мир, преди да е станало твърде късно, когато оплакванията са изразени и е осъзнато колко е важно да си Баща?

Как започва пътуването на баща и син?

Във филма на Netflix Settar Tanrıöğen (Heves Ali) посещава сина си Kıvanç Tatlıtuğ (Yusuf) след 25 години. Kıvanç Tatlıtuğ (Yusuf) е удивен и объркан от това. Той научава, че бащата се е отбил при него, след като е посетил гроба на жена си и че сега пътува за Карс. И така, причината за това пътуване е да се срещне с приятелите си за Фестивала на трубадурите.
Синът обаче бързо разбира, че здравословното състояние на баща му се влошава. И така той решава да тръгне на пътешествие с него. И така, това пътуване, следователно, разкрива неизказаното, негодувание, съжаление и прошка, ако е възможно!

Интензивната конфронтация във Фестивала на трубадурите

Е, синът, Юсуф, най-накрая излива разочарованието, което е таил в себе си, защото сега те са на дълго пътуване, изпълнено с трудности. Нещо повече, те имат вече възможност да говорят за миналото и да се изправят срещу него.
Юсуф , адвокатът в края на 30-те, иска да разбере защо Хевес Али си е тръгнал тогава, докато говори за живота, който е водил през последните 25 години, за който баща му очевидно не знае.

„Бащите никога не са цели“

Умопомрачителен цитат от филма: „Дума, която е само наполовина пълна, защото бащите никога не са цели.“ Това е една от репликите, които правят филма толкова интензивен и смазващ. Точно както митологиите изследват проблемите на бащата и сина през последните 3000 години, филмът също изкусно се върти около тази антична концепция.

Какъв е актьорският състав на Фестивала на трубадурите?
Във филма се събират едни от най-известните и завършени актьори и актриси. Докато Kıvanç Tatlıtuğ и Settar Tanrıöğen споделят главните роли, други талантливи имена като Erkan Can, Burcu Cavrar, Laçin Ceylan също участват във филма.

Коя е датата на излизане на Фестивала на трубадурите?
Премиерата на турския оригинален филм Фестивалът на трубадурите (Aşıklar Bayramı) се състоя в Netflix на 2 септември 2022 г.

Какви са техническите подробности за Aşıklar Bayramı ?
Филмът е адаптация на едноименния роман на Кемал Варол . Така че, да, филмът е адаптация на роман. Özcan Alper, от друга страна, завършеният турски режисьор, режисира филма. Що се отнася до сценаристите, Йозджан Алпер и Кемал Варол се заемат с работата.

Що се отнася до жанра на филма, Фестивалът на трубадурите  си е чиста драма с много силна история и сценарий. А филмът продължава 1 час и 42 минути.

В крайна сметка: Трябва ли или не трябва да гледаме Фестивала на трубадурите?

Този филм несъмнено ще си струва да се очаква, защото ще представи напълно необикновена и провокативна гледна точка към бащите и това какви хора са те. Тъй като са живели живот, който е бил изключително за тях, те са нещо повече от бащи. Следователно този турски оригинален филм Фестивалът на трубадурите (Aşıklar Bayramı) ще отведе както публиката, така и героите на пътешествие.

Накратко в дълга история, ако сте отворени да поставяте под въпрос фактите, които досега сте смятали за верни, нещо повече, ако имате смелостта да се съмнявате, Фестивалът на трубадурите  (Aşıklar Bayramı) ви обещава цели 102 минути пътуване върху вашето съществуване.

# 21
  • Мнения: 18 582
Терзи, благодаря за споделеното! Kiss Но, тази не ми прилича изобщо на Букет Thinking

Ама май е тя, но е погрозняла съвсем Smile И какво прави тя в НЙ ? Да не пази Киво ? Smile Представям си сега какъв хейт ще се излее по Башак ...
Диве, благодаря! Kiss Много ми хареса статията, особено последното изречение Hands Plus1
Цитат
Фестивалът на трубадурите  (Aşıklar Bayramı) ви обещава цели 102 минути пътуване върху вашето съществуване.
Започна се Smile

Лекинка! Hug

# 22
  • Мнения: 3 200
Фени, да, започна се .



До колкото си спомням в Краля
едната главна героиня беше чернокоса, а другата руса. Ще видим какво ще излезе накрая.
Диве, благодаря за статията.
Имам снимка  на момичето, което участваше в ритуала в Празникът на влюбените, но пак не мога да я кача.
Нетфликс и те станаха много активни.Само днес има две публикации с Къванч


Лека 🤗🤗🤗

# 23
  • Мнения: 18 582
Добро утро, дружки! Hug

Пепи, благодаря ти! Kiss
Нямам идея коя от жените би могла да изиграе Несрин, според мен тя ще може да изиграе всеки един образ, но за този на Шади, би трябвало да е по-млада актрисата мисля. За нея би била много подходяща тази, която играе Ширин в ЗЯ, млада е и мноого добра, но тя снима в момента с Берк Октай . Но, кой знае ... А може и изобщо да не играе в сериала Несрин Smile Ще видим.

Пожелам ви хубав ден и успешна нова седмица, с много новини! Hug

# 24
  • Мнения: 18 658


Диве Hug, благодаря!
Фенче Kissing Heart, Букет е на снимката, какво прави и тя в НЙ, може на разходка  Thinking.....нейна си работа.
тук е от началото на годината, хубавичка си е....то зависи и от самата снимка.
Скрит текст:
Цитат
Да не пази Киво ? Smile Представям си сега какъв хейт ще се излее по Башак ...
да, най вече на руски Trollface, е Башак няма да има шанса да го прочете.
В Краля би трябвало да има няколко героини/не беше ли Фади?/, ще видим кои ще изберат, по принцип Гювенатам умее да си избира много подходящи актьори за всички роли.
Терзи Kissing Heart
Пепи Hug

Имдб Hands Plus1




здрава и успешна седмица!! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 11:47 от Airra

# 25
  • Мнения: 18 582
Айре Heart Eyes благодаря! Hug Ами Букет на мен не ми е хубава от край време, фигурата и е хубава като на сестра и, но в лице Башак печели, има по-хубави черти, мое мнение. Е, на тази снимка , нагласена и гримирана е хубава, не мога да си кривя душата, но на споделената от Терзи е направо чиркин Stuck Out Tongue Closed Eyes Значи е в НЙ от началото на годината ? Хмм ... каква разходка толкова месеци, може пък да учи там, кой знае ? Thinking
Цитат
Турски блогъри съобщават, че Kъванч Татлъту вече е в Ню Йорк.
Още един превод от Фатима Дудуева Heart Някои неща се повтарят, но нищо.
Цитат
Йозджан Aлпер, режисьорът на филма "Денят на влюбените" (The Troubadours Festival на Netflix) наскоро говори за опита си от работата с Kъванч. Материалът е публикуван от онлайн списанието "Оксиен".

Несъзнателно се оказа, че всичките ми творби са за възмездие или прошка. Започнах да препрочитам тази книга "Aşiclar Bayrami" веднага щом я видях.Направи ми силно впечатление.Преди това никога не съм имал желание да напиша филмов сценарий по книга.
Обадих се на Кемал (авторът) и му казах за това. Той беше много изненадан и отговори: "Гледах филма ви „Бъдещето трае дълго“ повторно, докато пишех "Денят на влюбените“.
 "Бъдещето трае дълго" е историята на едно пътуване между Истанбул и Деарбекир. Вероятно, където и да му задаваха въпроса кого би искал да види като режисьор на филма по книгата му, отговорът му винаги беше: "Йозджан Алпер." Така се случи това приятно съвпадение.
Заедно написахме сценария. Кемал има продължение на историята на Юсуф в книгата "Сазът на баща ми".На първи септември ще излезе, работим и над произведението "Радост“ на Кемал, но това е дълъг процес.
След написването на сценария започна кастингът на актьори. В моите мисли винаги имах предвид Къванч за ролята на Юсуф, той беше най-силната кандидатура за мен. Запознахме се. Желанието да работим заедно се оказа взаимно. Той искаше да изиграе ролята на Юсуф. Казах му: "Да работиш с актьор означава да сме заедно на един път, да сме приятели. За мен е много важно, когато, след заснемане и по време на съвместно гледане можем да кажем: "Радваме се, че го направихме“.
Къванч ми се довери, той е невероятен работохолик, обмисля детайлите в образа няколко дни, преди да предложи своята гледна точка.
По време на снимките се смеехме заедно, шегувахме се и ни беше тъжно. Имаше моменти, в които бягах от всички и плачех на някои сцени.

Всички ли го изгледахте вече с бг. буквички ? Ако да, можем да започнем обсъждането, какво ще кажете ?
Забравих, всички имате много поздрави от Поли!

Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 16:27 от queen_fenka

# 26
  • Мнения: 18 658
изненадааа Stuck Out Tongue Winking Eye
от Netflix Türkiye
https://twitter.com/netflixturkiye/status/1569349971454959619
по улиците на Ню Йорк



Фенче Kissing Heart
снимката е от началото на годината, а не че Букет е там Wink
въобще не ги сравнявам с Башак, знаеш ми мнението.
Благодаря за поздравите!! и за превода Hands Plus1

......................
от снощна вечеря

Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 19:03 от Airra

# 27
  • Мнения: 3 200
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Ето това е изненада





Не мога да не повтаря 😀

# 28
  • Мнения: 3 335
Здравейте

Благодаря за новите снимки и преводите Много са хубави двамата



# 29
  • Мнения: 3 200
Тези снимки направо ме разбиха. Е, много са хубави, много ♥️
Не ми се мисли какво ще бъде като излезе трейлъра, а после филма.
За два часа снимките имат на 175 Хил. харесвания в ИГ на Нетфликс. Няма друг такъв случай. Феновете веднага са открили марката на дрехите, с които са облечени


И от сценариската



А Берен е коментирала публикацията на OMG



Най-важното е, че се усеща енергията между тях дори през фотообектива.

Общи условия

Активация на акаунт