Медицински център за асистирана репродукция Варна ( есенна тема 2022)

  • 24 588
  • 435
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 124
Здравейте в новата тема!
Blue Heart
Д-р Кателия Александров
Д-р Атанас Александров
Д-р Стефан Кисьов


Адрес : Варна булевард " Цар Освободител"150 (в сградата на СБАГАЛ "Проф.д-р Д.Стаматов" ет.7)

www.ivfcentre-varna.com
www.laparoskopy-varna.com

Тел. +359 52 613 805

Група във Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/785239508577323/
Пренатална галерия: https://www.ehd.org/prenatal-images-index.php
Стара тема : https://www.bg-mamma.com/?topic=1348216

Успех на всички и се надявам скоро темата да се запълни с положителни тестове 🙂
Бъдете смели и мечтайте!

# 1
  • Мнения: 414
Благодаря заподкрепата,момичета!
Днес излязоха резултатите и доколкотаразбрах новините за мен и беббчо са добри,чакям инфо отпърво лице !
Щастлива съм,чепопаднах в ръцете на тези прекрасни професионалисти и и Човеци отМЦАрВарна,иначе нашата мечта може би нямаше да се сбъдне!Ще ги благославям цял живот
Който се е  запътил към,стази клиника,вярвям,че няма да сгреши и да съжали!
Успех още веднъж на всичк в,процедури,пухкави и  здрави бебешорковци на финал!

# 2
  • Мнения: 855
Записвам се набързо да не ви изтърва Simple Smile
Благодаря за новата темичка, успех на всички, които са решили да се доверят на тези сърцати професионалисти. Аз за съжаление от тук нататък само ще ви се радвам и ще ги ползвам за чисто гинекологични профилактики и всички много ще ми липсват, но пък ще се радвам да чета успехите ви Simple Smile

# 3
  • Мнения: 208
Записвам се набързо да не ви изтърва Simple Smile
Благодаря за новата темичка, успех на всички, които са решили да се доверят на тези сърцати професионалисти. Аз за съжаление от тук нататък само ще ви се радвам и ще ги ползвам за чисто гинекологични профилактики и всички много ще ми липсват, но пък ще се радвам да чета успехите ви Simple Smile
Защо така 🤔нещо съм изпуснала ли ?

# 4
  • Мнения: 855
Ааа, едва ли си изпуснал, по-скоро не съм писала Simple Smile за съжаление се наложи хистеректомия след раждането, тааа няма вече какво да правя горе Simple Smile освен да идвам да ви оглеждам и да ви стискам палци по коридорите хихихи

# 5
  • Мнения: 208
Ааа, едва ли си изпуснал, по-скоро не съм писала Simple Smile за съжаление се наложи хистеректомия след раждането, тааа няма вече какво да правя горе Simple Smile освен да идвам да ви оглеждам и да ви стискам палци по коридорите хихихи
Прегръщам те ❤️

# 6
# 7
  • Мнения: 143
Здравейте, момичета! Вчера ми беше първия преглед след положителните тестове от първия ин витро опит. На 17.08 върнаха едно останало 5 дневно ембрионче. Установихме с голяма изненада, но и радост, че са близнациии Two Hearts Силно съм развълнувана и се надявам всичко да е наред с тях за вбъдеще. За секунда не съжалявам, че попаднах на д-р Атанас Александров и целия екип.

# 8
  • Мнения: 208
Здравейте, момичета! Вчера ми беше първия преглед след положителните тестове от първия ин витро опит. На 17.08 върнаха едно останало 5 дневно ембрионче. Установихме с голяма изненада, но и радост, че са близнациии Two Hearts Силно съм развълнувана и се надявам всичко да е наред с тях за вбъдеще. За секунда не съжалявам, че попаднах на д-р Атанас Александров и целия екип.
Честито ! Аз ли не разбрах,как така връщат едно и сте бременна с близнаци ?

# 9
  • Мнения: 143
Да, едничко върнаха, но се оказаха еднояйчни близнаци. Бяха ми казали че едното останало е много добре развито, но това никак не го очаквахме като резултат.

Здравейте, момичета! Вчера ми беше първия преглед след положителните тестове от първия ин витро опит. На 17.08 върнаха едно останало 5 дневно ембрионче. Установихме с голяма изненада, но и радост, че са близнациии Two Hearts Силно съм развълнувана и се надявам всичко да е наред с тях за вбъдеще. За секунда не съжалявам, че попаднах на д-р Атанас Александров и целия екип.
Честито ! Аз ли не разбрах,как така връщат едно и сте бременна с близнаци ?

# 10
  • Мнения: 208
Честито, mzd1996! Това звучи като много рядък случай! Лека бременност! Аз искам да питам някои имал ли е болки след ЗЕТ? Имам тежест и болки от днес, втори ден след ЗЕТ, и мисля утре да звъня в клиниката.

# 11
  • Мнения: 208
Да, едничко върнаха, но се оказаха еднояйчни близнаци. Бяха ми казали че едното останало е много добре развито, но това никак не го очаквахме като резултат.

Здравейте, момичета! Вчера ми беше първия преглед след положителните тестове от първия ин витро опит. На 17.08 върнаха едно останало 5 дневно ембрионче. Установихме с голяма изненада, но и радост, че са близнациии Two Hearts Силно съм развълнувана и се надявам всичко да е наред с тях за вбъдеще. За секунда не съжалявам, че попаднах на д-р Атанас Александров и целия екип.
Честито ! Аз ли не разбрах,как така връщат едно и сте бременна с близнаци ?
Ехаааа 🥰🥰🥰🥰Не съм чувала за друг случай . Браво ❤️❤️❤️

# 12
  • Мнения: 3 124
Аз знам, че е напълно възможно, голямо Чудо е, браво, нека всичко върви добре, радвайте се на тази голяма радост!!! Нека се пълни темата с подобни хубави новини!

# 13
  • Мнения: 158
Честито, mzd1996! Това звучи като много рядък случай! Лека бременност! Аз искам да питам някои имал ли е болки след ЗЕТ? Имам тежест и болки от днес, втори ден след ЗЕТ, и мисля утре да звъня в клиниката.
Вече забравям как точно беше, но по-скоро усещах нещо като придърпване. Но не и болка. Според мен, най-добре се обадете на акушерката, с която комуникирате, да я питате дали е нормално и евентуално какво да пиете за болката.

# 14
  • Мнения: 388
Здравейте момичета. Днес и аз за първи път стъпих на етажа на надеждата ( на 7 етаж ). Бях посрещната от д-р Анжел . Немога да изкажа колко съм очарована . Дълъг разговор,отговори на всички въпроси и кураж. Възхитена съм. Сега разбрах какво е да усетиш лекаря. Е,подготвяме документите за фонда и стартираме. Дано този път се случи чудото. Успех на всички ❤️

Общи условия

Активация на акаунт