Усещане за температура

  • 470
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
От миналата седмица 17 направих тест след няколко дни закъснение и се оказа положителен.Беше на престо.След това в понеделник направих и на шуър чек за по сигурно.Повторно положителен. Изкарва бледи черти.Все още не съм била на лекар но постоянно чувствам болки в корема особено след движение все 1 ще ми идва,подути гърди от вчера лека температура до 37.2 на периоди.Нервност и усещане за щастие напоследък без повод ,а по принцип ме гони депресията.Усещам се че горя после минава ,после пак се появява.Това денонощно.Усещане за задъхване при ходене и леко виене на [[свят.Гадене и липса на апетит.Умора на моменти ту ми се спи ту ми минава.Рефлукс.Мисля тази седмица да търся лекар ,но най ме притеснява температурата.Не ми се струва да е вирусна а и до сега не съм имала усещането за такова горене въпреки че съм имала такава темпераура.Моля за мнението ви мами,въпреки че не замества лекар.Типични симптоми ли са?
.Късмет и лека бременност на всички.Прикачвам снимки и Благодаря

Последна редакция: вт, 20 сеп 2022, 09:42 от Милена Йорданова 614632

# 1
  • Мнения: 3 597
Здравей , типични са . При ранна бременност температурата се повишава и е възможно да чувстваш , че си по-топла . В следобедните часове може да над 37 дори . При посещението при АГ ще ти обяснят .
Честито и лека бременност ! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 12 790
И в двете бременности вдигах температура 37.1-37.2. Нормално е. Но все пак внимавай да не си пипнала някой вирус, защото и от него може да е.

Общи условия

Активация на акаунт