Ламината потъва

  • 583
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 492
Здравейте ,след поставяне на ламината се видя ,че на едно място (1 кв.м.)потъва .С какво може да го оправим.Съществува ли вариант без да го махаме цялия и да правим саморазливка на цялата стая.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 273
С подложка ще стане - има различна плътност и дебелина, но трябва да го вдигнете и разберете какво става отдолу.

# 2
  • Мнения: 492
Има подложка 3 ММ,защото ако е повече ще вдигне нивото с коридора ,който е плочки.Приблемът е ,че тази "дупка "трябва да се запълни.Фирмата с ламината ни убеди ,че няма проблем ,ама сега факт е ,че има .Не ми се маха целият паркет ,саморазливка и чакане да изсъхне.Търся бърз вариант,който разбира се и да става ,а не само да замаже положението

# 3
  • София
  • Мнения: 35 273
Ако се запълни дупката пак ще вдигне нивото, реално може да става въпрос за 2-3 мм за да обере хлътването.

# 4
  • Мнения: 492
Мъжът ми мисли да махне паркета до там и да прави замаска само на дупката мисля ,че с Боро контакт(май така се казваше).Според него било дълбоко.

# 5
  • Мнения: 15 003
Няма да стане с кърпене на парче, ще се получи по-високо.
Можеш ли да сложиш килим или нещо от сорта да обере малко луфта, докато ви дойде муза да свалите ламината и да видите какво и как? Или мебел отгоре, да не стъпвате там?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт