HIGHER NATURE - висококачествени витамини и минерали за цялото семейство

  • 4 095
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 20 208
Стремя се да хапвам повече плодове и зеленчуци, да се разхождам, пия сироп от бъз. Преди години приемах и различни хранителни добавки, но тази още не съм, а имам огромна нужда, защото имунитетът ми е много зле. По съвет на терапевт от няколко месеца пия мед, джинджифил и канела. През зимата задължително пия витамин Д3.
Добавки избирам според състава - гледам да е изчистен и продуктът да е с висока потенция.

Последна редакция: пн, 17 окт 2022, 20:24 от Reinа

# 61
  • Мнения: 926
Пия чайове и ям плодове. Избирам добавките според състава и фирмата производител.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 063
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета? И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?
Ям плодове през цялата година.Есення период започвам да включвам чайове и хранителни добавки.Качеството е важен фактор при избора на добавки .

# 63
  • Мнения: 4 607
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета?

Специален режим не, но хапвам повече пресни плодове и зеленчуци, пия чайчета с мед и лимон, витамин Д3.

И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?
Когато избирам добавки с витамини и минерали, гледам концентрацията, вида на веществата, колко са изчистени.

# 64
  • Мнения: 1 368
Храня се здравословно, прекарвам време на чист въздух. Добавки купувам по препоръка на лекар или фармацевт.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 302
Женшен, селен, цинк, магнезий както и  комплексен продукт витамини + минерали + аминокиселини + екстракти.
 За добавките : Избирам първо по състав - какво количество от всеки компонент се съдържа вътре и достатъчно ли ми е то. За съжаление има продукти, претендиращи да стимулират, но като състав по се доближават до хомеопатия... След като пресея на база състав, гледам цената. Уви, масови са случаите скъп продукт да е аналогичен по състав на чувствително по-евтин.
Не се влияя от реклами.

# 66
  • Мнения: 997
Опитвам се да се храня с много пресни плодове и зеленчуци, пия фрешове и много вода. Обичам разходките . Пия постоянно някакви витамини и добавки . Гледам да са натурални . Избирам ги по съвет на приятели ,реклами и медицински специалисти.

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 401
Опитвам се да ям разнообразно и пия доста вода.
Добавките си ги избирам в зависимост от състава. Целогодишно пия витамини и минерали като правя почивки от време на време.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 184
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета? И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?

Целогодишно приемам Омега, както аз така и дъщеря ми. Тя е на 5г и за първи път тази есен приема имуностимулатор. За себе си - винаги се пренебрегвам, но като тази година, толкова силен косопад не съм имала. Приемаме всеки ден Витамин Д, аз си правя курсове 30:30 Колаген 1 и 3 на прах. Полезно е да се приемат добавки, но Витамини досега не съм приемала комплекс. Може би е време да започна и тях Simple Smile на 42 години съм Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 523
Вземам витамин С и Д и пия фреш от различни плодове и зеленчуци.

# 70
  • Мнения: 4 215
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета?

След летните почивки на море и после на планина се считаме за закалени. Едно-две бързи посещения на спа и минерални басейни също много ми помагат. Хапвам зеленчуци от собствената градина и се разхождам повече. И чайчетата влизат в употреба. Чак специален режим - не бих казала.

И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?

Според моментните нужди. Май постоянно само магнезий пия.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 808
Пия течности и избягвам въглехидрати, опитвам се да спортувам винаги когато мога, опитвам се да приемам витамини под формата на плодове и се стремя да приемам нужните минерали. Всеки ден приемам магнезии и селен.

# 72
  • Мнения: 2 974
Храня се здравословно, спортувам и гледам да съм повече на чист въздух!
Когато избирам добавки с витамини и минерали, гледам състава, концентрацията и се консултирам с лекари.

# 73
  • Мнения: 3 406
Залагам на разнообразно хранене, пресни плодове и зеленчуци,  билков чай, вода.
Приемам витамин Ц, Д и цинк.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 691
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета? И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?


Храним се здравословно, спортуваме и се каляваме. Витамини пием основно, когато някой от семейството е болен или ние самите. Избирам витамините и добавките по препоръка от лекар.

Общи условия

Активация на акаунт