Седмица студена но от надежди напоена - 04.12 - 10.12.06

  • 3 358
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
Честито на всички вече бъдещи мамчета  bouquet лека и безпроблемна бременност Wink и август месец сладки бебета  baby_neutral

# 16
  • Мнения: 136
Честито на Jujka и Клара и Bin/пропуснах ли някой  Thinking/!!!!!!!! Стискам палци и желая сано положителни емоции!! И много усмивки!
Тъкмо се чудех къде темата newsm78
Аз искам да ви питам нещо - какво правите като сте хванали грип точно в дните около овулацията? Нямам температура, но вече втори ден ме тресе с някви странни тръпки #Crazy, иначе не ме боли гърло, нямам хрема... Хммм newsm78 Чакам да споделите  bouquet

# 17
  • Мнения: 284
дойде ми...няма да си имаме бебе ........
Нищо мила ,не се отчайвай идва нов месец с нови надежди.Нали така! Hug  bouquet
Дам така е миличка ..пък и за сега май ще почакаме нали помниш ,че ти казах за тва че искам да продалжа да уча ...пък до май месец има време ...ако чудото се случи ще е супер Embarassed
Ти как си днес?

# 18
  • Мнения: 284
Честито на Jujka и Клара и Bin/пропуснах ли някой  Thinking/!!!!!!!! Стискам палци и желая сано положителни емоции!! И много усмивки!
Тъкмо се чудех къде темата newsm78
Аз искам да ви питам нещо - какво правите като сте хванали грип точно в дните около овулацията? Нямам температура, но вече втори ден ме тресе с някви странни тръпки #Crazy, иначе не ме боли гърло, нямам хрема... Хммм newsm78 Чакам да споделите  bouquet
Ами според мен не отлагайте бебеправенето ,ако мислиш че си в ову-то , стига да не ти е толкова лошо пък знае ли се  Hug

# 19
  • Мнения: 1 425
Няколко поста по-на горе писах,че никак не можах да спя и не знам коя Т да смятам за вярна.Надявам се по-конпетентните момичета да ми отговорят.Иначе такава простуда ме е хванала.Нямам Т,но хрема,гърло,нищо не ми се яде и от горе на всичко  party002 smile3550 ToiletУжас!!!!!!!!

# 20
  • Мнения: 284
Няколко поста по-на горе писах,че никак не можах да спя и не знам коя Т да смятам за вярна.Надявам се по-конпетентните момичета да ми отговорят.Иначе такава простуда ме е хванала.Нямам Т,но хрема,гърло,нищо не ми се яде и от горе на всичко  party002 smile3550 ToiletУжас!!!!!!!!
милата  Thinking то аз никога до сега не съм си мерила Т.. то и аз съм болна  Sad кашлям много здраво и от тая мъгла не мога да изляза навън ,защото се задушавам  newsm78
Пък дястната гърда си ме боли и като пипам все едно имам бучка Thinking ама предполагам ,че и от ПМС...та ще изчакам да ми свърши и ако още ме боли ще ходя на лекар...Вчера като казах на приятелят ми той яко се притесни аз му обяснявам защо може да е той ме праща веднага на лекар...Ти какво ще кажеш?

# 21
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Аз цяла седмица нямах нет, ама вече сме на БТК и ще ви навестявам постоянно!
Честито на всички нови бременлийки!
Аз да ви се оплаца вчера имах едно прокървяване, напрово се ужасих, на 11ти ден от цикъла #Crazy Чак се ходих на доктор, оказа се т.нар. розова овулация, само дето според температурните графики още е рано,ама щом докторката казва ще и вярвам. Тя всъщност овулацията още не била настъпила, само дето при мен кървенето започнало по-рано от обичайното. Аз все съм си мислила, че такава овулация наистана трябва да е розова, а при мен си беше напров чиста кръв само че малко количество, и сега още ми прицамва ама само по-нялолко капки, от време на време  newsm78. В понеделник пак съм на преглед ще видим какво ще каже тогава.
На всичкото отговоре съкровището ми е в командировка, и не се знае още кога ще успее да се върне, и аз бях спокойна защото си очаквах овулацията чак другата седмица към края, а то какво взе че стана newsm78
Пак оттървахме влака  #Cussing out
Приятен ден на всички!

# 22
  • Мнения: 370
Честито на всички момичета с  EFPмного ви се радвам и ви пожелавам цялото щастие на света и най-веселото посрещане на Коледа. Hug Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета.аз от вчера следобед няма нет и тази сутрин като го пуснаха докато се ориентирам какво е станало със седмичната тема направоооо мина век newsm78.На всички бремелинки честито и от мен,радвам се че за вас коледата ще е много щастлива и посрещането и ще е с най-прекрасния подарък.Желая ви всичко да е наред през 9-те месеца и да си имате здраво бебче или може и две Joy
ro6ko_ къде е направили списъка.моя серсем ще е първи там(ние даже не си и говорим)Този месец го испуснахме май.аз не разбирам от графики ама някой ако ги схваща нека я погледне моята(дължината на цикула ми е по-малко от 28дни)


# 24
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Лелееее аз не мога да се събудя от снощния купон а вие какви работи сте правили тук  Hug
 Честито на всички видели чертичките, много лека и безпроблемна бременност ви желая

 Ох момичета снощи ако знаете какви танци паднаха направо съборихме ресторанта Simple Smile ама се навеселихме добре де Simple Smile.
А мислите ли ако е станало нещо дали ще се отразят тазнците, понеже аз водех хората снощи и хич не бях от кротките, и кючеци си ударихме  ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 792
Лелееее аз не мога да се събудя от снощния купон а вие какви работи сте правили тук  Hug
 Честито на всички видели чертичките, много лека и безпроблемна бременност ви желая

 Ох момичета снощи ако знаете какви танци паднаха направо съборихме ресторанта Simple Smile ама се навеселихме добре де Simple Smile.
А мислите ли ако е станало нещо дали ще се отразят тазнците, понеже аз водех хората снощи и хич не бях от кротките, и кючеци си ударихме  ooooh!
тъкмо ако има бебче от рано да свиква на купон и веселба Joy
човек не трябва да променя нячина си на живот драстично преди да е потвърдено на 100% че е бременна.ако  се пазим а то все не идва....тва значи че да се затворим в ковиоз и нищо да не правим до...като не стане.е няма смисъл.живейте си живота а то като му е писано танците няма да му попречат да се появи

# 26
  • UK
  • Мнения: 1 351
 mu6morok   Hug права си ама нали знаеш, все се притесняваме за нещо и не може  ooooh! ама добре се повеселихме де Simple Smile
 Ама не мисля, че се е отразило но все пак е добре да има и друго мнение  Hug

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, момичета!
Честито на новите бременлийки  bouquet! Много щастие от тук нататък им желая!

Силвър, я Жоро бързо да се връща, аман от техните командировки! Моят пък утре заминава...ааааааааа, писна ми вече #Cussing out! Искам и аз една дъъъъъъълга командировка на самотен карибски остров, е може да има някой готин туземец да ми прави масажи Mr. Green...

# 28
  • Мнения: 1 792
душко аз нямам медицинско образование и незнам дали е правилно това което ти казах ама НАЛИ СТЕ СЕ ПОВЕСЕЛИЛИ......СУПЕР Hug

# 29
  • Мнения: 2 309
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ БРЕМЕНЛИНКИ!!!

Мегита,не се притеснявай нищо му няма на детито Hug аз преди да разбера мъкнах тежко нон-стоп... Flutter
Мариетка,той туземеца да земе и бебе да направи,даже ме вземи с теб и на мен да направи Mr. Green

Този месец го отписвам Crossing Armsгърдите тотално спряха да ме болят и получавам контракции ooooh!значи докато се напъна и ще цъфна...Те и нервите ми цъфнаха,вече Crossing Arms Цялата "завързах"!!!

Общи условия

Активация на акаунт