Седмица студена но от надежди напоена - 04.12 - 10.12.06

  • 3 361
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ДидиHug! Възхищавам ти се! Дано съвсем скоро опашката пред вашето бебче свърши и то почука на вратата ви Praynig!
Разбира се - мир и любов Heart Eyes! Нека с новата седмица изчезнат всички черни мисли.
Нека посрещнем Коледата със смирение и доброта в сърцата си! За да получим отплата за делата си.

А заглавие за новата темичка newsm78?Хайде - на помощ!

Сетих се за едно :
Коледата чука на вратата, носи изненади във торбата.

Айде де, никой ли нищо не измисля...

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 17:54 от mari_eta

# 91
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добър вечер, днес много мислих и много емоции се надигнаха в мен. Искам да се извиня за конфликта който възпламених и наистина ми е неприятно, че съм толкова дирекна и не мога да обяснявам по- точно нещата но това вече няма значение, всеки си е направил своя извод и решение. Само съжалявам за това, че повечето скочиха срещу мен вместо да се опитат да вникнат дълбоко в чувствата ми и да се опитат да разберат болката ми. Никога не съм завиждала на бременлийка, никога не съм изпитала злоба или гняв, че е станало при една а при мен не е, никога не съм честитила с някаква завист или от някакво "задължение", винаги съм се радвала със сълзи на очите за всяко момиче видяло двете чертички. Нямам нищо против жените които имат вече деца, и ми е гадно, че това го казах не веднъж но то всеки се прави, че не е прочел или, че така му е било изгодно. На 30% от момичетата тук не ме разбраха но се радвам, че другите 70%  разбраха аргоментите ми и застанаха зад мен, посъветваха ме да се изразя правелно но сметнах, че няма смисъл защото всеки си има своите страсти... Никой не се сети да ме попита от какво са породени тези ми емоции а само получих нападки. Миа е изключителен човек, тя винаги ще е тук при нас, тя е съпричасна с балката ни, и е полезна за всички ни... Никога не съм искала да убидя някой, да нараня чувствата ви, но моите бяха наранени но тези на които съм разчитала вече година просто не ме разбраха. Наистина ме извинете за това което направих но аз си подържам едно положение и няма да го променя
 Обичам ви и се надява до 6 дена да разберете защо съм се държала така. Надявам се новата тема да започне на чисто и да се забравят всички неприятни моменти които СЪЗДАДОХ...  Cry

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 19:17 от Megita

# 92
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мегита, никой не те напада, но разбери, че с тези свои изблици огорчаваш много хора.
Има една проста приказка - "Три пъти мери, един път режи". Аз мога да я трансформирам така - преброй до три, задръж въздуха и чак тогава кажи това, което си решила. Млада си още, с годините ще разбереш, че не винаги това, което ти е на сърцето, трябва да ти е на устата. Тактичността е едно от качествата, което се цени най-много.
Да не би да мислиш, че на мен понякога не ми е криво, че в дните когато ми идва нямам никакво желание дори да се доближа до компютъра...но какво ще спечеля с това? На кого "ще накривя шапката"? Единствено и само на себе си. Повярвай ми, в живота има далеч много повече неща, заради които си струва /щеш нещеш/ да си хабиш нервите.
Моля се след време/ дано да е скоро/ когато пред теб възникнат по-големи проблеми, когато бебчето ти плаче и ти незнаеш защо, когато изгаря от температура и бълнува, когато си ожули коленете, когато не може да заспи от мъчителна кашлица, когато по бузките му се търкалят сълзи от обида или заради счупената играчка, когато любимият човек до теб е болен и ти се чувстваш безсилна да му помогнеш...моля се тогава да си спомниш за тези наши размисли, за моите думи и да оцениш приоритетите в своя живот.
Тогава, вярвай ми, ще ти трябват много по-здрави нерви, от нежна и крехка жена ти трябва да се превърнеш в най-силния човек на света, колкото и да те боли сърцето, да сложиш дежурната усмивка на лицето си, и свита на две до креватчето, не мигнала цяла нощ, с глава, пламтяща от тревоги, да си кажеш като любимата ми героиня Скарлет О Хара" И утре е ден. Ще мисля за това утре."
Ето затова мисля, че всяка една от нас има право да изживее както иска, по свой начин щастието си - защото после надали ще има време за това.
И ако на някой това не му харесва, нека има силата и смелостта да го преглътне или просто да не го изказва гласно. Защото думите плющят като бич през лицето ни. А ние не сме заслужили това, нали?

# 93
  • Мнения: 1 425
Megita разбирам те донякъде как се чувстваш,тъй като моята първа братовчетка с която сме неразделни от 10год.се опитват за бебе и не става и знам много добре как се чувства.Всеки път когато отида при нея с моя син или момента в които и съобщих че съм бременна, виждам мъката в очите й.И колкото и да се обичаме винаги се натъжава когато съм при нея.Но миналата седмица и направиха ин витро и сега виждам ,че гледа по друг начин.Искренно се надявам и ти след 6 дни да гледаш по друг начин на нещата!Аз също мисля че донякъде е добре бременните момичета да пишат тук за да могат да вдъхнат надежда на всички пишещи тук.Но и теб разбирам............. Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 1 792
мисля че вече всички се разбрахте и всичко е наред нали.и си оставаме пак същата банда Sunglassesнали?
а може ли да питам нещо (женското ми любопитство ме човърка)какво ще е след 6 дни.ако съм проявила нетактичност ме извинете.не сте длъжни да ми казвате.ще кажа само че ако е за хубаво ще стискам палци Heart Eyes

# 95
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
мисля че вече всички се разбрахте и всичко е наред нали.и си оставаме пак същата банда Sunglassesнали?
а може ли да питам нещо (женското ми любопитство ме човърка)какво ще е след 6 дни.ако съм проявила нетактичност ме извинете.не сте длъжни да ми казвате.ще кажа само че ако е за хубаво ще стискам палци Heart Eyes
Мисля, че тогава Мегита  не чака лелката... ако бъркам, извинявам се  Embarassed

# 96
  • Мнения: 183
Здравейте , момичета !
Саша не правим опити като другите мимичета от година или няколко години , а само от ноември месец , знам за вас е малко време това , но искам бебче , затова дойдох в този форум.Не бях влизала тук повече от година и нещо , бях останала с много добри впечатления от този форум , наистина имах приятелки тук , даже с едно от момичетата все още си пиша , но тогава бях в отчетните.Първата ми бременност не знам как стана , като някакво чудо , не бяхме правили някакви специални опити , просто от време на време мъжа ми се изпразваше, през по голямата част сме се пазели.Да но стана точно на 8 декември , аз не знаех , че съм бременна , почнах нова работа и смятах , че ми закъснява от нерви.Няма да ви кажа каква изненада беше за мен да установя , че съм бременна.Направих си 4 теста и все още не вярвах , чак като отидох на лекар и се потвърди тогава повярвах.Загубихме бебето в 9 месец при раждане.Не знам света ми се срина , не исках никой и нищо , а да не говорим и че за мен имаше опасност  да умра , но останах жива , и до сега се обвинявам , че аз съм виновна за загубата , но най вече ме поддържа мисълта за следваща бременност.А  сега когато имам бременни колежки , завиждам им защото и аз искам , но не бях готова , но вече съм и го искам още повече , но няма как да не кажа , че все още ме е страх.Знам че имам проблеми гинекологични , трябва да си направя изследвания ,но това ще стане след Нова година ,затова ще споделя тогава.
Надявам се всяка от вас да изпита чувството , че ще стане майка , това е най голямата радост.Пожелвам ви приятна вечер и благодаря ,че ме изслушахте.

# 97
  • Мнения: 1 792
rose_madder  това което ти се е случило скъпа е ужасно,надявам се скоро да се сбъдне желанието ти да държиш в ръцете си едно прекрасно бебче. baby_neutral
мисля че вече всички се разбрахте и всичко е наред нали.и си оставаме пак същата банда Sunglassesнали?
а може ли да питам нещо (женското ми любопитство ме човърка)какво ще е след 6 дни.ако съм проявила нетактичност ме извинете.не сте длъжни да ми казвате.ще кажа само че ако е за хубаво ще стискам палци Heart Eyes
Мисля, че тогава Мегита  не чака лелката... ако бъркам, извинявам се  Embarassed
аз ще я измета тая лелка от тук да знаете Sunglasses.а междо другото миналия месец моя мъж се базикаше че ще мете и той и даже че прахосмукачка ще пуска и една вечер се лигавихме с прахосмукачката на тази тема и на другия ден 4 момичета се отчетоха с положителни тесчета. Thinkingтози месец пак ще го пусна да чисти newsm75 newsm79 newsm28 newsm10

# 98
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Аз също много се радвам на забременелите момичета, особено като идват на ни навесятват  Hug
По този начин ме карат да се чувствам добре, да повярвам че и при мен ще стане чудото!
Ако кажем, че вече бременните момичета не трябва да влизат тук, това би трябвало да означава, че не сме им се радвали истински. Все едно сме ги поздравявали ей така от куртоазия. Нормално е да има и завист, но според мен тя е не че другите са успели, а за това че при теб не се получава. Надявам се, бремелийките ни да продължат да идват да ни виждат и да ни повдигат настроението!
Аз също опитвам от март месец, през това време минах през много неща, много сълзи и депресии и на мен форума много ми помага.
Мариета, Дидиди, Дара, Пенелопа, Жабче, Светли - има и други момичета дано да не обидя някой с това че не съм го споменала -  Hug много се радвам, че съм ви познам, пък било и виртуално и се надявам всички да успеем!
Лека нощ на всички! И нека новата тема не бъде белязана с тази дискусия, а има само добри чувства и новини!

# 99
  • Мнения: 183
Макар да ви посещавам от скоро , надявам се да станем приятелки , радвам се за всяка от вас която е бременна , защото знам какво е.Мушморок благодаря за подкрепата м, аз също ти пожелавам тъпкано да ти се връща.

Общи условия

Активация на акаунт