Седмица студена но от надежди напоена - 04.12 - 10.12.06

  • 3 363
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 792
мен пък хремата ме мори яко.и ме е яд че този месец сме изпуснали датата на О.а така ми се щеше коледно бебче #Cussing out

# 46
  • Мнения: 183
Здравейте момичета Simple Smile
Аз доста отдавна не съм ви посещавала , то с тази работа просто не ми оставаше сили за каквото и да е било , бях през повечето дни от 7.30 до 21 или до 22.Много се радвам , че някои момичета са успяли и им пожелвам безпроблемна бременност.Не се карайте , все пак всяка от нас чака заветните две чертички , знам някои отдавна опитват , някои са отдавна в този форум и ако някоя една от нас се похвали , че е успяла трабва да се радваме , щом тя е успяла значи и ти ще успееш. Все пак тук всяка една споделя радостите , мъката и болката си.Не успяхме този месец , ще успеем другия. При нас също не стана този месец  , закъснението ми е от един ден , но скоро си направих тест и беше отрицателен , беше ми криво и гадно , но знам че все някога ще стане. Така , че пожелавам на Коледа много сбъднати мечти и вяра Simple Smile
А сега отивам да празнувам имения си ден Simple Smile На всички които се казват Анна , честит имен денс много Simple Smile и положителни емоции.

# 47
  • Мнения: 257
 newsm51 Здравейте и от мен!
Честито на всички нови бремелинки!
Няма да ви изброявам за да не пропусна някоя.Желая ви лека и безпроблемна бременност и много приятни емоции!Според мен забременелите вече момичета трябва да продължават да пишат тук за да ни вдъхват надежда с присъствието си,че и ние все още чакащите ще успеем.На мен лично ми е много приятно като видя нечия тема и ли нечий пост с такава хубава новина и винаги плача докато чета и си казвам,че и аз ще успея.Всички заслужаваме да бъдем щастливи.Идват Бъдни вечер ,Коледа и Нова Година-нека бъдем по-добри и да мислим положително!

# 48
  • Мнения: 1 436
Според мен забременелите вече момичета трябва да продължават да пишат тук за да ни вдъхват надежда с присъствието си,че и ние все още чакащите ще успеем.На мен лично ми е много приятно като видя нечия тема или нечий пост с такава хубава новина

 newsm10 Ама аз отчетните също ги чета редовно, та едва ли съм критерий в това отношение.

Честито на Jujka и Клара bouquet . Честит имен ден на rose-madder  bouquet. Ако има някоя друга Ан(н)а тук, да не се ослушва, а да почерпи  Mr. Green

Мегита, моя приятелка, която забременя непланувано, в деня преди да направи теста беше играла футбол с мъжете. То когато му е писано, се е закрепило добре Peace

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 20:02 от Juturna

# 49
  • Мнения: 883
Момичета, ще ме извините за това което ще напиша но наистина имам нужда да го кажа. Не смятам, че мястото на бременлийките е в този под форум, вие много добре знаете какво е да се бориш за това да станеш майка и да постигнеш мечтите си и поне на мен не ми е приятно и ме натъжава. Нямам против никой това си е ваше решение но просто знаете, че този под форум е за жени които не са постигнали още мечтите си и колкото да се опитвам не мога да се сдържа. Надявам се да не ми се сърдите Sad
Не съм дочела темата докрая, и предварително се извинявам, ако сте си изяснили въпроса междувременно, но нещо се надигна в мен и първо да си го кажа и после ще дочитам...
Ами ние, които се борим за второ дете и на нас ли мястото не ни е тук???
Не съм съгласна с теб Megita и ще пиша тук докрай!!!  Crossing Arms Е, все още не съм бременна, но и това ще стане и много ме обнадеждават всички вече забременели момичета.
Честито на успелите! Аз много се радвам за вас, момичета! Най-леката бременност да е вашата и много положителни емоции!!! Винаги ще ви подкрепям и ще ви помагам, ако имате нужда от мен!

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 20:53 от dididi

# 50
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте! Няколко дни не влизах тук, че имахме гости, а после сума ти време търсих темата...  newsm78 ,  докато разбера какво е станало...
Честито на всички нови бременелки   bouquet  Hug
rose_madder , не се отчайвай още, докато няма лелка, има надежда, теста не винаги отчита в началото.  Peace  и честит имен ден!   bouquet
А за протокола: аз нямам нищо против тук да пишат забременелите момичета. Не го чувствам като обида или демонстрация, напротив, като зареждане с енергия. На всеки е ясно, че пръскането на бременни вирусчета е шега, и непорочно зачатие втори път няма да има. Тук, където сме се събрали чакащи бебоци и нечакащи лелки, тези момичета, които са минали по нашия път вдъхват увереност, а в много случаи помагат със съвет.  Ако има анкета, то моето мнение би било: нека да пишат, стига в поста им да няма преминаване  на тънката граница между окуражаване (да продължим напред) и демонстрацията (вие сте там, откъдето ние идваме)  Peace
dididi, права си! Целта на всички тук е бебе, независимо кое поред, подробностите нямат значение.  Hug

# 51
  • Мнения: 564
Здравейте на всички!  Hug
Не се карайте мили момичета  Peace  Peace  Peace, santa2 скоро е коледа  Nature Snowman , нека сме добрички и за всяка ще има по бебче  passifier  Praynig..При мен М го няма все още, но всички симптоми за него  са на лице, че даже са и на N-та степен Rolling Eyes ...Страх ме е да си направя тестче..може би ако до понеделник съм така  newsm78..ще направя..ама чакането е супер изнервящо  smile3506 ! А моето мило само ми се кара  #Cussing out, че съм си мислела само за това..каза че докато не престана да го мисля..нямало да стане  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire!!!!!!!!

# 52
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ей, стига сте ме нападали. Аз мисля, че ясно написах какво имам в предвид, като сте решили да се заяждате няма да пиша повече тук. Има правила за форума и трябва да се прочетът, под форума Искам бебе е за жени които искат бебе и не са постигнали още целта си. За това под форумите са разделени за да не се получава така. На 1-ви януари става 1 година от както правим опити, смятате ли, че е приятно да се запълва форума само с бременлийки. Момичета много ви обичам и ви желая всичко най- хубаво и не искам да мислите, че имам нещо против вас, просто вие най- добре знаете, че човек понякога е по- добре да си каже всичко отколкото да си мълчи... Ако модовете решат нека изтрият поста ми но аз това мисля и това пиша. Не съм казала, че не трябва да пишат тук, да си пишат но да стоят по цял ден тук и да ни дразнят ще ме извините но аз не мога да мълча повече. Който както иска да го разбира но мисля, че е крайно време модераторите да се намесят и да си подредат малко форума. А и бъдете спокойни едни отиват в Отчетни а други отиват в Проблемното. Който както иска да го разбира... моите нерви вече се изчерпаха...А след като няма кой да ме разбере а има само кой да се направи на интересен това не е форум за надпревара, тук сме за да си помагаме а не за да се дразним. На мен бременлийките не ми помагат когато по- цял ден пръскат "вируси" от които няма никаква полза, но съм благодарна на тези които наистина ни влизат в положение и знаят как да се държат за да не ни дразнят. Сори ако съм ви убидила но това е.... аз мисля така на който не му харесва... всеки има право на избор и мнение това е моето а вашето не знам... и пак казвам аз не съм Мазохист... аз съм просто човек, отначало ми беше весело но вече става прекалено...

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте, момичета! Честито на новите бремелинки!  bouquet
Да кажа и аз, че абсолютно не съм съгласна с Мегита! Аз също имам едно дете, да си посипя главата с пепел и да се махна или какво; с много от момичетата, които вече са бременни станахме приятелки, макар и виртуални. Та аз плаках от щастие за Мия още преди да съобщи във форума, че е бременна, всеки ден с нетърпение очаквах да ми пише, че тестът и отново е положителен и сега се радвам и за всички вирусчета, сърчица и снимчици. В крайна сметка на всички ни е ясно, че бебето не винаги става от раз; точно в този подфорум нямаме кой знае колко сериозни проблеми с бебеправенето и не виждам с какво толкова трябва да се дразним от бременните момичета, които съпреживяват и нашите емоции. Предпочитам да чета как са момичетата и да се шегуваме и разведряваме обстановката, отколкото въпроси от сорта "ще ми покаже ли бременност тестът два дни след секс". И на мен ми е тежко, че не става; и на мен ми е криво, че всички около мен са бременни, но това не се отнася за момичетата тук, защото знам, че и те са чакали доста, и те са имали моите терзания и страхове и това ми вдъхва надежда, че един ден и аз ще гледам през техните очи. Мегита, сигурно нещо е провокирало апела ти, но моля те, не гони момичетата от тук! Мисля, че е нужно да бъдем толкова нетолерантни към хора, които са си част от нас, ако и нещо в живота им да е на различен етап от нашия.

# 54
  • Мнения: 163
Здравейте!

Хайде и аз да си кажа, макар обикновенно да не ме забелязва никой  Laughing. Аз лично съм от тези, които се радват със забременелите момичета и някак се зареждам с положително чувство. Мисля обаче, че момичетата, на които по една или друга причина им става кофти от постоянното присъствие на бремелинките, също имат право - всеки има право на свои емоции и чувства и те трябва да се уважават. Прави са, че форума е "искам бебе" и тук е преди всичко за все още искащите (без значение дали искат първо или пето дете). Аз лично рядко пиша точно защото няма с какво да се похваля и да разведря обстановката, но постоянно чета и забелязвам, че наистина споделени проблеми остават малко в страни на фона на многобройните "вирусчета". Пак казвам - на мен лично ми е кеф тук да присъстват повече такива постове, но щом има хора, на които им става неприятно и които ИСКАТ БЕБЕ, мисля че е редно успелите момичета да зачетат емоциите им, а ние, които се "зареждаме" от техния успех, можем да отскачаме до съседните форуми може би...

Късмет на всички и ЧЕСТИТКА от сърце Heart Eyes на най-новите попълнения в редиците на виделите заветната втора чертичка, лека и безпроблемна и нааай-прекрасните бебоци в края!

# 55
  • Мнения: 564
Абсолютно заставам зад мнението на Лудата Гъбка  Hug , смятам, че трябва да се зачитат емоциите и най-вече чувствата които са много много силно заплетени във фразичката ИСКАМ БЕБЕ.
Успех на всички!   bouquet

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами, в такъв случай и аз ще трябва да спра да пиша тук, защото предполагам моят подпис предизвиква още по-негативни емоции. Не съм очаквала, че точно тук ще се породи подобен спор Sad Наистина е жалко. Значи когато на някое от момичетата му дойде М, сме първи да успокояваме и да казваме, че другия път ще стане / а сигурно някой и тайничко се радва, че не само при него не става/, а когато наистина стане, не можем да се зарадваме заради щастието на една от нас. Толкова ли са лицемерни всички честитки и мили думи, които съм чела досега и толкова ли е трудно да погледнем малко по-далеч от носа си. Дразнели значи, мен ме дразни неграмотното писане, трябва ли да искам от момичетата, които нямат понятие от правопис, да не пишат във форума, защото мен ме дразни?! И наистина под форумът е "искам бебе", а не "искам бебе, но не мога да забременея и не искам да виждам бременни". Ужасно е това, което се случва, защото едни от най-коректните съвети и мнения тук са именно от момичетата, които са успели и са наясно с повечето проблеми.
Съжалявам, че съм рязка и може би дори груба, но нали си говорим за чувства; е, това са моите... Ако прецените, това ще е последният ми постинг тук Cry

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Goldie мила недей така.Искам бебе е подфорум за всички които искат бебе-доколкото знам и ти искаш HugОтчетните подфоруми са за момичетата който вече са бременни.(Незнам защо още няма отчетна тема за Август-има толкова бременлийки а няма тема?) newsm78 Аз също съм от 1 год в този подфорум и разбирам Мегита е малко поизнервена.Иначе моето мнение си остава да идват бременните ни приятелки отвреме навреме да ни дават кураж и да ни помогнат със съвет(за първи признаци,графики...и т.н)
Goldie ако искаш бебе тук е твоето място.

# 58
  • Мнения: 1 792
е тази тема взе да се превръща в спор на женския пазар.аз може да не мога да пиша винаги верно(Goldie  прости ми мила)ама обстановката ми е харесва тук.предлагам всичко да си е както си е било досега.ако на някой не му харесва и не му допада да направи своя личен избор и да не пише.АААААААА.никой никъде няма да ходи и я сменете темата че вече ще ви напляскам калпазанки.някой сега е в О или лелката го е навестила и са му дошли в повече нервите и сега кардинални решения взеха да се взимат.я си починете малко и се успокойте и нека запазим добрия тон и чувства. Hug

# 59
  • UK
  • Мнения: 1 351
[Незнам защо още няма отчетна тема за Август-има толкова бременлийки а няма тема?)

 Може и аз да го открия ако изчакат още една седмица, тако гледам какви симптоми ме гонят от О, ама на...

Общи условия

Активация на акаунт