Френски мадами - пак 3?

  • 20 678
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 545
Никой не каза, дали ви прилича на някой момченцето от клипа, който пуснах по-горе, за глобалното затопляне на планетата.... newsm78

# 271
  • Мнения: 2 907
на мен ми прилича на Morange от филма Les Choristes...Но е само една асоциация. Та кое е това момче? Или на кого ти прилича на теб?

# 272
  • Мнения: 545
на мен ми прилича на Сарко...все едно, че му е син! И говори по същия начин..
После видях, че някои хора отдолу под видеото са писали същото нещо в коментарите...А Maurange est beаucoup plus mignon!  Laughing

# 273
  • Мнения: 2 907
Да бе, ама нали трябваше да напиша нещо. По-скоро ми беше странно как заучено говори речта, която са му казали да протестира буквално...Малко по-естествено трябваше да говори, че да се вземе месажът насериозно. Иначе ефектът беше по-скоро комичен.

Хм, Maurange ( за първи път виждам как се пише, има ли изобщо такова име?) не ми харесва, такава продълговата физиономия, прилича на голям човек, а не на дете... не е мой тип просто. Аз и големи мъже с такива лица не обичам де  Sunglasses

Хайде обсъдихме ги и единия и другия, хихи.

# 274
  • Мнения: 545
Има фамилия Maurange,да..моят шеф се казва така.. Laughing Иначе този от филма ми харесва и заради самия му персонаж в Хористите..
А момчето от клипа говори доста агресивно, не ми допадна, а и както казваш, месажът не минава нещо...като заплаха звучи..може би това са и искали, но не е много мотивиращо..

# 275
  • Мнения: 2 907
Абе аз съм много проста! През цялото време си мислех, че това ще да е първото му име, понеже го наричаха във филма с него. А то е фамилно име, което е много ясно, че сигурно го има.... Вярно, че момчето си имаше първо име, но го наричаха с фамилното му!

На 14та страница сме, кой ще отвори нова тема? Нека да не съм аз  Wink

# 276
  • Мнения: 24
Здравейте,
никакво време да дойда да ви разкажа как мина l'évolutiona, ако някои иска повече инфо, ще пиша. Това което ме накара да се смея - една от задачите беше да се събират, изваждат, умножават и делят 6-цифрени числа...без елка, френска му работа.
Сега имам един друг въпрос, разбира се ако някой може да даде някаква информация. Ако в мойта сметка в Фр постъпят пари от българска сметка, от родители,( около 5 хил. ), тези пари трябва ли да се декларират за данъци? Има ли някакъв друг начин да се изпращат такива суми от Бг към Фр, без да се минава през банки?
Виждам, че някои мадами добре се забавляват  Simple Smile, само така ! Поздрави  Hug

# 277
  • Мнения: 545
Френски мами, нова тема е диспо за вас:

Au pays de...

See you there,
Cleo.   bouquet

# 278
Zdraveyte na vsi4ki vrenski i v 4astnost pariski mami!
Shte mi e priatno da se zapoznaem i pobubrim ot vreme na vreme!
Az vum v na4aloto na 5mesetz de grossesse, dou4vam i rabotya.
Giveya v 78420 ot niakolko mesetza i se poznavam edinstveno sus scoroshnoto  mam4e Chomont.
Ako shte vi e priatno da se zapoznaem - au plaisir.
leka sedmiTza na vsi4ki i doskoro!

# 279
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 661
did80,

това е новата френска тема, заповядай там.  Grinning
78420 на кой град отговаря? Може да се окажем съседки, аз също съм в 78, Вирофле се казва наше село  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт