Мами в Италия - част 32 и половина :-)))

  • 14 514
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 390
Мацки
разгледах снимките
Деситке
много хубава украсата  Wink
Клеми
ама какво е това събиране, всички имате страхотни тумбаци  Party
Влади
и теб те видях  Party ама до кога ще те държат бременна  newsm78

# 91
  • Мнения: 2 804
Привет милички !
Бимба , ако кърмиш трябва да внимаваш с какво се храниш за да не се окажеш ти причината за коликите !
Краси , не зная с точност кога ще се запътиме към Елхово , за момента сме все още в София .
Влади и Клеми , много сте хубави !
Лени , аз на леща слагам само магданоз и целина .
Кала , как е Марко ?
Десита , много хубава украса . Комплименти .

Момичета лека и приятна седмица ви пожелавам от все сърце !  bouquet

# 92
  • Мнения: 2 804
Добре дошла на Мирамаре  !  Hug


# 93
  • Мнения: 2 804
Италиянките
вие като най-активни, може ли да споделите кога и как отказахте децата си от биберон-залъгалките?
ще съм много благодарна за съвети и идей!
Мерси предварително  bouquet
Ели , моите щерки биберони не знаят !
На Самира и запушвах устата само в автобусите , а на Фатима съм и я давала само 2-3 дни и до там си остана .

# 94
  • Мнения: 6 390
Италиянките
вие като най-активни, може ли да споделите кога и как отказахте децата си от биберон-залъгалките?
ще съм много благодарна за съвети и идей!
Мерси предварително  bouquet
Ели , моите щерки биберони не знаят !
На Самира и запушвах устата само в автобусите , а на Фатима съм и я давала само 2-3 дни и до там си остана .
Добре си направила да  ти кажа  Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 1 072
Влади, сега ти видях снимките, прили4аш ми малко на госпожата Маргарита Михнева. Grinning Клеми, а ти си като фиданка, браво. Wink
Деси, то елха , то 4удо.
Мирамаре, добре дошла, най/ сетне newsm44

# 96
  • Мнения: 2 804
Аз пак да досадя !!! Blush
Та знаете ли какъв маршрут да хванеме през Гърция от Свиленград така , че да не се налага да преминаваме през тоя дълъг планински маршрут ???

# 97
  • Мнения: 2 804
Честит Рожден Ден  Маркрит !  bouquet

# 98
  • Мнения: 5 462
Ooo blagodarq ti Dani !!

# 99
  • Мнения: 6 390
Честит Рожден Ден и от мен, Markrit!
Бъди здрава, щастлива, обичана...

  bouquet  bouquet  bouquet

# 100
  • Мнения: 2 379
ЧРД на Маркритbouquet

И ЧРД на патерици на Джояbouquet

Приятен ден на всички! Хубаво начало на новата седмица Hug

# 101
  • Мнения: 5 462
Хиляди благодарности момичета !!!Черпя ви виртуално с торта и там кой каквото харесва (без картинки за съжаление , че съм много зян с качването на снимки ) .С малко повече фантазия ще си я представите една мнооогооо хубава, финна и вкусна торта .....шампанско !!Благодаря Ви момичета и се надявам да са ми простили тези от вас които съм обидила по някакъв начин.Само от няколко месеца съм във този форум , а толкова много съм се пристрастила към вас че не мога да тръгна за работа преди да съм се видяла с вас виртуално.

# 102
  • Мнения: 6 167
Маркрит, Честит Рожден Ден и от мен!


  bouquet  bouquet  bouquet



Добро утро, девойки.
Писа ми наша Влади преди малко
Тази нощ пак са били в болницата, стояла е 5 часа, в момента чакат да я изпишат, защото за това време не се е появило разкритие. Тя има сериозни болки и контакции, казали са й, че ако не се появи разкритие ще рпредизвикат раждане след 10 дни!
Това е нечовешко просто - докога ще я мъчат....
Аз я посъветвах да се тръшне да настоява... обаче тя сигурно го е направила вече.
Сетих се, че в БГ ги продават окситоцин инжекциите в аптеките ...
Другото е, че за ускоряване на п-са е добре да се яде някакъв плод, но не се сещам какъв е - мисля киви.  От др. страна кивита да не й изиграят лоша шега...

Не знам просто какво да й каже, възмутена съм - ходят, като ненормални по 100 пъти, от седмици е с болки, контракции. Защо я мъчат Sad

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 11:09 от Lennie

# 103
  • Мнения: 6 167
Десе, чудна е украсата!!!
Аз днес чистя долу  и почвам и аз украсите.

# 104
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Честит рожден ден на Кралица Markrit!Желая ти цялата година да е изпълнена само с приятни изживявания!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт